Poslouchat country znamená žít country . . .

Nekončí jen festivaly

17.08.2011 09:41

Ale i muzikanti, kapely, důvody jsou různé ale výsledek stejný, kapela, interpret se stáhl do pozadí, odvolal svá vystoupení a bere si mnohdy oddychový čas, aby po určité době oprášil jméno a zašlou slávu a nebo se část muzikantů objeví v novém uskupení, s novými nápady a elánem.

O tom, že v těchto dnech ukončila svoji aktivní kariéru dlouholetá šanzoniérka a interpretka řady písní, které by z úst jiných zpěváků nebylo ono - paní Hana Hegerová jste se již asi doslechly. Paní Haně je již spousta let a stažení se ze scény je nutností zdravotní a zřejmě i hudební. Její poslední CD vydané nedávno již působí jiným dojmem -  mám-li být krutě upřímný - je to již zpěv "staré" paní a né ten sugestivní zpěv, při kterém Vás mrazí. Nic méně Hana Hegerová byla paní zpěvačka a zůstává po ní spousta krásných písní - rozhovor a vzpomínku na její slavnější éru najdeš zde.

V těchto dnech ukončila činnost i kapela Psí vojáci, manažer skupiny uvedl na jejich webových stránkách stručné prohlášení, které cituji  . . . 

„Z pověření členů skupiny Psí vojáci s velikým osobním politováním oznamuji veřejnosti, pořadatelům a všem hudebním fanouškům, že skupina Psí vojáci ukončila 10. 8. 2011 svoji dlouhou hudební kariéru z osobních i zdravotních důvodů.“  

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010