Poslouchat country znamená žít country . . .

Robert Křesťan and Druhá tráva - Živě v Telči

27.12.2012 01:36

Na webu Druhé trávy si máte možnost koupit další živou nahrávku, kterou kapela pořídila letos na svém vystupování v Telči. K nahrávce s cca šestnácti písněmi se na webu dočtete . . .

Live záznam koncertu ze zámku v Telči pořízený letos v létě. Zachycuje většinou autorské písně Roberta Křesťana, ale i písně Boba Dylana a skladbu Telegraph Road v úpravě Druhé trávy. Všechny české texty napsal také R. Křesťan. V několika písních hostuje na elektrickou kytaru americký muzikant Steve Walsh, mj. též producent posledního alba Druhé trávy Marcipán z Toleda.

Deska obsahuje písně z posledních CD skupiny, ale najdete zde i takové hity jako Ossian, Telegrafní cesta či Ještě jedno kafe a nebo Wayfaring Stranger.

V limitované 2CD edici vycházejí spolu s telčským koncertem nahrávky z vystoupení, která skupina odehrála vloni v rámci oslav 20. výročí svého založení s několika hosty. Z nich je třeba jmenovat zejména Američany Charlieho McCoye, Petera Rowana a dále Katku García.

V této souvislosti bych Vás rád upozornil i na koncetr v závěru roku. Novoroční koncert Roberta Křesťana se skupinami Druhá tráva a Trapeři se koná v Brně na Musilce 30. prosince od 19.30 a jak pozvánka uvádí, uslyšíte i legendární Trapery, kapelu s níž Robert Křesťan kdysi začínal svoji hudební kariéru. 

 

Trapeři mají své info na Facebooku, tak jen čtěte.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010