Poslouchat country znamená žít country . . .

Rough and Rocky Road a jejich pozvánka

16.06.2012 08:24

O seskupení této BG kapely jsem psal začátkem roku, mezinárodním obsazení muzikantů, kde na banjo hraje Zdeněk Roh, který je zároveň jejich známým výrobcem, ale i kytarista Martin Vitásek, či z Bratislavy působící Henrich Novák a nebo Galanťák Vladimír Křižan. Erik Banič je taktéž původem ze Slovenska, ale již spoustu let žije ve Zlíně. Tedy kapela, která sdružuje skvělé muzikanty a která již na scéně působí "nějaký ten pátek".

Právě dneska ji můžete vidět a slyšet na Banjo Jamboree v Čáslavi. Kapela hraje po BG festivalech poměrně často – podíváte-li se do jejich „koncertního deníčku“ najdete příští týden Bluegrass Večer Fest o týden později Silesian BG Festival a nebo později Guildtown BG Festival ve Skotsku.

Nyní se mne v mailové schránce objevila pozvánka Martina Vitáska na jejich hraní v Opavě dne 19.07.2012 v jazzové kavárně Café Evžen od 19,00 hodin, což je spíše letní vyjímka. Kapela zde vystoupí po svém týdenním hraní v Norsku a následně se chystá do Skotska, kde vystoupí v rámci již výše uvedeného Guildtown Bluegrass Festivalu.

Skupina si připravila zbrusu nové melodie, které vám určitě zpříjemní červencový čtvrteční podvečer. Proto vezměte své známé a můžete "prožít nejeden příběh o štěstí, o lásce, o zklamání, osamělosti a alkoholu, o cestách vyprahlou pouští i sněhovými závějemi, o naději a o životě takovém jaký je, tak jak se o něm vypráví v textech americké lidové hudby".

Pokud jste z blízkého okolí – doporučuji, a jinak si kapelu zařaďte do svého hledáčku, pokud kapela vydrží, vždy se vyplatí na jejich vystoupení vyrazit, tak pokud narazíte na Rough and Rocky Road, neváhejte.

Trnitá cesta – jak se dá volně název skupiny přeložit – určitě trnitá nebude pro všechny vyznavače dobré bluegrassové muziky.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010