Poslouchat country znamená žít country . . .

Žebětínské trampobraní 19.01.2013

06.01.2013 12:39

Oprava přímo aktuální, T.O. Roza nebude a opravdu místo ní zahraje brňenská Ozvěna, dnes (08.01.2013) potvrzeno do mailu od organizátorů, tož tak.

Žebětínské trampobraní je, dá se říci, již tradiční trampská brněnská záležitost spojená s první polovinou ledna. Jak „praví“ organizátoři – brněnská skupina T.K. Kati, jedná se o hudební večer plný trampské muziky od kapel známých, méně známých i neznámých.

Ikdyž letošní, 5. ročník, v tomto ohledu představí spíše interperty známé. Vedle samotných organizátorů, skupiny T.K. Kati, kteří festiválek zahájí se představí postupně T.O. Roza, skupina F.T. Prim, sestava opravdových trampů - skupina Falešná Karta a na závěr zahraje Miki Ryvola s uskupením Přátelé, což byl vždy v minulosti Pavel Zajíc a Pavel „Jim“ Drengubák.

Tedy opravdu záruka, že se bude hrát především muzika žánru trampského.

Z původní nabídky „vypadla“ brněnská Ozvěna, ikdyž zde nemohu sloužit detailnějším info, neboť na plakátku festiválku je opraveno, na plakátku na stránkách organizátorů nikoliv – alespoň do těchto dnů, stejně tak jako zůstal starý datum na psané pozvánce, ale plakát je snad pravdivý, takže Ozvěna nejspíše opravdu nebude, což je určitě škoda.

A co dodat dále – čas a místo – tak tedy 19. ledna 2013, od 18,00 hodin v Brně – Žebětíně, Křivánkovo náměstí 35. Za vstupné 120 Kč můžete prožít trampský večer plný krásných písní, to když venku bude nejspíše ještě tuhá zima.

Festival mé své stránky, určitě zajímavou sekcí je jeho historie, či fotogalerie dokladující milou a hudebně trampskou atmosféru.

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010