Poslouchat country znamená žít country . . .

Zasloužené dovolené jsou zde, okurková sezona taktéž.

06.07.2010 18:04

Tak máme za sebou nejtragičtějsí víkend na cestách, což je velmi smutné. Určitě se na něm podílelo i vražedné horko a teplo, ale především klasické stěhování "národa" za dovolenými a pobyty mimo domovy.

Za uplynulý víkend údajně vycestovalo ze svých domovů na milion Čechů, což je tedy pořádná láce. Znamená to ale i méně čtenářů, méně dopisovatelů, méně aktualit. Ti, kdož je vytvářejí dovolenkují, ti, kdož je čtou dovolenkují, a ti co nedovolenkují zase nestíhají pracovat za ty, co dovolenkují a tudíž opět méně času na čtení a oblíbené stránky.

Znát to každý z Vás, a každý webzin na své sledovanosti pocítí onu vlnu dovolených a slastného nicnedělání. Lidé si čistí hlavu a užívají své dny volna bez počítačů a jiných vymožeností doby.

A práve tuto dobu chceme využít pro doplnění příspěvků, na které mnohdy není přes rok moc času. Jedná se o rubriky Na pokračování - především rozhovory, seriály o nástrojích, hry na kytaru, články do Dvorany. Taktéž dle času doplňujeme adresy a odkazy na jednotlivé festivaly a především na webové stránky kapel a muzikantů.

Snahou je, aby jste našli vše na jednom místě a pouhým prolinkováním se dostali tam, kam potřebujete.

Co to znamená, nenechte se odradit, že se v Novinkách nic podstatného neděle a "vnořte se hlouběji do webu". Tady se totiž děje každý den něco nového. Snahou je přinést nové informace a nebo provést byť malé vylepšení každý den a to vše směrem k vám, čtenářům a uživatelům.

A jak si nejlépe znázornit, co přibylo nového. Není nic jednoduššího, než si dát zobrazit všechny článku, které jsou na webu chronologicky za sebou, pak vidíte, co každý den přibylo bez ohledu na to, kde se nový článek "skrývá". Jak se prolinkovat - návod čti vlevo na liště webu. Je na každé stránce, nelze přehlédnout.

PS: nelekněte se, že prvních 10 odkazů bude obecných, podíváte-li se na datum, uvidíte rok 2011. Není to chyba, ale záměr provozovatele.

Webové stránky nám neumožňují s daty pracovat tak, jak bychom potřebovali (co bychom taky chtěli více - když je webnode doména zdarma), proto to obcházíme. Pokud k článku přiřadím vyšší datum, znázorňuje se mi v sekci tam, kde ho potřebuji mít a to na prvním místě. Což je pro výpis všech článků trochu nevýhoda, objeví se vám na prvních 10 místech stále stejné odkazy.

Nenechte se zmást, odrolujte je a čtě články od aktuálního data dne či dne předchozího - odtud je vše pak již pěkně seřazeno chronologicky.

 

 

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010