Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 30.04.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Zdravím

Ahojky, jak z webu vyplývá, teprve se zaučujeme. I když se kolem klubu a stránek točí staří matadoři, jako klub a stránky píšeme v podstatě prvních pár dnů. Díky za podporu, snad se budeme mít možnost poznat někde i osobně. Přezdívku vnímám, jako známou. Takže na sebe určitě někde narazíme. Jedním z cílů webu je právě najít lidi, jak jsi ty. I když má zkušenost je taková, že když se pak s někým poznám osobně, tak vlastně zjišťuji, že se vedle sebe potkáváme už řadu let na spoustě akcí, jen jsme o sobě nevěděli. Ale to známe všichni a to je na tom to krásné. Když přijedu na malý festiválek, kde je 250 lidí, mám pocit že většinu znám, neb všude jezdí stále ti stejní, takže je člověk stále mezi svými. Díky za reakci a přeji krásné jaro !

Datum 30.04.2010
Vložil Berry reaguje ještě jednou
Titulek Re: Zdravím

vidím, že máš blog, jak budu na svém PC, mrknu na něj !!!

Datum 29.04.2010
Vložil Bluza
Titulek Ať vám to dobře hraje!

Moc pěkné a přehledné stránky. Někdy se třeba v rámci našich cyklistických toulek přijedeme s rodinou podívat. Držím palce a ať vás to hodně baví !!
Vašek

Datum 29.04.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Ať vám to dobře hraje!

Ahoj Vašku, díky za reakci a názor. Doufám, že se Vám daří, již jsme se chvilku neviděli a neslyšeli.
Jsem rád, že jsi si udělal chvilku a napsal nám, ty, který má v srdíčku přece jenom trochu jiný rytmus.
Sem dostanu od tebe tip na nějakou akcičku, budu rád, když budeš posílat dále. Ikdyž se neúčastním, sleduji Vás a snažím se být v kontaktu.
Měj se krásně a hezké jaro a léto !

Datum 03.05.2010
Vložil Bluza
Titulek Re: Re: Ať vám to dobře hraje!

Ahoj Libore,
srdíčko muzikanta je prostorné a pro nové lásky nikdy nezapomíná na tu první :-) To víš, základem všude je kytara. Luďa je už na tom po operaci líp, ale na pravidelné hraní to hnedtak nevypadá. Teď začínáme s novým kytaristou, tak uvidíme, jak to pude. Držme si navzájem palce !
Budu Vás doporučovat a naopak kdybys věděl o muzikantech ze Zlínska, co by si rádi zahráli swing a jednoduchý jazzík pro radost (housličky, rytmika, banjo...), dej vědět. Ať se daří! Vašek

Datum 03.05.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Re: Re: Ať vám to dobře hraje!

Jasnačka, náhoda je někdy velmi zajímavá . . . měj se a zdravím všechny dobré lidi kolem Tebe

Datum 29.04.2010
Vložil Jerry
Titulek Berry umííííí!

Libore lehce jsi mě přesvědčil, že se sem musím kouknout - tak jsem kouknul a hledím...Tak perfektně, přehledně a obsahově bohatý web jsem dlouho neviděl - samozřejmě že tuto adresu doporučím v dalším čísle Umííííčka. Ještě minimálně deset dnů však pojedu v Bílém kameni (www.akcebilykamen.cz ), pak se zase začnu věnovat trošku muzice.
Vše nejlepší přeje Jerry.....

Datum 29.04.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Berry umííííí!

Ahoj Jerry, zdravím do Velké Bystřice a děkuji za podporu. Počasí na Bílý kámen Vám snad vydrží, jelikož dostávám Tvoje materiály i k Této akci, jsem v obraze takže přeji, ať se vše vadaří dle představ.
Díky za názor, od lidí co toho mají za sebou tolik, co ty, je to obzvlášť cenné. Je jasné, že nemůžeme konkurovat velkým webům. Nejsem Zubřík, nemám jeho erudici ani kapitál (www.folktime.cz), ale snad to trochu pomůže místním se více v probblematice orientovat. Pokud ano, mají stránky smysl.
Měj se krásně a přeji milý květen a hurá do léta !

Datum 28.04.2010
Vložil Eva - CZA
Titulek Řekni kde ty kytky jsou

Ahoj, dneska jsem na tuto linku doplnila informace o novém maličkém, ale velmi milém CD od Martina Žáka. https://country-ahoj.cz/co-je-noveho/detail/389-rekni-kde-ty-kytky-jsou
Hodně pohody všem přejí kamarádk ze severu Moravy

Datum 29.04.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Řekni kde ty kytky jsou

Děkujeme a zdravíme spřátelený web a kamarády do Třince

Datum 24.04.2010
Vložil NIKA a NENO
Titulek Halenkovická pouť

Včera se hrálo na "Kopci", byla to předem ohlášená akce klubu a všichni jste byli pozvaní! Kdo nesleduje stránky a dění v klubu, může už jenom litovat.
Děkujeme všem muzikantům, kteří se na dobré náladě podíleli a vděčnému publiku, které je ocenilo.
Všem hezké prožití tradiční pouťové atmosféry a kdo jste to v pátek zmeškali, skalní muzikanti Vám to vynahradí v neděli před "Kavárnou" přes poledne. Není to akce klubu, ale můžem se spolu zabavit a pozdravit.

Datum 25.04.2010
Vložil Max
Titulek Re: Halenkovická pouť

Určitě příjdu protože se těším na grilovanou klobásu, kamárády a muziku. A také Milušce musím koupit perníkové srdičko-zaslouží si ho. Max

Datum 18.04.2010
Vložil NIKA
Titulek Omluva

Tak jsem reagovala brzy ráno, oči ještě neotevřené. Upozornil mě na to Neno, a já hleděla a nevěřila, co jsem napsala. Místo magr, jsem myslela, že píši Machr! Příště se nejdříve probudím a pak budu aktivní na NETU. Doufám, že to Berry pochopí. Takže ještě jednou - MACHR! Hezkou neděli všem.

Datum 18.04.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Omluva

No je to super, když někteří nemohou v neděli dospat a ještě oči neotevřené a již jsou na našich stránkách, aby se dozvěděli nejčertvější novinky a informace.
Pak i magr budiž prominut !

Datum 18.04.2010
Vložil NIKA
Titulek Hurá

Perfektní, jsi magr. To "RE" tam před tím nebylo, ale po nastavení se to doplnilo i v historii. Myslím, že teď je to přehledné. Můžem kecat. Díky Berry. Umíš.

Datum 17.04.2010
Vložil NIKA
Titulek postřeh

Vážení přátelé a příznivci.
Zaregistrovala jsem první nedostatek stránek a to v sekci "pokec". Není to nic hrozného, jenom se nám to blbě řadí v případě, když píšeme pod hlavičkou "odpovědět". Odpověď se řadí "pod" původní zprávu a není nijak označená jeko odpověď. Pak je chronologie docela zmatená.
Navrhuji nepouživat funkci "odpovědět", používat jenom nový příspěvek a pak to bude v časovém pořadí a srozumitelné. Co vy na to? Bude to v časovém pořadí a navazovat na sebe.
JInak konečně trochu pěkného počasí. Všem muzikantům, kteří kdekoli teď o víkendu rozdávají radost, přeji hezké zážitky a vyladěné nástroje a hlas!

Datum 17.04.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: postřeh

S grafikou a systémem řazení v Knize návštěv nic neuděláme, to je věcí poskytovatele stránek. Pokud se týká odpovědí a připomínky k tomu, dovolím si upozornit, že odpověď je vždy označena jako RE + titulek příspěvku. Takže v případě mé odpovědi uživatelé vidí
Re Postřeh . . . atd.

Datum 17.04.2010
Vložil Nová reakce
Titulek Re: Re: postřeh

A zde prakticky vidíte, jak vypadá reakce na Re postřeh, a to je právě smysl diskuze !

Datum 17.04.2010
Vložil jiný uživatel reaguje
Titulek Re: postřeh

a takto se znázorní příspěvek třetího uživatele k tématu

Datum 17.04.2010
Vložil další uživatel k tématu
Titulek Re: postřeh

Ano a zde teď k tématu máme řadu příspěvků, bohužel se příspěvky neřadí stromově, tak jak je tomu u Diskuzních příspěvků zvykem ale pod sebe, což je nepřehledné, navíc se zde znázorňují v poli zbytečně velkém.
Základní orientace je jen podle titulků a RE titulek.
Není to moc šťastné, ale nic není dokonalé. Navrhovaný postup sice lze akceptovat, ale myslím si, že to bude ještě nepřehlednější. Asi nejlépe vyzkoušet !!!

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010