Poslouchat country znamená žít country . . .

Křest alba manželů Hejkrlíkových

08.09.2011 16:29

Od Cimbury jsem dostal do maliu info o křestu zajímavé desky - CD.

Od úmrtí Zdeňka Hejkrlíka již uběhl rok, o podzimním Příbramském huntíku jsem Vás již informoval dříve a křest prvního CD, text břibližuje další info, cituji  . . .. 

 

Jen pár týdnů potom, co uplynul rok od odchodu skvělého člověka a muzikanta Zdeňka Hejkrlíka, bude pokřteno jeho první album. Jedná se o CD nazvané Zdeněk a Jana, sestavené z archivních live nahrávek vystoupení manželů Hejkrlíkových. Desku, kterou k vydání připravil Honza Friedl, pokřtí českobudějovičtí Nezmaři, kterým byl kdysi Zdeněk prvním kapelníkem. Stane se na 32. půlročníku Příbramského huntíku, který Zdeněk spolu s Janou založil a patnáct let připravoval. Dnem D je sobota 10. září 2011 a místem činu K-farma v Žežicích u Příbrami. Malá procházka z Příbrami – Zdaboře po modré turistické značce přes les a 500 m po žluté podél něj zpátky k Příbrami zlepší vaši kondici i náladu, takže tam, můžete-li, Příbramský huntík
nejezděte autem.Příbramský huntík
 Program pod širou oblohou začíná ve 13:00 a včetně závěrečného jamu v přilehlém Saloonu Tatanka i venku potrvá, jak Zdeněk říkával, dokud muzikantům síly a struny vystačí. A po něm (i dřív) můžete jít spát na louku hned vedle K-farmy, do vlastního stanu nebo pod žežické obecní nebe.
Součástí připojené pozvánky, na které jsou uvedeni všichni vystupující, je pár dnů starý průvodní dopis Zdeňkovy ženy a dcery, adresovaný všem, kterým byl Zdeněk, jeho rodina a festival blízký:
27. srpen 2011 bude pro nás, rodinu, a pro lidi, kteří Zdendu znali, smutné první výročí, kdy Zdenda odešel do muzikantského nebe!… Vše co dělal, mělo nějaký smysl a mnohdy i poslání. Tak to zřejmě bylo i s jeho přáním, aby Příbramský huntík i nadále pokračoval, i když na tom byl před rokem v tuto dobu velmi zle! Já jsem pochopila až nyní pravý smysl jeho přání. Přelom léta a podzimu pro naši rodinu nebude jednoduchý a navždy bude spojen se Zdendou. Krom shora uvedeného data jsou tu ještě dvě: 14. září – výročí svatby a 17. září – den kdy Zdeněk slavil narozeniny. Jak jsem Zdendu znala, určitě si přál, abychom měli spoustu práce s Huntíkem a neměli čas na stesk, a na Huntíku pak společně s kamarády na něho zavzpomínali přesně v jeho duchu, tedy s muzikou. Proto vám posílám plakátek jako pozvánku. Na tomto Huntíku Zdendova první kapela Nezmaři pokřtí CD Zdeněk & Jana. Budete-li mít čas, přijďte!
Jana a Janina Hejkrlíkovy

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010