Poslouchat country znamená žít country . . .

Prázdniny v Telči

23.07.2013 12:26

Konec července a přelom srpna. To jsou vždy Prázdniny v Telči. Akce, která si vydobyla místo v řadě srdcí a svého času znamenala opravdu krásné prázdniny pro řadu fanoušků. Dnesk je to především spousta dnů se spoustou skvělých kapel.

Žádné přehršle kapel a muzikatských zážitků vměstnaných do pár hodin, ale hezky v pohodě, , vše koncipované do žánrpově blízkých bloků. Určitě krásné pro místní či lidi z nejbližšího okolí. Pro nás vzdálenější je to buď tip na výlet spojený s jinými aktivitami a nebo si prostě z široké nabídky vyberte, co je Vám nejbližší a do Telče vyražte.

Prázniny v Telči – to je aktivita, ale nechme „promluvit“ samotné pořadatele:

Sedmnáct dní plných krásné hudby, kouzelných divadel, slunečného počasí, koupání a výletování, kavárenského a hospodského posedávání, tvoření a obdarovávání, vyzpěvování a ponocování, popíjení a pochutnávání, koukání a poslouchání, zkrátka sedmnáct dní plných zážitků.

Festival Prázdniny v Telči se letos odehraje od 26. července do 11. srpna a v kulisách pohádkové renesanční Telče na něm vystoupí přes sto kapel a bude na něm k vidění na dvě desítky divadelních představení.

Každý den začíná program ve 14:30 na náměstí pohádkou pro malé i dospělé děti, tamtéž následuje od 17:00 Kocouří scéna, od 19:30 hlavní program na zámku a od 22:30 koncerty ve festivalovém klubu.

Přijeďte si to užít!

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010