Poslouchat country znamená žít country . . .

Životopisný film o Shania Twain na Hallmarku dnes večer(bylo odvysíláno_12.07.2010)

12.07.2010 23:24

Shania Twain, rozená Eilleen Regina Edwards  dne 28. srpna 1965, Windsor, Ontario je kanadská country a popová zpěvačka.

Dětství

Její rodiče, otec Clarence Edwards a matka Sharon (rozená Morrisonová) se rozvedli, když jí byly dva roky. Matka se po rozvodu s ní a s její sestrou Jill odstěhovala do města Timmins, které se nachází na severovýchodě kanadského Ontaria, kde se provdala za Jerry Twaina (původem Ojibwa). Její nový otec, Jerry Twain, děvčata adoptoval, a tak bylo jejich příjmení změněno na Twain.

Byla jedním pěti dětí v Twainově chudé rodině. Její rodiče moc nevydělávali a tak hlad byl v rodině celkem běžný. Život v Timmins byl pro ní velmi těžký. Již od raného věku musela jako malá vystupovat v místních zakouřených hospodách a vydělávat po nocích zpěvem pár dolarů, aby pomohla svým chudým rodičům.

Současnost

V současnosti patří mezi nejpopulárnější zpěvačky country i popové hudby, především v USA, Kanadě, Velké Británii a Austrálii. Její nejúspěšnější deskou se stalo album „Come on Over“ z roku 1997, kterým se stala jednou z nejprodávanějších sólových zpěvaček historie. Pravidelně se také umisťuje v anketách o nejpřitažlivější ženu planety.

Životopisný film přiblíží její osud, složité dětsví a mládí, životní traumata a její tvrdohlavost jít si za svým cílem, která ji nakonec přinesla úspěch

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010