Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 24.01.2011
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: dotaz

Přímo vkládat bohužel nelze nic, soubor lze ale poslat mailem na stránku klubu, a uvedené lze vložit přímo na stránky, může ale udělat jen administrátor webu.
Stránky mají ale omezenou možnost místa, proto větší soubory je lepší umístit na internetová uložiště a sem dát pouze odkazy - internetová uložiště asi nejlépe You Tube a nebo letecká pošta (www.leteckaposta.cz)
Odkaz jde vložit potom i přímo do diskuze, samotný soubor ale ne.
MP3 zde je problém s autorskými právy, vlastní videa zase mají problém s velikostí - obé lze ale řešit přes uložiště.

Datum 05.01.2011
Vložil NENO a NIKA
Titulek pozvánka

4. 1. 2011
Vystoupení folkového zpěváka Záviše
Hospoda na Kopci zve na vystoupení folkového zpěváka Záviše. Vystoupení se uskuteční v sobotu 8. 1. 2011, začátek ve 21:00 hod. Vstupné 60,- Kč, rezervace míst na tel. 606 434 003

Datum 05.01.2011
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: pozvánka

Díky za info a upozornění, dal jsem s dovolením na hlavní stranu.

PS: Tak nějak by to mohlo fungovat i dále, když někdo na něco narazíte, klidně dejte sem a popř. do mailu dejte info, že je v diskuzi upozornění na akci.
Každopádně děkuji za spolupráci

Datum 27.12.2010
Vložil Kostka Miki
Titulek Pf 2011

Všem kamarádům zeleného ticha klid a pohodu do roku 2011.

Datum 23.12.2010
Vložil NENO a NIKA
Titulek Přáníčko

Všem lidičkám krásné a pohodové svátky, veselého Silvestra a v novém roce hodně pevného zdraví a úspěchů v osobním i profesním životě, Vám přejeme z Halenkovic

Datum 10.12.2010
Vložil Mirafuk Miroslav Kašlík
Titulek pokusy a postřehy neklubaře z clubu

Tak už jsem na to přišel budu si muset zvyknout že je to tu jinak.Odpovědi se řadí pod sebe a neodpovědi nad sebe ....Tak jako si budu muset zvyknout na to že Halenkovický Country club má na stránkách "Akce klubu" fotografie s Country večeru na ranči Rovná kterou jsem zorganizoval aniž bych tušil že se stane akcí klubu kterého nejsem členem. Tak jako si budu muset zvyknout že jsem jako nečlen i na fotografiích z označením klubové fota. Divím se že v klubových akcích není i hraní v Zelenáčově šopě kterou jsem zorganizoval pro kamarády a že tam chybí i klubové fotografie ze stodoly Michala Tučného bohužel dnes už in memoriam.

Datum 11.12.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: pokusy a postřehy neklubaře z clubu

Tvá výtka je zcela oprávněná, vše trochu souvisí s nevydařenou historií country clubu v Halenkovicích. Fotky se zde umístily v prvopočátku webu tj. v březnu 2010. Snahou bylo získat členy a muzikanty do klubu, umístěním fotek jsem chtěl přiblížit atmosféru ze společných hraní a akcí, ukázat, že to jde. Použily se zde i fotky z akce na Rovné, neboť to byla krásná akce právě tvojí zásluhou, byla ještě v čerstvé paměti jak muzikantů, tak celé řady účastníků, cílem bylo získat je pro klubovou činnost. O tomto kroku (umístění fotek na web) jsem všechny zainteresované informaval a požádal je, ať mne svůj případný nesouhlas sdělí. Vše šlo přes mailové kontakty. Takže jsem odkaz na stránky zasílal i tobě a Lence. A jelikož svůj nesouhlas nikdo neprojevil, bylo vše umístěno tak, jak je vlastně doposud. Když se klubovou činnost nepodařilo rozjet, neb nadšení pouze nestačí, byly fotky a činnost klubu na stránkách "potlačeny" do pozadí a přiznám se, že jsem to dále již neřešil. Až do dnes, kdy se ozýváš s výtkou, že se věci mají, jak se mají.
Byla to určitá nezkušenost a přesvědčení, že pro dobrou věc se lidé stejné krevní skupiny spíše sjednotí, než že se rozkmotří. Určitě v tom nebyl cíl si přivlastňovat zásluhy či práci někoho jiného. Prostě se použily pěkné fotky z fajn akce, fotky které zároveň splňovaly žánrovost a ukazovaly, kam bychom se s klubem chtěli dostat. Dneska je již všechno jinak a jak jsem uvedl, prostě jsem si tuto skutečnost již neuvědomil. V tomto ohledu byla udělána náprava, tobě se dodatečně omlouvám a pro ty, kteří nevědí o co jde, sděluji veřejnou plnou omluvu - Country víkend na Ranči Rovná zorganizoval pan Miroslav Kašlík a v žádném případě se nejednalo o akci Klubu Country Halenkovice.
Děkuji za pochopení Berry

Datum 10.12.2010
Vložil Uskupenec MiraFuk Miroslav Kašlík
Titulek pokusy

To je zvláštní, předevčírem jsem tu psal a nic tu není. Dneska píšu dvakrát a nic tu není. Co je to za pokec když tu žádné kecy nemůžu napsat. Jsem členem asociace foukačkářů HAAF a tam na stránkách je online pokec kde napíšu a hned mě lidé odpovídají. Jen se na to podívejte.https://www.haaf.cz/guestbook.php a můžete si to zkusit je to pro všechny nejen pro členy. Tady je snad nějaká cenzura ...?

Datum 11.12.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: pokusy

Tak trochu nerozumím tomuto příspěvku, ale pokusím se odpovědět. Historie, proč tyto stránky vznikly, jaký byl vývoj a proč se věci dneska mají tak, jak se mají, je zde mnohokrát popsána. Nemá cenu vše znovu opakovat.
Psát sem může každý návštevník těchto stránek bez ohledu na to, je-li členem či nikoliv. Příspěvky se ihned zobrazují. Řazení a jejich logiku si stanovil poskytovatel stránek a já jako člověk který se snaží web udržovat to nemohu ovlivnit, neb se jedná o webhosting zdarma. To, že návštevníci webu nediskutují svědčí o tom, že je tato oblast nezajímá. Prostě ti, co sem chodí zde chodí nejspíše pro informace. Web dneska není web stránek klubu, ale webzinem pro ty, které to zajímá. Proč tomu tak je a proč to bylo před půl rokem jiné je zde dostatečně popsáno a vysvětleno. Psát o nějaké cenzuře je úplně zbytečné. Ta zde není. Stránky prostě nemají tolik aktivních čtenářů jak avizovaná asociace a proto se věci mají tak, jak se mají. Asociace HAAF je jen jedna, stránek jako tyhle je přehršle. Ale to se dodstáváme k tomu, proč tedy tyto stránky, bylo zde již mnohokrát zodpovězeno. Pokud tě to opravdu zajímá, projdi si celou diskuzi. Závěr, psát o cenzuře je blbost, žádná není, není k ní důvod.

Datum 10.12.2010
Vložil Uskupenec MiraFuk Miroslav KašlíkTak
Titulek pokus č.3

KašlíkTak tady se ví úplně všechno:-) Akorád jsem si myslel že bych zahrál vlastní tvorbu ale když se to tady tak píše, tak vlastně ani vlastní tvorbu hrát vlastně nemůžu. Zdravím všechny včetně Pecáků a moc se těším na hraní s kamarády s kapelou která vlastně nemá ani vlastní jmén pro potěšení své a hlavně Vás posluchačů. Byli jste minule moc milé publikum na které se moc těším. Jo - vlastně ještě nevím s kterými kamarády budu hrát protože dva z nás onemocněli a ještě nevím jakou budu mít vlasně košili protože to se tady bohužel zapomělo napsat.

Datum 11.12.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: pokus č.3

V tomto příspěvku cítím výčitku, které taky nerozumím. Snažím se o věcech psát nestranně a objektivně. Dle IP adres sem na web chodí různí lidé z celé ČR, tzn. i ti, kteří na posledním vystoupení nebyli, uskupení neznají a nedovedou si pod pozvánkou představit nic blíže, než že bude country večer. Info je má pozvat, nalákat, měli by tedy vědět, na co se mohou těšit.

Datum 11.12.2010
Vložil Doplnění
Titulek Re: Re: pokus č.3

Jen bych chtěl případné čtenáře tohoto diskuzního příspěvku navést, že autor Mira reaguje na článek - pozvánku na Country večer v Halenkovicích dne 11.12.2010, která je umístěna na hlavní stránce.

Datum 10.12.2010
Vložil Uskupenec MiraFuk Miroslav Kašlík
Titulek pokus č.2

Tak tady se ví úplně všechno:-) Akorád jsem si myslel že bych zahrál vlastní tvorbu ale když se to tady tak píše, tak vlastně ani vlastní tvorbu hrát vlastně nemůžu:-)Zdravím všechny včetně Pecáků a moc se těším na hraní s kamarády s kapelou která vlastně nemá ani vlastní jmén pro potěšení své a hlavně Vás posluchačů. Byli jste minule moc milé publikum na které se moc těším. Jo - vlastně ještě nevím s kterými kamarády budu hrát protože dva z nás onemocněli a ještě nevím jakou budu mít vlasně košili protože to se tady bohužel zapomělo napsat.

Datum 05.12.2010
Vložil NENO a NIKA
Titulek Jamování u Lhotských

Vydařená akce. Hodně pěkné muziky, příjemné posezení a vytopená hospůdka. Pojato v Mikulášském duchu, jak říká Max, tolik Mikulášů - muzikantů hned tak nenajdeš. Tak zase někdy nashledanou a všem příjemné svátky!

Datum 01.12.2010
Vložil NENO
Titulek Upřesnění

Díky za upoutávku na country akci u nás doma. Uvádím pouze pár správných údajů k tvému příspěvku, Berry. Akce se koná od 20.00 hodin - viz plakát a nejasné vstupné není uvedeno žádné, tudíž se po hostech nevyžaduje. Protože se opravdu jedná o několik muzikantů, kteří si rádi zahrajou pro potěchu svoji i posluchačů, vlastní tvorbu opravdu nelze předpokládat, takže to je úplně zbytečná úvaha. Leda bys přispěl něčím vlastním, pokud se tím nově zabýváš.

Datum 02.12.2010
Vložil Berry reakguje
Titulek Re: Upřesnění

Díky za upřesnění, info bylo přidáno i do upoutávky, pro ty, kteří na diskuzi moc nechodí.

Datum 20.11.2010
Vložil NENO a NIKA
Titulek blahopřejeme

Srdečné blahopřání malému Pecovi i rodičům! Ať roste ve zdraví a má se čile k muzice. Bude se mít od koho učit, tak mu to určitě přiroste k srdíčku. :-)

Datum 03.11.2010
Vložil Jiřka
Titulek jaká škoda

Tak je mi z toho všeho nějak smutno............ Dočtu se tady, kde v celé republice hrajou country a folk, kde se sejdou u ohníčku. Přesto nechápu, že tyto stránky pod názvem Country club H A L E N K O V I C E ani slůvkem nezmíní dvě ještě čerstvé akce, které se konaly přímo tady v obci. Myslím "Píseň severu" a týden před tím country zábavu. Dočetla jsem se sice, že píseň severu bude v tom a tom termínu, ale kde je hodnocení těchto akcí? To nikdo z klubu na těchto akcích nebyl? Pokud Vás to nezajímá, měli by jste změnit název na obecně propagační a nevystupovat pod hlavičkou naší obce. Jak to tady čtu, asi se mi dostane sádodlouhééééé odpovědi, ale co tady lze okecávat?

Datum 03.11.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: jaká škoda

V podstatě máš úplnou pravdu. Ale jedná se o jinou věc. O country klub v obci není zájem. Lidé se schází jinak a jinde, další klub je nezajímá. Na zábavu přijdou, ale jinak si jede každý po své linii. Já osobně jsem byl pro založení klubu v malé obci skeptický, neb mé zkušenosti říkaly, že to ani jinak dopadnou nemůže, ale chtěl jsem pomoci a podpořit dobrou věc. Nakonec realizátoři myšlenky z klubu vystoupili jako první - jejich důvody zde lze najít, nebudu je rozvíjet a tím se vše rozpadlo. Nebudu nikoho přesvědčovat ani prosit, není zájem a tím to končí.
Zůstaly jen stránky, které jsem nechtěl původně vůbec založit, ale argumentace byla v počátku silná a tak se stalo. Stránky a doména byla založena v době, kdy se zdálo, že to bude alespoň trochu fungovat.
Klub se vlastně rozešel, stránky lze zrušit, ale stály mne mnoho času a řada čtenářů zde chodí pro info, samozřejmě tyto info s Country klubem Halenkovice již nesouvisí !! Změna domény na webu webnode není tak jednoduchá a navíc jsem za stávající doménu zaplatil, takže změna bude možná až za půl roku. Název mne dnes již vůbec nevyhovuje a je zavádějící, ale nejde zatím jinak. Ale Halenkovicím to neublíží, návštěvnost stránek je takže "hlavička" obce není dotčena, myslím si že naopak.
Pokud se týká akcí na Halenách, vůbec se nebráním, zde info či fotky či reportáže uveřejnit. Stačí jen dodat.
Já jsem na Písni severu nebyl, na country večeru taktéž ne, nemohu tudíž o tom psát. Ale můžeš se zapojit a něco dodát, rád zveřejním.
Píseň je mužská záležitost, ale zábava je jiná věc a nakonec večer na Písni taktéž.

Datum 03.11.2010
Vložil Jiřinka
Titulek Re: Re: jaká škoda

Nejedná se o jinou věc!!!!! Jde především o žánr muziky a dění v obci v tomto duchu.Lidé mají zájem,ne že ne, vždyť bylo plno! A pokud zmiňuješ všechny "cizí" akce a místní ignoruješ, tak se to té "hlavičky" obce dotýká. Z celé té diskuze co tady můžeme číst bohužel jednoznačně vyplývá, že to celé řídíš z teplíčka u počítače a reálný život jde mimo tyto stránky. Tvoje škoda přiteli. Možná by to chtělo se občas mezi ty lidi podívat, pak bys je neviděl tak černě a zaujatě a hlavně bys tady mohl psát něco opravdu zajímavého, co se nás všech týká. Naco je tento web, když se tady informace buď přebírají odjinut, nebo se vyžadují po jeho čtenářích?

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010