Poslouchat country znamená žít country . . .

Caine a Jan Zubrycký 20. června ve Zlíně - KFB

17.06.2012 09:52

Společný koncert písničkářů Cainea a Jana Zubryckého se koná ve Zlíně v letní čítárně Krajské knihovny Františka Bartoše tuto středu 20. června od 17.00 hodin s názvem Na hranici touhy.

Největší zlínská knihovna pořádá každý měsíc celou řadu akcí, těch hudebních není zase tolik a zpravidla se odvíjejí s nějakým obdobím. Určitě jsou to předvánoční akce a pak doba před prázdninami a letními měsíci.

Ve středu se odehraje koncert dvou písničkářů, ke kterým lze jen dodat. Caine je postava, kterou znáte možná za bicími kapely Znouzecnost. Jak sám o sobě píše, považuje se Caine za písničkáře a básničkáře, kterého ovlivnila tvorba Járy Ježka a jeho Čp. 8 (možná si na rodinného příslušníka známého Jaroslava Ježka – byl to jeho prastrýc - vzpomenete z let osmdesátých) a přivedla jej ke kytaře a vlastním písním. Na svých stránkách má řadu videí a různých pořadů, rozhovorů s ním připravených, takže pokud Vás osudy a tvorba tohoto písničkáře zajímá, klikejte a čtete. Caine má za sebou taktéž řadu CD, prostě je to muzikant, který se hudbě věnuje již řadu let.

Jan Zubrycký skládá písničky už třicettři let, ale byla to pro něj hlavně zábava, relaxace a autoterapie, jak sám o sobě říká - žádné velké ambice. Nakonec přece jen pronikl do světa hudebního byznysu, má své stránky, točí CD a vrací se na koncertní podia.

Koncert není úplně zdarma, tak jako jiné akce, ale vstupné není nijak závratné - Vstupné 80 Kč, senioři a studenti 50 Kč, děti do 15 let zdarma.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010