Poslouchat country znamená žít country . . .

Jope a hraní v domovském přístavu – 08.06.2012

06.06.2012 16:50

Přezdívky jsou součástí mnohých osobností. Přeneseno ze světa trampů se přezdívky, dneska moderně nicky, pojí s mnohými tvářemi a většina zainteresovaných mnohdy aktéry ani pod jejich občanskými jmény nezná.

Když se řekne Jope, na Zlínsku je všem fandům žánrové muziky jasno, ale myslím, že především v muzikantských kruzích taktéž bez rozdílu kraje či místa. Jope to je především foukačkář, který hrál  s nejrůznějšími muzikanty a kapelami a který sám je schopen doprovodit na foukačky skoro každou formaci. Jope ale zvládá i kytaru a zpěv, prostě v tomto je již zručným instrumentalistou. Na jednu jeho nahrávku a produkci můžeš nahlédnout a poslechnout zde.

Jope je ale i člověk, který má svůj bussines mimo hudební kruhy, hudba mu stejně, jako většině z nás pomáhá zvládat denní nápor jiných aktivit a nabíjí a povzbuzuje. Vždycky jsem si říkal, proč jako člověk vládnoucí zařízením, kde se dá hudba provozovat, této možnosti nevyužívá. Čo bolo, to bolo, jak praví klasik, to vše se má tento pátek (08.06.2012) změnit!!

Pozvánka, kterou Jope zaslal všem svým fanouškům, kamarádům, přiznivcům či muzikantům, to jasně deklaruje.

Takže z pozvánky cituji  . . .

 . . . Dovoluji si Vám oznámit, že tento pátek začínají v naší PIZZERII u Formanů v Otrokovicích – Kvítkovicích nepravidelné hudební pátky – tento pátek – 08.06.2012 bude hrát vynikající kapela Hot Jazz Šutrs ve stylu swing, country a jiné.

Začátek je v 18.00 hodin a jako zajímavost hrát bude i majitel. Takže jste srdečně zváni. Přijďte si s námi zazpívat známé písničky a můžete se i přidat a pokud hrajete na nějaký hudební nástroj, vezměte jej s sebou.

Josef Jope Forman

. . .  takže co dodát, že by na Zlínsku vznikala další tradice hraní? To ukáže čas, ale potenciál a místo tu určitě je. A na rozjezd Karel Jačko a jeho „dítě“ Hot Jazz Šutrs – dobrá volba. Karel je mág swingové kytary a vždy se obklopoval dobrými muzikanty. Sice nevím, v jaké sestavě hraje dnes, ale i to je o důvod více se to dozvědět právě tento pátek.

Máte-li čas i chuť, tak místní mají možnost se potkat U Formanů. Místo a čas je znám a kde že Pizzerie je? Známá Kvítkovická křižovatka, léty zatracovaná jako hlavní tepna Otrokovic, je dostatečným vodítkem. Pizerie stojí na jednom jejím okraji.

A slibovaná hudební akce samotného Jopeho? O té neváhejte. Jope, jak vyplývá z jiných zdrojů hraje s Hot Jazz Šutrs pravidelně, stejně tak se slovenskou skupinou Vodopád.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010