Poslouchat country znamená žít country . . .

Janouškovo Ústí a neb jak bylo v Cakli

05.09.2012 11:14

Na festival, který se konal 17. – 18. srpna a to již po 27. jsem Vás zval a doporučoval návštěvu všem, kteří to do Ústí nad Orlicí neměli daleko.

Festival se sice kryl s jiným, který se shodou okolností konal „nedaleko“ a to Babím létem v Dolním Újezdě, ale své fanoušky si našel. A dokonce fanoušky zasvědcené a vládnoucí i slovem, takže Vás přispivatel Karel Fred Vodňaský ve své reportáži provede opět celým festivalem, tentokrát pohledem návštevníka a přísného „porotce“.

Fredovy reportáže jsou „pověstné“ stejně jak recenze či příspěvky Miloše Kellera. Možná až příliš přísným pohledem hodnotí vystupující a neodpustí jim žádnou chybu, kterých si běžný posluchač jen stěží všimne.

Filosofických úvah nad tím, zda-li je dobře vše rázně odsuzovat a vytýkat každou chybičku a nebo se uznale plácat nekriticky po zádech, bylo již tolik, že nemá cenu toto téma nějak dále rozebírat. Fred to tak viděl a slyšel a neváhal o tom napsát svůj názor.

Pokud někdo nesouhlasí, může přidat své postřehy a nestranný účstník, ať si udělá obrázek sám. Víc než ke kvalitě a hudební produkci si však účastníci v diskuzi na stránkách festivalu více stěžovali na krytí se festivalu s podobnou a jim v regionu blízkou akci.

Reportáž najdeš zde.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010