Poslouchat country znamená žít country . . .

Vodopád u JOPEHO 19.07.2013

15.07.2013 21:50

JOPE a Vodopád – znalí hned doplní – Josef „JOPE“ Forman, skvělý muzikant foukačkář, kytarista, zpěvák, dobrý člověk a mimo jiné i majitel pizzerie U Formanů, což je vyhlášená otrokovická hospůdka, která proslula mimo skvělou pizzu i hudebními večírky, které JOPE již skoro rok pořádá  . . . a Vodopád – slovenská country bluegrassová kapela, která letos oslavila 30 let svého působení na hudební scéně, nahrála 8 CD a JOPE je jejich stálý host a neb když Vodopád hraje U Formanů, je to vlastně doma . . .

A takové domácí hraní se odehraje i tento pátek 19.07.2013, venku před hospůdkou, a kdo jste již někdy byli, je to příjemné poslouchání a pozpívání. Když dorazíte kolem 19,00 hodiny, bude to tak akorád.

A co že Vodopád hraje a jak? Není lepší domácí příprava, než si z archivu vyslechnout pořad, který odvysílal Český rozhlas Brno minulý čtvrtek. Vzpomínání kapelníka Vodopádu pana Ondreje Pacigu a Jopeho jak to všechno začalo, bylo a pokračuje  . . .

Hodinová stopáž pořadu, hodně písniček a povídání, to vše Vás dostatečně připraví na to, kdo je a jak hraje Vodopád. A pak stačí zajít v pátek do Pizzerie. A prožít krásný večer při hraní a zpívání dneska již slovenské legendární kapely.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010