Poslouchat country znamená žít country . . .

Další poutavý pořad Sandyho

28.07.2010 16:02

O pořadech Folkový víkend, které připravuje Sandy Nosek, vysílá ČR Olomouc a které si můžete poslechnout každou neděli z klasického pozemního vysílání, či kdyko-li z streamu ze stránek ČR Olomouc jsem psal již několikráte.

Sandy každý víken přináší v hodinovém pořadu novinky kolem hudby folk a country doplňované ukázkami písní našich předních kapel a interpretů tohoto žánru, včetně kapel regionálních.

Vždy v letní dobu je osou jeho vysílání největší folk, country, bluegrass či tramský festival Zahrada, který se koná každý rok první víkend v červenci v Náměšti na Hané. Důvodem je hlavně spousta materiálu, který zde ČR Olomouc každoročně natočí. A jsou to vskutku povedené nahrávky, přesně ty, které jsou mnohdy velmi zajímavé. Jedná se o záznamy z živého vysílání, které sice kvalitativně nedosahují provedení na CD, ale zase přinášejí mnohdy zajímavé úpravy, improvizaci či zcela jiné podání. Nahrávka tak zazní a mnohdy ji ani samotný interpret takto již nikdy nezahraje, jedná se o unikátní zvukový záznam daného okamžiku.

Poslední pořad je o tzv. Předzahradě - živých koncertech, které proběhly v Lipníku nad Bečvou, ve Šternberku a v Olomouci. O koncertu v Lipníku najdete dokonce na našich stránkách podrobnou reportáž.

Reportáž hledej zde a hudební pořad zde 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010