Poslouchat country znamená žít country . . .

Mezinárodní finále - Porta v Ústí nad Labem 24. 07. 2010 vzpomínkový koncert na Jiřího Brabce

13.06.2010 19:49

Porta v Ústí nad Labem připomene nedožité 70. narozeniny Jiřího Brabce

Mezinárodní finále Porty v Ústí nad Labem vyvrcholí v sobotu 24. července vzpomínkovým koncertem na Jiřího Brabce, který by 2. července oslavil 70. narozeniny. Nejvzácnějším hostem bude George Hamilton IV, který na tento galavečer přiletí z Nashvillu se svým synem, Georgem Hamiltonem V. George IV vystoupí již v pátek 23. července od 20:00 na Lidickém náměstí jako host Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara. Hlavní galakoncert pak proběhne v sobotu 24. července v letním kině, ve kterém na Jiřího Brabce vzpomene Šárka Rezková, Karel Kahovec, Mirek Černý, Petr Kocman a samozřejmě George Hamilton IV a V za doprovodu Petra Kocmana a jeho PK Bandu.
   
George Hamilton IV přijel do Prahy na pozvání Jiřího Brabce poprvé v roce 1974, čímž se zapsal do historie jako první americký umělec, který vystoupil za železnou oponou. V roce 1983 v Praze nahrál legendární LP s Country Beatem Jiřího Brabce a se svými návštěvami Čech pokračoval i začátkem 90. let, kdy Brabcovi příležitostně pomáhal s pořadem Country Express Praha-Nashville až do roku 1993, kdy byl v Čechách naposledy.
   
George IV je ve svých 72 letech stále velmi aktivní, několikrát ročně vystupuje pro svoje početné fanoušky v Anglii, Skotsku a Irsku a rovněž je pravidelným účinkujícím v Grand Ole Opry. 25. března letošního roku byl George IV vyznamenán senátem státu Tennessee za 50 let v souboru Grand Ole Opry.
  

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010