Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 31.05.2014
Vložil T.O.ZMIJÁCI
Titulek OLEŠNICKÁ KYTKA

Tímto bych vás ráda za T.O. Zmijáci pozvala na náš, již tradiční festival Olešnická Kytka, a to konkrétně na jeho 29. ročník.
Bude se konat již následující víkend, 6. -7. června. V pátek vystoupí ve 20:00 divadlo z Víru a po skončení divadla proběhne slavnostní zahájení Olešnické Kytky a zapálení ohně.

Samotný festival začne v sobotu ve 14:00. V soutěžní části vystoupí skupiny D.N.A. Brno, Sakrapes, Falešná karta, Rosťa a Luboš, Pocity.
Jako vrchol večera vystoupí hosté Los Brňos a Robert Křesťan s Druhou Trávou.

Celý festival bude zakončen Country bálem se skupinou RANCH.
V průběhu dne bude zajištěn doprovodný program, litry piva, limonáda, sekaná, buřty a speciální Kytkovskej guláš s obrovskejma Motyčkovýma rohlíkama.
Místo na stan a spacák je umístěn hned vedle areálu, kde se bude festival konat.

www.zmijaci.cz
https://www.facebook.com/events/710929132302093/

Datum 01.08.2013
Vložil Zdeněk Koudelka
Titulek COUNTRY LHOTKA 2013

COUNTRY LHOTKA 2013

Stále populárnější festival ve Lhotce u Mělníka,

sobota 17.8.2013 - hřiště,

16:00 Poutníci

18:00 Věra Martinová

20:00 Pavel ŽALMAN Lohonka

22:00 Taxmeni

24:00 Franta Nedvěd ml.

Moderuje Johanka Hubičková-Country Radio

www.lhotka.cz


Datum 02.08.2013
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: COUNTRY LHOTKA 2013

Díky za informace, určitě dáme i do pozvánek na druhou půlku srpna

Datum 06.05.2013
Vložil Alabama country dance
Titulek poděkování

Ahoj, tak jsem nakoukla na statistiku návštěvnosti u nás na webu a ejhle, jakýs návštěvník k nám zavítal z odkazu z webu tohoto country clubu. Děkuji tímto, že nás tu máte a po prohlídce těchto stránek zjišťuji, že jsem našla další web, kam se budu ráda vracet. Ráda dám odkaz sem na naše weby www.alabama.webnode.cz Dana Jedličková CTS Alabama Žamberk

Datum 22.01.2013
Vložil Rumíš - TELEGRAF Uherské Hradiště
Titulek XII. TELEGRAFNÍ COUNTRYBÁL

Dovolil bych si všechny pozvat na náš tradiční countrybál do Uherského Hradištěm, 2.2.2013.

Podrobnosti jsou zde : https://www.telegraf-uh.cz/

Těším se na setkání. Rumíš

Datum 22.01.2013
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: XII. TELEGRAFNÍ COUNTRYBÁL

Děkuji za pozvánku sem i do mailu, dovolil jsem si ji uvést i jako jeden z příspěvků přímo do textu.

Datum 14.09.2012
Vložil Hana
Titulek Hodně štěstí...

Přeji Vám hodně štěstí a ať Vám vše v nemocnici dopadne dobře.

Datum 12.09.2012
Vložil Hana
Titulek Reklama vadí? Mně ne

Pane Berry, v příspěvku z 12. září 2012 si stěžujete na to, že budete muset povolit na svém webu reklamu. A co je na tom špatného? Poskytovatel hostingu přece taky není "Armáda spásy" a má se správou serverů náklady. Je to podnikání jako každé jiné. Já sama nevidím na reklamě na webech nic špatného, když to nebude reklama třeba na nějaké pochybné věci. A čtenářům to taky vadit nebude, protože jsou na reklamu na netu asi zvyklí. Je jenom škoda, že si nemůžete vybírat a poskytovatel vám sem dá sám, co bude chtít. V tom mají jiné hudební weby asi výhodu, že si můžou vybírat co jo a co ne.

Taky píšete, kolik práce s webem máte a že to děláte zadarmo. Já mám dost kamarádů, co dělají na webech (nehudebních) a vy si snad myslíte, že za to něco mají? Taky to dělají zadara, ale dělají to proto, že je to baví. Nikdy jsem od nich neslyšela, že by si stěžovali na to, že pro někoho něco dělají zadara a počítali hodiny, co u toho strávili. V tom mi připadáte trochu jako ublíženej. Každej přece, kdo něco podobného jako vy dělá nebo čte, tak musí vědět, že tomu je potřeba nějaký čas věnovat.

Datum 12.09.2012
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Reklama vadí? Mně ne

Dobrý den paní Hano, děkuji za příspěvek i reakci.

To, že píši, že zde budu muset povolit reklamu není určitě stížnost, ale omluva všem těm, kterým reklama obzvláště necitlivě vedená, což jsou skoro všechny, vadí, zdržuje je a otravuje.

I když si mnohdy její nutnost dovedu odůvodnit, tak prostě osobně na ni reaguji tak, že pokud je vedena bez možnosti jejího nesledování, raději pořad či vysílání opouštím a jdu si třeba číst pěknou knížku, byť v elektronické podobě.

Prostě reklamě jsem se bránil z úcty k Vám, čtenářům. Aby reklama byla vnímána, bude agresivní a cpána tam, kde ji nečekáte. Stránky se stanou méně přehlednými a navíc jak píšete, její obsah a grafiku nemohu nijak ovlivnit. Stejně tak, kde se bude znázorňovat.

Ale nechci tady mentorovat. Vzpomínání práce na webu tu není proto, abych se chlubil či si stěžoval. Kdybych to nechtěl dělat, dělat to nebudu a vězte, že lidí jako já neustále ubývá.

Stačí se jen podívat, kde jsou dneska žánrové weby, dříve sledované tisíci čtenáři. Buď již mají nulovou sledovanost a nebo je zde jen ta reklama - prodej CD či činnost, která využívá toho, že web je stále v myslích mnohých jako zdroj informace o žánru jako celku.

Takže určitě si nestěžuji, jen zdůvodňuji, proč to doteď bylo takto a dále to bude jinak.
Prostě mají-li stránky dále fungovat jsou jen dvě cesty - reklama a nebo platit další peníze - základní již platím tři roky, rok co rok.

Další peníze platit odmítám, proto reklama, proto tento vysvětlující článek.

Všem těm, co si na reklamu ještě nezvykli se za ni omlouvám a věřím, že Vás neodradí. Jak píše paní Hana, je to dneska vlastně standard.

Sám zde dělám reklamu spoustě stránek, článků a webů, pokud dospěji k názoru, že mají co nabídnout a je to nějak zajímavé - viz celá ta přehršle odkazů tam či onde, aniž by mne kdokoli z nich nějak platil či nabídl protislužbu.

I přese všechno mne toto rozhodnutí netěší, ale svět nelze předělávat, lze ho jen respektovat.

Přeji Vám hezký den, Berry

PS:
A k reklamně jen jednu myšlenku jak praví reklamní klasika - i Pán Bůh potřebuje reklamu, nač by jinak v kostele byly zvony?

Datum 18.09.2012
Vložil Zdenek
Titulek Re: Reklama vadí? Mně ne

Nechci radit, treba to vite, ale lze v Mozille pouzit doplnek, ktery docela uspesne radu reklam "utrhne". Pouzijte v nastrojich spravce doplnku a jmenuje se to tusim ABS, v cervene "dopravni znacce". Uspech zarucen, tisice dekovnych dopisu, pouzivam dlouho. Chce trochu nastavit, ale to zmaknete.

Datum 18.09.2012
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Re: Reklama vadí? Mně ne

Určitě dobrá rada pro ty, co stránky s reklamou prohlížejí a mají či používají příslušný prohlížeč.
Samozřejmě, že dobrým nastavením svého prohlížeče webových stránek (IE, Chrome, Opera, FireFox či Safari) mohu reklamu potlačit, pokud ale není implementována do jádra stránky.
Já zde píši o reklamě, kterou vkládá zřizovatel hostingu - fa Webnode, u které je zřízen tento web na částečném placeném webhostingu a ta to má ošetřeno tak, že se reklama odstranit nedá.
Jistě, že za hosting se všude platí, buď penězi a nebo povolením reklamy. Já platím do určitého datového limitu penězi, jelikož se teď dostávám nad datový limit, mohu buď opět zaplatit, ale teď již podstatně více a nebo povolit reklamu, kterou bude vkládat webnode. Není to tedy reklamní baner, který umisťuji na stránky já a za ten mne někdo platí.
Nic méně díky za reakci a snahu pomoci.
Berry

Datum 30.07.2012
Vložil martin
Titulek zdravím

ahoj z české lípy kdytady budete hrát

Datum 31.07.2012
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: zdravím

Ahojky Martine do České Lípy,
tvému dotazu nerozumím.
Za tímto webem stojí osoba (já), která se snaží sobě a všem těm, které to zajímá prostřednictvím tohoto webu přiblížit dění v žánru.
Webzinů, jako je tento, je ne netu několik, většinou jsou však svázány vlastními zájmy (tedy píší jen o těch akcích a o těch interpretech, které chtějí nějak zviditelnit) popř. potřebují na své stránky dostat čtenáře aby zde konaly jinou činnost např. nakupovali desky či klikali na reklamy.
I těch, které se snaží spíše informovat je jak šafránu a informací na nich ubývá, neb kdo by dneska dělal (sledoval a zpracovával a dával druhým na net) něco zadarmo a nic z toho neměl?
Jedině nadšenec a nebo blázen - jsem obojí a proto to dělám, zdarma, bez reklam a komerce. A pokud je zde nějaký odkaz na i konkurenční web, tak je zde proto, že Vás chci upozornit na článek, dění či akci a nebo pořad, který by možná unikl. V pdstatě prosívám kvanta informací a snažím se zde předestřít to, co si myslím, že je zajímavé pro čtenáře, kteří se na web vrací. Toliko k činnosti webu. Název webu (CK_Halenkovice) již dnes není odpovídající, ale důvod, proč tento název to odezněl mnohokrát. Návštěvnost se neustále zvětšuje a brzy musí přijít přechod na jiný webhosting a s ním bude i změna názvu.
Za webem nestojí žádná kapela ani fyzický klub, který by někde hrál. Pokud tvůj dotaz směřoval jako reakce k nějakému příspěvku, upřesnit - zkusím odpovědět.
Hezký den, Berry

Datum 15.06.2012
Vložil Michal
Titulek Svatba 9.6.2012

Ahoj Berry + Evo.
Děkujeme moc za supr krásný článek k naší svatbě.
Bylo to naprosto překvapující a příjemné.
Rozhodli jsme se si článek vytisknout a dát do rámečku na viditelné místečko:-)
Děkujeme taky za účast na naší country-folk-trampské-lidové-rockové svatbě!
Byla to skvěle vydařená akce.

Ahoj manželé Škodovi:-)

Datum 16.06.2012
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Svatba 9.6.2012

Děkuji za reakci i Vaše rozhodnutí, určitě milé a povzbuzující. Pro všechny nezainteresované je reakce k příspěvku, Tak se nám ti naši mladí berou, kterou na webu jistě sami lehce najdete.

A k svatbě, zcela originální a milý zážitek. Michal a Simona se rozhodli pro svatbu v přírodním prostředí, okořeněnou hudbou v produkci vlastní a jejich kamarádů. No byl to jeden velký session s moc príma lidmi. Končili jsme nad ránem zcela v souladu s textem písně Tajný přání . . .

Tak mám velký přání . . . ať Vám to vydrží!!!
Berry

Datum 12.03.2012
Vložil Mikin
Titulek Pozvánka

https://hazard-zlin.webnode.cz/news/pozvanka-na-tradicni-country-bal/

Datum 14.03.2012
Vložil Berry
Titulek Re: Pozvánka

Ahojky, zdravím otce "slavnějšího syna" díky za pozvánku, předám i na hlavní stranu,
a zdravím Hazardy
Berry

Datum 19.02.2012
Vložil Neno
Titulek Smutná událost

Zemřel Kapitán Kid.............

Datum 12.11.2011
Vložil Fous
Titulek Zpěvníky

Ahoj Berry,možná že je to velká troufalost,ale přesto to zkusím.Mám své stránky(www.fousovy.estranky.cz),kde nabízím své vlastní písničky(55 ks)v notách a u některých i záznam melodie ve winampu.Celý zpěvník se jmenuje:písničky zadarmo a je opravdu zadarmo pro zájemce.kromě toho mám zpěvníky kamaráda Jožky Jégra a Rolfa( Staňka)v el. formě.Případným zájemcům je zašlu.Zdravím -Fous(miloslavdohnal@atlas.cz)

Datum 12.11.2011
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Zpěvníky

Ahojky Fousi,
nevím, proč by to měla být troufalost, snad jen z mojí strany, kdybych něco nabídl já, bez tvého svolení. Já tvé písničky a zpěvníčky mám, tak jak jsi mi je zaslal ne jaře letošního roku. Děkuji za nabídku za všechny, kteří by ji chtěli využít.
Pokud svolíš, rád tvou nabídku umístím na hlavní stránku, zdá se, že sem do diskuze moc lidí nechodí, tak se ozvi, jestli mohu.
Krásný den, Berry

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010