Poslouchat country znamená žít country . . .

SDW pohled z řad diváků

11.08.2010 20:22

Odpátku 6.8. do  soboty 7.8. 2010 proběhl v krásném prostředí u přehrady Bystřička 12.ročník country festivalu Starý dobrý western. A protože nám to nedalo a jeli jsme se tam podívat, tak se můžeme podělit o zážitky.

Viděli jsme opravdu hodně dobrých kapel, a to od těch amatérských až po profesionální špičky. Jen tak namátkou: v pátek hrála Lenka Filipová, pořádající Gympleři, The Colt ( SK) a v sobotu se hrálo rovnou na dvou scénách, na velké v areálu letního kina a na malé postavené v areálu restaurace U Mokrošů. A koho jsme tam viděli? Na velké scéně třeba Wabiho Daňka, Svaťa Kotas band, Minaret, Věru Martinovou, Tomáše Linku a Míšu Tučnou. A na malé scéně Tavernu, Blueland ( SK), G-runs´n Roses, P.R.S.T. (ti také potom doprovázeli V.Martinovou). O stylový doprovodný program se postarali country tanečníci a lasová a vrhací show.

 

Hlady a žízní jsme také netrpěli, protože stánků s různým a hlavně chutným občerstvením bylo opravdu dost. A co napsat na závěr? Nejprve blahopřání Sváťovi Kotasovi, který byl oceněn za svůj celoživotní přínos v oblasti country hudby. A hned zadruhé poděkování organizátorům za dobře udělaný festival na kterém se člověk dobře bavil a nenudil. A za třetí poděkování počasí, že navzdory předpovědi nebylo deštivé, ale jen jemně pod mrakem. Takže to byl ve stručnosti 12.SDW a doufáme že nastávající 13.ročník se vyvede stejně dobře.

 

Gábina a Mirek

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010