Poslouchat country znamená žít country . . .

Určitě další zajímavý projekt Acapella

19.07.2012 14:03

Internet má neustále se rozpínací hodnotu a neomezený prostor. V podstatě na koleně a každý může mít své webovky, blog či další jiné prezentační stránky. Postupně se ukazuje, jak se to všechno obrací proti internetu samotnému, ale i tak je šance na neustále nové a nové projekty.

Bude ale velmi těžké postupně odlišit a vůbec najít. Stránek ke každému tématu na internetu jsou tisíce a desetitisíce, neustále více a více se setkáváme s tím, jak je net zneužíván.

Podvodné adresy propagující pochybné služby, v zápětí spousta portátů, které mají radit a předkládat diskuze aktérů, abyste později zjistili, že diskuze jsou zde vkládány uměle od majitelů a házení špíny na jednoho, vlastně znamená cílený konkurenční boj. Již dnes jsou adresy typu – kvalitníobchody, podvody, pomluvy atd. obsazeny a vlastněny právě těmi majiteli, kteří sami tyto kroky činí a obratem pomlouvají v podobě umělých diskuzí ty poctivé a tím vlastně vytvářejí mediální obraz a chaos, ve které se postupně nevyzná nikdo.

Vznikají ale i nové projekty, na jeden z nich Vás chci upozornit. Na adrese Acapella začal fungovat internetový portál o českých vokálních kapelách. A to je určitě další příspěvek do rodiny portálů o muzice, kapelách a jejich osudech.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010