08.03.2012 13:11
Čtvrtek, 08.03.
Brezno, 19:00, Koncert, Gazdovský dvor Stodola,
Jíšová Pavlína,
Šany - Peter Szabados
České Budějovice, 19:30, Žamboši, Horká vana,
Žamboši,
Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Hustopeče u Brna, 20:00, Petr Linhart, M-klub, Petr Linhart,
Mělník, 19:30, Poutníci, Masarykův dům, Poutníci,
Praha, 19:00, Radio Folk - pořad "Na slovíčko s...", , Od plotny skok,
Praha 5, 18:00, , Klub Mlejn, PORTA PRAHA - pražská předkola Porty 2012,
Praha 6, 20:00, Jan Jeřábek - křest CD: Mýlíš se, řekla láska. Hosté - Martina trchová, Jan Burian a Petr Nikl, Kaštan, Jan Jeřábek,
Zlín, 19:00, Zelenáčova šopa, ,
Devítka,
Pátek, 09.03.
Blansko, 19:00, Zpívání Zahradníků, Klub Ulita,
Alternativa,
Brno, 20:00, Šenk Na Špalku, ,
Devítka,
Brno, 20:00, , Trojka, Jarabáci, Hrochansony
České Budějovice, 19:30, , Horká vana,
X-tet,
Trio de Compostela
Český Krumlov, 20:00, Pub Animals, Klub FabriČKa, FabriČKa,
Hovorčovice, 19:30, Poutníci, Klub Na okraji, Poutníci,
Košice, 20:00, Koncert, Malbo Caffe,
Jíšová Pavlína,
Šany - Peter Szabados
Paris, France, 21:00, ÇAVA v La Marquise, klub La Marquise,
Çava,
Písek, 20:00, KVINTET PÍSEK - klubový večer, penzion Sport, KVINTET PÍSEK - klubový večer,
Praha 6, 20:00, Bitumen Beat, Kaštan, Bitumen Beat,
Rychnov nad Kněžnou, 20:00, Hudební večer, Country club Apaloosa, SEDMÝ NEBE,
Rychnov u Jablonce nad Nisou, 19:30, Majerovky & Alice Holubová, Klub Bažina - restaurace Beseda, Majerovky & Alice Holubová,
Slavonice, 19:00, Žamboši, Sál muzea,
Žamboši,
Jan Žamboch + Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Sobota, 10.03.
Břeclav, 20:00, Žamboši, Synagoga,
Žamboši,
Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Gelnica, 18:00, koncert ZUŠ, ZUŠ - koncertná sála,
Jíšová Pavlína,
Šany - Peter Szabados
Gelnica, 20:00, Jam session, Pálenčáreň -bluegrassové městečko,
Jíšová Pavlína,
Šany - Peter Szabados
Pardubice, 18:00, Pardubická folková noc - aneb první letní festival (+ oblastní kolo porty), ABC klub na Olšinkách, Wabi Daněk, Rolničky (SK), Stráníci a Míra Ošanec, Falešná karta, Marien, vítěz OK PORTY.
Pardubice, 11:00, Východočeské oblastní kolo PORTY 2012, ABC klub Na Olšinkách,
Country Colaps,
Paris, France, 21:00, ÇAVA v La Marquise, klub La Marquise,
Çava,
Petrovice u Strakonic, 19:00, Petrovice - Den otevřených dvěří, statek Petrovice, Votvíráci,
Praha 6, 20:00, Tomáš Kočko & Orchestr, Kaštan, Tomáš Kočko & Orchestr,
Praha 9 Kyje, 19:30, Majerovky & Alice Holubová, KD Kyje - Kvíz, Majerovky & Alice Holubová,
Sezimovo Ústí, 15:00, PORTA, jihočeské kolo, sál Spektrum Měksus,
X-tet,
Neděle, 11.03.
Veselí nad Moravou, 20:00, Žamboši, Foyer Kina Morava,
Žamboši,
Jan Žamboch + Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Zlín - Zelenáčova šopa, , , Zlín - Zelenáčova šopa,
Cop,
Pondělí, 12.03.
562 01 Ústí nad Orlicí, , 19:00, Modré pondělky, Centrum DOMINO,
Ponny Expres,
Taneční skupina "Modrá Růže", Svitavy
Olomouc, 20:00, Žamboši, Půda XXX,
Žamboši,
Jan Žamboch + Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Olomouc - U klub, , , Olomouc - U klub,
Cop,
Opava, 19:00, , Slezské divadlo (3x je člověk + taneční soubor),
Hradišťan,
Plzeň, 20:00, Repetenti, Kulturní kavárna Jabloň,
Standa Červenka,
Ruda Březák
Praha, 19:00, Klubový koncert, U Vodárny, Stráníci, Stařenky
Úterý, 13.03.
Praha 13 - Nové Butovice, 19:30, Třináctého na třináctce, Komunitní centrum sv. Prokopa, Slávek Klecandr,
Praha 6, 19:30, Biodivadlo Praha - Dámský krejčí, Kaštan, Biodivadlo Praha - Dámský krejčí,
Praha 7, 21:00, Jazz Heads Filipa Spáleného, Kulturní centrum Vltavská - sál Elektra, Jazz Heads Filipa Spáleného,
Zlín, 19:00, Žamboši, Zelenáčova šopa,
Žamboši,
Jan Žamboch + Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Středa, 14.03.
Praha 6, 20:00, Světla soumraku - promítání filmu, Kaštan, Světla soumraku - promítání filmu,
Praha 7, 20:00, Sylvie Krobová, KC Vltavská, Bubenská 1, Praha 7, Sylvie Krobová,
Vsetín, 19:00, Žamboši, KIC klub ,
Žamboši,
Jan Žamboch + Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Čtvrtek, 15.03.
Hradec Králové - Country club Lucie, , , Hradec Králové - Country club Lucie,
Cop,
Pardubice, 19:00, F-klub, Pardubice,
9.patro,
Praha 2, 20:00, BŘEZNOVÉ SEJŠNOVÁNÍ VE VÁLCI, Klub Válec, BŘEZNOVÝ SEJŠN VE VÁLCI,
Praha 6, 20:00, Eliška Ptáčková & Acoustic Sound, Kaštan, Eliška Ptáčková & Acoustic Sound,
Pátek, 16.03.
Bělkovice u Olomouce, 18:00, BluesOpen, Bělkovice , Bluesberg, BluesAngels, Shaker c. Dolanská sešlost
Brno, 19:30, Koncert v Café Práh, Café Práh,
Žofie Kabelková,
Shoda okolností
Brno - střed, 20:00, Svaťa Kotas band & Benefit v Hudebním Sklepě, Šenk Na Špalku - Hudební Sklep,
Svaťa Kotas Band,
Benefit
Bystřice nad Olší, 20:00, , WINDHOLZ Café Gallery,
Žamboši,
Jan Žamboch + Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Čejetice, 20:00, Country bál, Čejetice, Osm a půl opice, WC Pauza Strakonice
Česká Lípa, 19:00, Velký countrybál, Kulturní dům Crystal,
Kliďánko,
Tomáš Linka, Jitro, Country tance
Chomutov, 19:00, koncert, Kulisárna,
Jíšová Pavlína,
Šany - Adéla - Romana
Praha 4 - Spořilov, 20:00, Oslava svátku sv. Patricka, Balounova restaurace U břízy,
Jauvajs, Le hAnam,
Praha 5, 19:30, , Spolkový dům, ROCKOVÁ MLEJNICE,
Praha 6, 20:00, Furré + Vyklouband: Pražský křest nového CD brněnských Furré., Praha 6, Furré + Vyklouband,
Praha 9, 18:30, , Hospoda U študáka,
Nafutro,
Třebíč, 18:00, , základní škola Na kopcích,
Žalozpěv,
Marek Dusil, Pavel Pokorný, Laďa Langer
Uherské Hradiště - Bar Nemo, , , Uherské Hradiště - Bar Nemo,
Cop,
Sobota, 17.03.
Jesenice u Rakovníka, 20:00, koncert, Hudební klub Truhlárna,
Jíšová Pavlína,
a přátelé
Jeseník, 20:00, Žamboši, Plíživá kontra,
Žamboši,
Jan Žamboch + Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Klášterec nad Ohří, 19:00, Folková Evža, Klášterec nad Ohří,
Pět oříšků pro Popelku,
Žalman a spol., Jindra Kejak, Strašlivá podívaná, Pepa Štross a spol., Bodlo.
Klášterec nad Ohří, 19:00, Folková Evža, kulturní dům,
Žalman a hosté,
Nový Jičín, 19:00, Poutníci Bluegrassová dílna koncert pro žáky, Beskydské divadlo, Poutníci,
Polná, 20:00, Country Bál, Lidový Dům, Jan Prokop, Xˇandi, Bez Dobra, Apple
Praha 10 - Vršovice, 19:30, , Restaurace U Pepíčka,
BYZONI,
Praha 6, 15:00, Divadlo Akorát: I houby mají pod čepicí, Kaštan, Divadlo Akorát: I houby mají pod čepicí,
Skalice u Znojma, 20:00, Velký josefský countrybál - vítání jara, sál Sokolovny,
RANČEŘI ,
Ústí n.L.-Božtěšice, , 20. let kapely Kliďánko, Božtěšice - U Fírů,
Kliďánko,
Jindřich Šťáhlavský, Crock14, Slapdash
Neděle, 18.03.
Orlová, 19:00, Žamboši, Klub Futra,
Žamboši,
Jan Žamboch + Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Praha, 19:00, Poutníci ZRUŠENO Trampské Rokoko natáčení televizního pořadu, Divadlo Rokoko, Poutníci,
Praha, 16:00, Trampské Rokoko, Divadlo Rokoko,
Jíšová Pavlína,
Adéla - Šany - Romana - Vladimír Čech
Karel Kryl - Doteky života
do 31. března - Knihovna Kroměřížska, Slovanské náměstí 3920, KROMĚŘÍŽ
Výstava amatérských fotografií a článků z tisku
Kožený Hrdla
čtvrtek 8. března - 20:00 Restaurace U Vodárny, Praha
66. SALOON V MODRÉM
čtvrtek 8. března - 19:30 divadelní sál Domu Kultury, Mladá Boleslav
Vystoupí BARBECUE (Ml. Boleslav) a THE GIANT MOUNTAINS BAND (Č. Budějovice)
ST.JOHNNY
čtvrtek 8. března - 20:15 Bílý Koníček, Staroměstské náměstí, Praha
Sehranka
pátek 9. března - 20:00 Restaurace U Vodárny, Praha
Bratři Ebenové
pátek 9. března - 20:30 Malostranská Beseda, Malostranské náměstí, Praha 1
Grošáci
pátek 9. března - 20:00 HOUK Music Bar, Moulíkova 5, Praha 5
Gladly S.W.
pátek 9. března - 20:00 Hospůdka Cihelna, Praha Smíchov, Grafická 26
ST.JOHNNY
pátek 9. března - 20:15 U Malého Glena, Karmelitská 23, Praha
GENERACE Standy Grepla
sobota 10. března - 20:00 restaurace v Tehovci, okr. Praha východ
Forbes
sobota 10. března - 20:00 HOUK Music Bar, Moulíkova 5, Praha 5
SCHOVANKY
sobota 10. března - Country bál v Komunitním centru Matky Terezy v Praze 4, u metra Háje
6. Pražská Jezdecká Zábava
sobota 10. března - 19:00 restaurace U Boudů, Praha 10, Kolovraty
Hraje skupina Tyrkys
Pády
sobota 10. března - 20:00 Restaurace U Vodárny, Praha
JIHOČESKÉ KOLO PORTY
sobota 10. března - 15:00 V SEZIMOVĚ ÚSTÍ
Soutěž o postup v interpretační soutěži do národního kola v Řevnicích a o postup v autorské soutěži. Hosté: Václav Koubek, Honza Bican nebo Jezevci. Večer bude pokračovat volnou zábavou a country bálem s předtančením souboru Čtverylka Tábor a Country tance Soběslav s výukou country tanců. Zájemci o přihlášení do soutěže najdou podrobnosti na www.porta-festival.cz
Top Revival
sobota 10. března - 20:00 Houk bar, Prusíkova 16, Praha 13
Hlubočepský festival
sobota 10. března - 16:00 BESEDNÍ RESTAURACE, SLIVENECKÁ 7, PRAHA 5
Vystoupí: Weget, Hardegg, Panoptikum, Ambroz Band, Stařenky (Schovanky 70.let)
Ázerbájdžán - výstava fotografií + skupina Lístek
úerý 13. března - 18:00 4D Center, Kodaňská 46, Praha 10
Vernisáž fotografií Michala Kupsy. Výstavu zahájí Jeho excelence, velvyslanec Ázerbájdžánské republiky. Výstava bude trvat do konce května.
Blankyt
čtvrtek 15. března - 19:00 v restaurantu U Vondráčků, Trnkovo náměstí 3, Praha 5
Fband
pátek 16. března - 19:00 hotel Petra, Liberec Horní Hanychov
EDA WILD jr. a Band
pátek 16. března - 20:00 Ranch Málkov, Málkov, Beroun
New Rebels
pátek 16. března - 20:00 HOUK Music Bar, Moulíkova 5, Praha 5
Blankyt - hudební večer
sobota 17. března - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
EDA WILD jr. a BAND
sobota 17. března - 20:00 Restaurace Cihelna, ulice Grafická, Praha Smíchov
Abalone
sobota 17. března - 20:00 HOUK Music Bar, Moulíkova 5, Praha 5
Gladly S.W.
sobota 17. března - 20:00 Country klub Dřevák Kladno
Jako hosté vystoupí rakovnická skupina Žížeň band
ŘECKÝ VEČER s Marthou a Tenou ELEFTERIADU
sobota 17. března - 19:00, Klub Lávka, kousek od Karlova mostu.
Každý, kdo byl někdy v Řecku, mohl se přesvědčit, že Řekové tančí rádi, často a s chutí. Připomeňte si tu pohodovou atmosféru slunného Řecka. Potěšte se podmanivými melodiemi a rytmy řecké muziky - k poslechu i k tanci.
· TURBANSKÉ ČERNOŠICE - turistický pochod
sobota 17. března - Start: Černošice (žst), 30 a 50 km od 7:00 do 9:00 hod, ostatní v 8:00 - 11:00 hod. Cíl: Černošice (dle propozic) v 11:00 – 18:00 hod.
Trasy: pěší 6,5, 9, 17, 30, 50 km. V cíli každý obdrží Pamětní list a razítko.
· BYZONI
sobota 17. března - 19:30 Restaurace U Pepíčka, Oblouková 17, Praha 10
· Pavlína Jíšová a přátelé – Trampské Rokoko
neděle 18. března - 16:00 Divadlo Rokoko, Václavské náměstí 38, Praha 1
· Poutníci – Trampské Rokoko
neděle 18. března - 20:00 Divadlo Rokoko, Václavské náměstí 38, Praha 1
· Originální pražský synkopický orchestr
pondělí 19. března - 20:00 Malostranská Beseda, Malostranské náměstí, Praha 1
· Žalman & Spol.
úterý 20. března - 20:30 Malostranská Beseda, Malostranské náměstí, Praha 1
· Rangers Band
úterý 20. března - 19:00 Hotel Svornost Dolní Počernice, Novozámecká 284, Praha 9
Host: Wabi Daněk
· ZELENÁČI
úterý 20. března - 20:00 restaurace U Vodárny, Praha