Poslouchat country znamená žít country . . .

Svojšický podzim – 08.09.2012

01.09.2012 13:02

Svojšický areál pamatuje slavné časy festivalů Svojšického letorostu a Svojšického Slunovratu. Neslavně skončil tento areál a s ním i zmiňované festivaly, jak to všechno bylo si popř. připomeňte v tomto příspěvku.

Ale roky běžely dále a slavného areálu se nakonec ujali jiní pořadatelé a každoročně zde na počátku září konají festival s názvem Svojšický podzim. Letos tomu bude již po dvanácté. Za vším stojí skupina Country Colaps z Pardubic a i pro letošní druhý zářiový víkend si pro Vás připravili spoustu dobrých kapel a muziky s podtitulem – festival trampských a country skupin.

Hrát se bude od 13,00 hodin a na programu je celkem 14 skupin. Festival sice nemá žádnou žánrovou super hvězdu, ale většinou velmi kvalitní kapely z nejrůznějších regionů a žánrů.

Vystoupí samozřejmě domácí Country Colaps, Parťáci, Lážo Plážo, Bruno Unit, Naopak, Bez dobra, Koyoti, Hluboké nedorozumění, Kamion, Elixír, Nawostro a další. Nakonec celou přehlídku všech vystupujících najdete na stránkách festivalu i s odkazy na webovky účinkujících, takže prostudováním se dozvíte vše o kapelách a žánrech, které nabízejí.

Hostem večera bude vítěz loňského ročníku – skupina MAROD z Ostravy.

Kulturní areál Svojšice u Přelouče fanoušci žánru určitě znají, zde tedy jen připomínka. Historii festivalu najdete zde a ukázky v mp3 podobě na stránkách festivalu jednotlivých kapel taktéž.

Svojšice, to je nostalgie akcí s návštěvností přes deset tisíc fanoušků žánru, ale stále zde žánrová muzika žije a dýchá pro všechny její zájemce.

Jak bylo na uplynulých ročnících, stačí jen „zalistovat“ na stránkách tohoto webu, reportáže a pozvánky na předchozí ročníku zde zrčitě dohledáte. 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010