Poslouchat country znamená žít country . . .

Horecké struny znají program

24.03.2012 10:35

Sedmý ročník country, bluegrassového, folkovo tramspkého festivalu Horecké struny má uzavřenu náplň dvou dnů. Dnes tedy můžeme pozvát všechny zájemce na termín 18. a 19. května 2012 opět do areálu Na sokolce do Horky nad Moravou, což je kousek za Olomoucí směrem na Mohelnici.

Festival začne opět v pátek od 18.00 hodin, kde vystoupí celkem 6 skupin – Bujabéza, Freďáci (reportáž o skupině před nedávnem), olomoučtí Přátelé o kterých píšeme celkem často, skupina Dunibuch, Fiddle Dedee, Soft a Easy.

Již první večer napovídá, že účastníky čeká petrá směsice žánrů, pomyslný hudební kotlík nabízí opravdu od všeho trochu. Country, World, trampskou píseň, bluegrass.

Tradiční bude taky večerní táborák a hraní a jamování při ohýnku až do ranních hodin.

Sobotní den je pak hlavním dnem festivalu, začíná se od 12,00 hodin a účastníky čeká 11 kapel, které opět představují žánrovou směsici skupin především olomouckého regionu, nejvzdálenější budou přátelé ze Slovenska, skupina Charlieho nešťastí.

Po skončení oficiálního programu bude klasický country bál se skupinou Náhoda z Němčic na Hané, z Dolan přijede taneční skupina country tanců TS Máta, bude i předvádění tzv. country dovedností – práce s bičem.

Vše zastřešuje areál Na Sokolce, moderátorsky Blanka „Tornádo“ Prudilová a zvukově František Petřík.

V areálu lze postavit stany a přespát, to pro ty vzdálenější, občerstvení a zázemí je zde obstaráno, lavičky na sezení jsou zakryty slunečníky, vystupující pod krytým podiem a před ním velký betonový taneční parket, kde můžete tancovat i při vystoupení jednotlivých skupin.

Květnový termín slibuje již teplo a pěkné počasí má Jarda určitě taky domluveno.

Vše doplňuje plakátna kterém se dozvíte vše, co potřebujete vědět, od programu, časového rozvržení, až po mapku areálu v Horce na Moravě.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010