Poslouchat country znamená žít country . . .

Dobře utajené písně

10.07.2012 23:14

Titulek článku je shodný s názvem webu a především jde o web, za nímž stojí jeho tvůrce ukrývající se pod nickem Dazul.

Svůj web Dazul představuje následovně  . . .

Protože nejsem organizován v žádném ochranném svazu a písničky píšu primárně pro svoji potěchu, mohu si je dovolit nabízet beztrestně  volně ke stažení (formát mp3). Zde uveřejněné písničky je možno libovolně kopírovat a vypalovat. Pokud kterákoliv píseň někoho potěší, tenhle web plní svou úlohu. . .

Zastávám teorii, že právo na život má taková písnička, která udělá radost nejen svému autorovi, ale aspoň jednomu jedinému člověku na světě. Ověřitelné to je tím, že si alespoň jeden člověk kousek té písničky zapamatuje a nebo se jí dokonce (a to je největší vyznamenání pro písničku) naučí hrát.

A proto mi je největším potěšením, když slyším své písničky někde zpívat a hrát. Pochopitelně mne taky potěší, když se některá písnička z tohoto webu stáhne třeba 1000x - to je prvním krůčkem k tomu, aby si ji někdo zapamatoval. Rád totiž dělám písničky, které "mají právo na život" :-)

Když se webem trochu proklikáte narazíte na 70 písní, které je možno si stáhnout, Dazul nabízí spolupráci ve tvorbě videoklipů na své písně, kde dávám možnost se projevit všem, kteří to chtějí zkusit.

Jde však ještě dále a vybízí i jiné autory, aby své písně na web umístili a to následujícím textem . . .

Vcelku dobrá adresa tohoto webu přímo nabízí, aby zde bylo možno stáhnout nejen Dazulovy "Dobře utajené písně" ale i písničky jiných amatérů, kteří nejsou zastupováni OSA či jiným autorským svazem, který by mohl tomuto nekomerčnímu projektu znepříjemnit život.

A na webu najdete i celou řadu tématických fotografií, u kterých se zřejmě nemusíte bát, že Vás někdo napadne za jejich zneužití.

Shrnuto a podtrženo, Dazul je muzikant který píše, skládá, fotí a toto vše umisťuje na web s názvem Dobře utajené písně. Nabízí vše zdarma k nahlédnutí, stažení a případnému použití, nabízí spolupráci již hotových stránek pro jiné začínající autory.

Možná Vám to všechno přijde v době, kdy má pomalu každý svůj web, facebookový profil či blogovou stránku a nebo možnost všechno toto si pořídit pro svoji potřebu, zbytečné.

Ale Dazul má již vše hotovo, má zajímavou doménu, tak dřímá-li ve vás skladatelský duch a nebo objevitelský zájem, poslouchejte, stahujte, třeba Vás některé písně chytí a tím Dazulovi uděláte jistě radost.

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010