Poslouchat country znamená žít country . . .

Termíny koncertů na další týden

15.10.2010 07:03

 

Čtvrtek, 14.10.
Brno, 19:00, , Café Práh, Vaňkovka, Šimíčková & Cicvárek, Nevermore & Kosmonaut, Honzíkova cesta
Nepomuk, 18:00, Dneska budem pro vás zpívat a hrát, Malá galerie muzea v Nepomuku, Standa Červenka, Alan Zýka
Polička, 14:00, Předvolební akce, Náměstí, REZ-country, REZ-country
Praha 3, 19:30, Dvojkoncert písničkářů - David Bartoš a Kuba Janda, hudební klub Carpe Diem , David Bartoš , Kuba Janda
Praha 4, Chodovská tvrz, 19:00, Petr Linhart, Chodovská tvrz, Petr Linhart,
Praha 9, 19:30, , Klub Kocour v Divadle Gong, 9.patro, Panelákoví fotři
Zlín, 19:00, JANOUŠEK & VONDRÁK * FOLK * OBNOVENÉ DUO , Zelenáčova šopa Zlín, JANOUŠEK & VONDRÁK * FOLK * OBNOVENÉ DUO,

Pátek, 15.10.
Dolní Chabry, Praha 8, 184 00, 20:00, , Restaurace Karel, Kalypso Praha,
Duchcov, , Zpívání dovoleno, Divadlo M, BOB A BOBCI, Alison
Kolín, , Country zábava, Černý kůň, Postřižinský country express,
Malé Svatoňovice, , Bluegrassová dílna PBB a Jindry Hylmara, Malé Svatoňovice, BG dílna, Sobotní koncert skupiny Black Jack a lektoři dílny
Málkov 19, okr. Beroun, 20:00, Páteční country bluegrassové večery, Ranč Málkov, Aperitiv (CZ),
Praha 4 - Modřany, 19:00, zábava s country kapelou, Restaurace Vratislav, MIX 5,
Praha 6, Kaštan, 20:00, Petr Linhart & 29 Saiten, Kaštan, Petr Linhart & 29 Saiten,
Praha 9, Černý most, 20:00, Zábava, Restaurace Parník, MIX 5,
Rychnov nad Kněžnou, 20:00, COUNTRY VEČER, COUNTRY CLUB, JEŠTĚŘICE,
Stéblová/Čeperka (u Pardubic), 20:00, Country večer , New-saloon TROPICAL, KRAJÁNEK,
Štiřín, 16:00, soukromá akce, Štiřínská stodola, BYZONI,
Zlín, 19:00, SDRUŽENÍ RODIČŮ A PŘÁTEL ROPY * "ZAKOMPLEXOVANÝ POP", Zelenáčova šopa Zlín, SDRUŽENÍ RODIČŮ A PŘÁTEL ROPY * "ZAKOMPLEXOVANÝ POP",

Sobota, 16.10.
Arnultovice u Děčína, kostel Všech Svatých, 14:00, Petr Linhart, Arnultovice u Děčína, kostel Všech Svatých, Petr Linhart,
Červená Voda, 19:00, Koncert, SDH sál, Kapky,
Chomutov, 18:00, Bluegrass Fest, Country saloon U Bizona, Album, Bee Line-Kolín Harry Phil Band-Ostrov Country Coctail-Praha Goodwill-Ostrava
Frýdek-Místek, 20:00, ČAJFOLK, HUDEBNÍ HOSPŮDKA U ARNOŠTA, skupina I.C.Q, písničkářské duo SOVA a SLAMÁK, skupina HLUČNÍ SOUSEDÉ,
Habartov, 19:00, Ranec plný písniček, KD Habartov, Stráníci a další,
Janské Lázně - Černá Hora , 19:00, , Penzion Adélka, BYZONI,
Kladno, 19:00, Taneční zábava, COUNTRY CLUB - BAJKAL, 3 & ½ BAND, .
Plzeň, 20:30, , Klub Rádio Kafé, Aftersix,
Prievidza - festival Country jeseň, , , Prievidza - festival Country jeseň, Cop,
Zlín, 19:00, GITANS BLANCS * GYPSY SWING, Zelenáčova šopa Zlín, GITANS BLANCS * GYPSY SWING, DUO JAN JANÍK A HONZA VČELAŘ A HOSTÉ

Neděle, 17.10.
Frýdek-Místek, 19:00, jazzová kapela EAST AFFAIR, Hospůdka u Arnošta, EAST AFFAIR,
Nepomuk, 14:00, Aby znovu zazněly milečské varhany, Kostel sv. Petra a Pavla v Milči, Standa Červenka, Alan Zýka
Pozlovice - Hotel Ogar, , , Pozlovice - Hotel Ogar, Cop,
Zlín, 19:00, DIVADLO DNO * DOBYTÍ SEVERNÍHO PÓLU, Zelenáčova šopa Zlín, DIVADLO DNO * DOBYTÍ SEVERNÍHO PÓLU,

Pondělí, 18.10.
Praha, 20:30, Křest CD MERTA LIVE, Malostranská Beseda, Vladimír Merta, C&K Vocal
Praha 2, 19:30, U Náčelníka, Korunní 37 (vchod z Šumavské), BOBBY HOUDA, + KNEZAPLACENÍ,
Zlín - Zelenáčova Šopa, , , Zlín - Zelenáčova Šopa, Cop,

Úterý, 19.10.
Brno - SEVERKA, ul. Zahradníkova, roh Tučkova 30, 19:00, Brněnský open BG jam, Restaurace-(vinárna) -Severka, BG jam,
Praha, 20:00, Blues six 2010, klub Kaštan, Beňa&Ptaszek,
Praha 2, 19:30, U Náčelníka, Korunní 37 (vchod z Šumavské), V.TŘEŠŇÁK, + V.MERTA, + O.NEJEZCHLEBA, !!! VYPRODÁNO !!!
Praha 3 - Žižkov, 19:30, , JET klub, Aulen Orfeus, Inženýr Vladimír, Pepík Pithart
ZLÍN, 19:00, EAST AFFAIR * WORLD JAZZ, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, EAST AFFAIR * WORLD JAZZ,

Středa, 20.10.
Litovel, , , , Žalman a Spol.,
Plzeň, 20:30, , Klub Rádio Kafé, Půl dechu do měchu,
Praha, 19:30, koncert, kavárna CAFÉIDOSKOP, Lazarská 8, Ivo Jahelka,
Praha 10, 20:00, Karel Plíhal, Konferenční centrum GreenPoint, Karel Plíhal,
Praha 13, 19:30, , Klub Mlejn, BLUE EFFECT a Radim Hladík,
Praha 2, 19:30, U Náčelníka, Korunní 37 (vchod z Šumavské), FRIDA & Co.,
Praha 4 - Modřany, 19:30, Koncert, KULTURNÍ CENTRUM "12", Vojta „Kiďák“ Tomáško,
Praha 4-Lhotka, 19:30, , KC Novodvorská, Radek Tomášek,
Sedlčany, 19:30, Osamělí písničkáři - Jana Šteflíčková, KD Josefa Suka, Osamělí písničkáři - Jana Šteflíčková,
Velké Meziříčí, 19:00, koncert, Jupiter Club , 6 tet,

Čtvrtek, 21.10.
Pardubice, 19:00, F-klub: folk v Pardubicích, Doli klub, Pavučina, a Continuo XX,
Plzeň, 20:00, Dneska budem pro vás zpívat a hrát, Kulturní kavárna Jabloň v Plzni, Standa Červenka, Alan Zýka, Ruda Březák
Plzeň, 20:00, První koncert znovuzrozené Alternativy, Hifi klub, Alternativa Plzeň, Perníková chaloupka
Praha 2, 19:00, U Náčelníka, Korunní 37(vchod z Šumavské), HUDBANDA, + host 4 ZDI,
Praha 9, 19:30, Kámen úrazu a Mrakoplaš v klubu Kocour, Divadlo Gong, Kámen úrazu a Mrakoplaš v klubu Kocour,
Žďár nad Sázavou, , , , Žalman a Spol.,
ZLÍN, 19:00, SEVEN SHEEP A EF * ROCK, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, SEVEN SHEEP A EF * ROCK,

Pátek, 22.10.
Chabařovice, 19:00, Bluegrass jam session Martina Fridricha, Music Bar Zátiší , Martin Fridrich,
Liberec, 19:30, koncert experimentální studio, , Jarret,
Louny, , , loutkové divadlo, Žalman a Spol.,
Málkov 19, okr. Beroun, 20:00, Páteční country bluegrassové večery, Ranč Málkov, Handl (Jablonec n/N),
Písek, 20:00, Jiří Smrž, Petr Linhart (dvojrecitál), Kavárna U Vavřiny, Jiří Smrž, Petr Linhart (dvojrecitál), Jiří Smrž
Praha 10, 19:00, , Restaurace U Pepíčka, BYZONI,
Praha 2, 19:30, U Náčelníka, Korunní 37 (vchod z Šumavské), JAN ŘEPKA, + Josefka Žampová, + host překvapení
Praha 3, 20:00, Koncert kapely Lekapr, Carpediem Praha, Lekapr,
Skalice nad Svitavou, 19:00, , Klub Háčko, Mošny, Restaurant na konci vesmíru,

Sobota, 23.10.
, , , Horní Jiřetín (Nádraží), ÚLET,
Kalek v Krušných horách, 19:00, Návštěva u Stráníků, Klub U Drexlerů čp.13, Stráníci, Devítka,
Kladno - Rozdělov, 19:00, Zábava, Restaurace Na Hřišti, 3 & ½ BAND, .
Moravský Beroun, 19:00, koncert, Výchovně vzdělávací centrum, Ivo Jahelka,
Písek, 20:00, Pohodový večer v Divadelní kavárně, Divadelní kavárna, Kvintet Písek, Votvíráci
Pozořice u Brna, 20:00, , Restaurace "U zámečku", RANČEŘI,
Štěpánov (u Olomouce), 16:00, koncert, Kino Štěpánov , Ivo Jahelka,
Vizovice, 20:00, Žamboši, Restaurace Rybárna, Žamboši, Společně s Montym
Vsetín, 16:00, Valašský nákyp 2010, Kulturák, Vrkoč, , Arim Shankar @ AM úlet, Skupina z horní dolní a dále na jih, Dr.Hyenik, Sova-Slamák, Hořký kafe, Happy to Meet, Marie Davidová a Zdeněk Mikušek.
Žleby, 18:00, BLUEGRASSOVÉ ŽLEBY 2010, Restaurace U Kosů, Reliéf, Wyrton, Podjezd a Fair Play Grass,
ZLÍN, 19:00, DIVADLO PÁSOVEC A SPOL. * ČARDÁŠ, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, DIVADLO PÁSOVEC A SPOL. * ČARDÁŠ
 
středa 13. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Galerie osamělých písničkářů: Dagmar Voňková, Jiří Smrž
středa 13. října - 20:30 Malostranská Beseda, Malostranské nám., Praha 1

·  KAMELOT
středa 13. října - 19:00 Dům kultury, Mírové nám. 2950, TEPLICE
Křest nového alba 19 ztracených písní Wabiho Ryvoly

·  O´Harry
středa 13. října - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8

·  V rámci turné konaného u příležitosti oslav životního jubilea vystoupí Jitka Vrbová se Standou Chmelíkem a skupinou Hot Jazz Praha
středa 13. října - 20:00 v Městském Kulturním středisku U Labuťe v Říčanech u Prahy

·  JIŘÍ BÍLÝ - akustický koncert
středa 13. října - 19:00 Obvodní knihovna Skvrňany M-Klub, Mácháčkova 28, PLZEŇ

·  Kožený hrdla
čtvrtek 14. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Dan Koreda se skupinou DB Flash
čtvrtek 14. října - 19:30 restaurace Ambrózie, Moskevská 1, Praha 10
Hudba ve stylu moderní country - americké, ale i vlastní tvorby

·  VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO
čtvrtek 14. října - 19:00 Jeseník Priessnitzův léčebný dům-Zrcadlový sál

·  52. SALOON V MODRÉM
čtvrtek 14. října - od 20:00 sál Divadýlka NOVANTA ... na dlani (bývalá Černá vdova), Debř u Mladé Boleslavi
Hrají: FLASTR, PETR KŮS & FÁMY

·  KAMELOT
čtvrtek 14. října - 20:00 Eurocentrum, Jiráskova 7, budova COS, JABLONEC nad Nisou
Křest nového alba 19 ztracených písní Wabiho Ryvoly

·  Hradišťan
čtvrtek 14. října - 19:30 KC Novodvorská 151, Praha 4

·  Nová Sekce
čtvrtek 14. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  TAXMENI - 40 let
čtvrtek 14. října - 20:00 KC Vltavská, Bubenská 1, Praha 7
Oslava výročí založení kapely. Křest retrospektivního alba. Účastní se i bývalí členové kapely. Program bude koncipován do třech bloků. Krajánci, Millitary, Taxmeni v současnosti. Promítání dokumentů z historie Taxmenů. Host: Pavel Čmaňa Zedníček. Koncert uvádí Petr Novotný.

·  APERITIV
pátek 15. října - 20:00 Saloon ranče Málkov, Málkov 19, poblíž Berouna

·  NEW BANJO TRIO
pátek 15. října - 20:00 Saloon Na Kopečku 200/13, Brandýs nad Labem

·  VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO
pátek 15. října - 20:00 Ostrava jako host skupiny Tempo di vlak

·  Ponožky pana Semtamťuka
sobota 16. října - 20:00 Balbínová poetická hospůdka, Balbínova ulice v Praze 2

·  OHNIVÁCI - COUNTRY BÁL
sobota 16. října - 20:00 restaurace U kulatého stolu v Senkově u Loun (okres louny)

·  Holokrci
sobota 16. října - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8

·  Country večer s Milanem Krbcem a Jirkou Drncem
sobota 16. října - 20:00 restaurace V Ráji, Novosuchdolská 1, Praha 6

·  Sehranka
pondělí 18. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Pacifik
pondělí 18. října - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8

·  Vladimír Merta - Křest CD, host: C&K Vocal
pondělí 18. října - 20:30 Malostranská Beseda, Malostranské nám., Praha 1

·  Zelenáci
úterý 19. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO
úterý 19. října - 19:30 Strakonice Hudební sálek strakonického hradu

·  Rangers Band
úterý 19. října - 19:00 Hotel Svornost, Dolní Počernice, Novozámecká 284
Hostem bude Wabi Daněk

·  Vojta Kiďák Tomáško
středa 20. října - 19:30 Kulturní centrum "12" , Pertoldova 3346, Praha 4 - Modřany

·  KAREL PLÍHAL
středa 20. října - 20:00 KC Greenpoint, Dvouletky 529/42, Praha 10

·  Radek Tomášek
středa 20. října - 19:30 KC Novodvorská 151, Praha 4

·  Kožený Hrdla
středa 20. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO
středa 20. října - 19:30 Modřany Kulturní Centrum "12"

·  Podzimní dvojkoncert Bratří Ebenů
středa 20. a čtvrtek 21. října - 20:00 Švandovo divadlo, Štefánikova 57, Praha 5
Více na www.svandovodivadlo.cz nebo v síti Ticketpro

·  Paběrky Marko Čermáka
čtvrtek 21. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Pavel Bobek & Band
čtvrtek 21. října - 20:30 Malostranská Beseda, Malostranské nám., Praha 1

·  Hana a Honza Švejkarovi - Komorní verze skupiny DRC z Českých Budějovic
čtvrtek 21. října - 20:00 CK Solnice, Česká ulice, České Budějovice

·  Ondřej Havelka and Melody Makers
čtvrtek 21. října - 19:30 KC Novodvorská 151, Praha 4

·  BLANKYT
pátek 22. října - 19:00 hudební večer v Klubu Školka, Hrabákova 2001, Praha 4 - Roztyly

·  Handl (Jablonec n. N.)
pátek 22. října - Saloon ranče Málkov, Málkov 19, poblíž Berouna

·  JITKA VRBOVÁ - koncert k životnímu jubileu
pátek 22. října - 19:00 Divadlo u Hasičů, Římská 45, Praha 2
Spoluúčinkují: Pacifik, Akáty, Knezaplacení, LTW, Petr Hasman, Hot Jazz Praha Standy Chmelíka, Metropolitan Jazz Band. Křest nového DVD Jitky Vrbové - Čekej tiše.

·  Podzimní country bál v Jirkově
sobota 23. října - 20:00 kulturní dům, Ervěnická 1147, Jirkov
pořádá country taneční skupina MišMaž, k tanci a poslechu hraje kapela Album. Součástí večera je předtančení a výuka country tanců.

·  Hom-Bre
pondělí 25. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Setkání osad na Barče
pondělí 25. října - 19.00 Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10
Hrají KTO, Šmidly boys a hosté, uvádějí Bezi Jr. a Tony Linhart s Country Radia

·  My3.AVI & JARRET
pondělí 25. října - 20:30 Malostranská Beseda, Malostranské nám., Praha 1

·  Marian Band
úterý 26. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Jakub Smolík
středa 27. října - 19:00 Kulturní dům Crystal, Česká Lípa
Předprodej od 1.9. v prodejně spodního prádla, pěší zóna Jindřicha z Lipé, Česká Lípa

·  Potlach - PACIFIK
středa 27. října - 20:30 Malostranská Beseda, Malostranské nám., Praha 1
Host: Kapitán Kid, uvádí Tony Linhart

·  BLUESBERRY - galakoncert k 40.výročí kapely
středa 27. října - 20:00 Retro Music Hall, Francouzská 4, Praha 2
Hosté: Peter Lipa, Ivan Hlas, Vašek Kopta. Více na: www.bluesberry.cz

·  Tom Petty 52
středa 27. října - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8

·  Spřáhlo
středa 27. října - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba www stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010