Poslouchat country znamená žít country . . .

Stodola Michala Tučného již příští víkend

15.08.2010 22:15

Slavnostnější atmosféru než v minulých letech očekávají pořadatelé Setkání přátel neboli Stodoly Michala Tučného, které proběhne 20. – 21. Srpna v Hošticích u Volyně.

Letos tomu totiž bude patnáct let, kdy odešel do muzikantského nebe uznávaný zpěvák a člověk – Poslední kovboj – Michal Tučný. ”Tuhle příležitost jsem si nechtěl nechat ujít. Na Michalových písničkách jsem spolehlivě balil holky, hrával je u táboráků a provázely mne hodně dlouhou dobu. I teď, kdy jsem se od trampské a country písničky odchýlil si občas nějakou pecku z Tučného hitů zanotuji. Jsou prostě skvělé, mají melodii, rytmus i duši a to je spolehlivá cesta, jak si najít posluchače a příznivce,“ svěřil se čtyřnásobný Stříbrný slavík Petr Kolář, který bude hlavní ozdobou sobotního odpoledního a večerního programu festivalu a zanotuje si mj. písničku, kterou má z Tučného nejraději – Když si báječnou ženskou, vezme báječnej chlap.

Zdaleka ale nebude jediným interpretem. Na podiu se třeba představí I Richard Tesařík, Jiří Zonyga, Lenka Dusilová, Leona Černá, Jaroslav Uhlíř, Wabi Daněk, Banjo band Ivana Mládka, Fešáci, Schovanky a tak bychom mohli ještě dlouho pokračovat. Výčet zpěváků a skupin je tradičně bohatý a můžete jej najít na webových stránkách festivalu www.kyno.cz. Hlavním mediálním partnerem je Frekvence 1.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010