Poslouchat country znamená žít country . . .

 

Založení klubu 

Country klub Halenkovice byl založen v Halenkovicích u Napajedel  jako volné sdružení zájemců, nadšenců a kamarádů. 

Klub jsme připravili pro všechny z Vás, kteří máte zájem o folk a country hudbu a aktivity spojené s činností klubu a to bez rozdílu věku a místa bydliště, muzikantům i ostatním členům. 

Zpívání, trampování, jízda na koni či country tance jsou radostí. Družíme se a žijeme, chceme poznávat nové kamarády a do srdcí zapisovat nové prožitky.

Připravujeme vlastní věci, rádi navštívíme naše kamarády či různé hudební akce nebo projekty zaměřené na muziku, kterou máme rádi.

Na stránkách Vás chceme informovat o všem zajímavém, co se kolem nás děje, poskytnout nejrůznější reportáže z míst, na kterých jsme byli, předložit na jednom místě kalendář zajímavých aktivit a akcí, ze kterých si můžete vybírat všichni !

Máte možnost přispívat svými postřehy, doplňovat aktivně tyto stránky o Vaše reportáže a zajímavosti, které se kolem Vás dějí a nebo nám jen napsat své pocity či postřehy do Knihy návštěv.  Budeme rádi, když se zúčastníte vložených anket a budete hlasovat.

 

TRocha historie 

Myšlenka založit klub, který by sdružoval všechny naše kamarády z nejbližsího okolí, se rodila mnoho let. Za celou tu dobu jsme se při svých hraních na spoustě akcích setkávali, přátelé přicházeli, odcházeli a čas nemilosrdně běžel.

S řadou z nich jsme v kontaktu stále, jiní jakoby se  "vytratili"  s tím, jak je život zavál do jiných koutů a zůstala za nimi jen letmá vzpomínka či vydařená historka. Tváře zdrsněly, čas namaloval první vrásky, ale srdce jsou stále mladá. 

Myšlenka zde poletovala a najednou se rozvinula plnou silou a touhou. 

Jednoho prosincového večera na konci roku 2009 se Nika s Nenem rozhodli, že se pokusí nápad zrealizovat. Po úvaze přizvali Berryho a Enah a věci nabraly přesný směr.

Pár nápadů, jednání s panem starostou obce Halenkovice, obětavost zakladatelů i pracovníků obce a  počátkem března 2010 dostal Country klub svůj rodný list. Pomyslný oheň byl zapálen a hoří pevným plamenem. A mohu-li parafrázovat Wabiho Daňka

ten plamen, to je jistota, že všední dny člověka neumoří, čas od času se podívá a řekne " je to dobrý, ještě hoří !" 

Bohužel 12. května v roce 2010 se Nika a Neno rozhodli opustit oficiálně řady registrovaných členů klubu. Proto se další činnost a starosti s webem a klubovou činností přesunuly zatím jen na Berryho a Enah.

Country klub pokračuje ve své činnosti, leadeři klubu zůstali. Za odvedenou práci Nice a Nenovi dík, přejeme jim mnoho krásných zážitků v jejich dalším životě.

 

 

Kamarádi, určeno Vám všem  

Ano, dělat cokoli bez Vás postrádá smysl, to je prostá logika věci.

Ale všechno má svůj začátek a začátek Country klubu a jeho stránek se píše právě teď. 

Chtěli bychom, aby jste na našich stránkách nalézali vše, co Vás zajímá. Aby jste se zde rádi vraceli a aby to vracení bylo poučné, zábavné a především zajímavé.

Pokud při tom všem dospějete k názoru, že nastal čas se k nám přidat jako aktivní člen klubu, budete srdečně vítáni. A pokud chcete zůstat v ústraní, tak jen čtěte, sledujte a popř. nám napiště.

 

 

Kdo ví, kam vydáme se dál, a kde se naše cesty zkříží . . . . 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

 

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010