Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 12.09.2012
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Reklama vadí? Mně ne

Dobrý den paní Hano, děkuji za příspěvek i reakci.

To, že píši, že zde budu muset povolit reklamu není určitě stížnost, ale omluva všem těm, kterým reklama obzvláště necitlivě vedená, což jsou skoro všechny, vadí, zdržuje je a otravuje.

I když si mnohdy její nutnost dovedu odůvodnit, tak prostě osobně na ni reaguji tak, že pokud je vedena bez možnosti jejího nesledování, raději pořad či vysílání opouštím a jdu si třeba číst pěknou knížku, byť v elektronické podobě.

Prostě reklamě jsem se bránil z úcty k Vám, čtenářům. Aby reklama byla vnímána, bude agresivní a cpána tam, kde ji nečekáte. Stránky se stanou méně přehlednými a navíc jak píšete, její obsah a grafiku nemohu nijak ovlivnit. Stejně tak, kde se bude znázorňovat.

Ale nechci tady mentorovat. Vzpomínání práce na webu tu není proto, abych se chlubil či si stěžoval. Kdybych to nechtěl dělat, dělat to nebudu a vězte, že lidí jako já neustále ubývá.

Stačí se jen podívat, kde jsou dneska žánrové weby, dříve sledované tisíci čtenáři. Buď již mají nulovou sledovanost a nebo je zde jen ta reklama - prodej CD či činnost, která využívá toho, že web je stále v myslích mnohých jako zdroj informace o žánru jako celku.

Takže určitě si nestěžuji, jen zdůvodňuji, proč to doteď bylo takto a dále to bude jinak.
Prostě mají-li stránky dále fungovat jsou jen dvě cesty - reklama a nebo platit další peníze - základní již platím tři roky, rok co rok.

Další peníze platit odmítám, proto reklama, proto tento vysvětlující článek.

Všem těm, co si na reklamu ještě nezvykli se za ni omlouvám a věřím, že Vás neodradí. Jak píše paní Hana, je to dneska vlastně standard.

Sám zde dělám reklamu spoustě stránek, článků a webů, pokud dospěji k názoru, že mají co nabídnout a je to nějak zajímavé - viz celá ta přehršle odkazů tam či onde, aniž by mne kdokoli z nich nějak platil či nabídl protislužbu.

I přese všechno mne toto rozhodnutí netěší, ale svět nelze předělávat, lze ho jen respektovat.

Přeji Vám hezký den, Berry

PS:
A k reklamně jen jednu myšlenku jak praví reklamní klasika - i Pán Bůh potřebuje reklamu, nač by jinak v kostele byly zvony?

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010