Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 03.11.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Re: Re: jaká škoda

Jistě souhlas, kde se tento týden co koná na Halenách rád se připojím a přispěji trochou do mlýna. Něco jiného je někam přijít, co zorganizují jiní a něco jiného je sám proto něco udělat v tom je rozdíl těch lidí, kteří mají zájem, jak píšeš. Já jsem bohužel pracovně celý den mimo obec, vracím se večer, přes víkendy mám řadu muzikantských povinností a zájmů, přesto si rád udělám čas a přijdu mezi všechny ty, co mají o folk, country a bluegrassovou muziku zájem - pokud o to budou stát tzn. dají mne vědět a pozvou mne. Bohužel ale nemám čas již tato setkání organizovat. Pokud jsou, pak rád jejich termíny zveřejním a dle možností se jich zúčastním.
Na Píseň severu jsem byl zván, bohužel v daný den a termín jsem vystupoval mimo obec, v případě country večera byla situace stejná. O Písni severu jsem byl informován pořadatelem a info o ní jsem na stránkách měl, o CV jsem měl informaci defakto až po akci od vystupujících muzikantů. Možnost zde dát pozvánku měla jak hospůdka, tak organizátor - neudělal to ani jeden, proto zde odkaz nebyl. Pokud to považuješ za moji chybu, tak to se neshodnem. O ignoraci místních akcí s tebou nesouhlasím a znovu tedy říkám, kdokoli dodá fotky, reportáž, pozvánku přes adresu stránek a bud v souladu s obsahem, bude akce zveřejněna obratem. Nemohu ale vědět o všem.
Že lidi rádi přijdou vím, na CV bylo údajně celkem plno. Když jsme ale v rámci klubu tyto samé lidi zvali (chodí stále stejní), přišlo jich minimum. Pak se ptám - o co je z jejich strany zájem ? O zábavu s hraním ? - i to jsme zkoušeli a zase s malou odezvou. A jelikož zájem nebyl, věnuji se práci pro tento žánr a lidi jinde.
Napadáš mne, že vše řídím z tepla pokoje a nechodím mezi lid. Ano je to moje škoda, že se již nedostanu mezi místní, mrzí mne to, ale nemohu být všude. Musím pracovat, 2 x týdně hraji po večerech, do toho zkoušky a o víkendech jsem většinou na těch akcí, o kterých zde informuji s lidmi, kteří jsou naladěni stejně.
Pokud se místní organizují, přizvou mne, rád pomohu. To je vše, co mohu říci.
Stránky jsou již pozůstatkem a na změně domény se pracuje. Mohu tě ubezpečit, že jejich zavádějící název mne vadí víc, než tobě. Jelikož se ale na stránkách nikdo jiný, než já nepodílel ani časově ani finančně, můžeš vše kritizovat, ale rozhodnutí, co s nimi bude dále je stále jen na mě. Bude změněna doména, tím odpadnou diskuze kolem Halenkovic a vše ostatní je na návštěvnících stránek - budou chodit budou, nebudou chodit - stránky zruším. Přesto díky za tvůj čas a názor, přeji krásný den

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010