Poslouchat country znamená žít country . . .

Bluegerass na vinici – 11.08. 2012

09.08.2012 16:03

Šestý ročník festivalu se odehraje v Sedleci u Mikulova – nového místa festivalu, neb prostory v Brodě již nestačily zájmu a náporu fandů. Tedy 11. srpna a od 15,00 hodin a za vším hledej fandy modré muziky a taky kapelu Early Times.

Festival má povedené webovky, vskutku viniční. Začínat se bude v 15,00 hodin a konec má konec nejasný – prostě dokud poslední muzikant nesbalí svůj nástroj a neodebere se spát. Přijet můžete dokonce již v pátek, organizátoři mají připraveno stanování v areálu a to zdarma, vstupné na festival je mile levné – 50 Kč vyštracháte po kapsách vždy.

Občerstvení co se týká jídla, pití bude jistojistě dostatek, takže mrkněme na muziku. Zahraje celkem deset kapel a jejich časový rozpis a pořadí najdeš na plakátku nížeji.

Sedlec, to jsou bývalé sirné lázně dokonce zde najdete a lazební dům. Po válce sice vše tak trochu upadlo v zapomění, ale obnova probíhá. Obec se snaží zviditelnit, festival jí k tomu má taktéž pomoci.

Bluegrass na vinici tradičně i letos přinese příval kvalitní bluegrassové a country muziky od předních umělců toho žánru...  

A návěr pár slov organizátorů  . . .

Festiválek děláme z radosti a pro radost. Vaši, i tu naši. Vězte, že ani organizátoři, ani kapely nejsou za svůj výkon odměněni ničím jiným, než úžasnou, strhující atmosférou, skvělými poluchači a demižónkem vína. 

Jste všichni zváni. Ať už vyznáváte bluegrass, country, či úplně jiný styl hudby, doufáme, že se nám podaří vpravit vám pod kůži trochu životního optimismu.     

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010