Poslouchat country znamená žít country . . .

Diskusní téma: Diskuze členů klubu

Datum 30.04.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: postřehy

Jakékoli postřehy, články, fotky a videa z akcí je možné vkládat. Podobné aktivity jsou velmi vítány. Vložení na web je ale možný pouze přes speciální administrativní konzoly, tedy vlastně jen přes správce webu.
Podklady, které se mají vložit, stačí jen nějak připravit. Video většího formátu uložíš na internetové uložiště a všem nám dáš vědět odkaz, který na web umístím. Článek, reportáž můžeš napsat ve wordu a dokument zavřít proti dalším úpravám a nebo ho poslat ve formátu *.pdf.
Oba dva postupy zabezpečují, že Ti napsané nebude nikdo dále upravovat. Fotky pak můžeš poslat mailem (zde je podmínka, aby fotka neměla větší velikost než 100 kB) a nebo je prostě dáš někam jinam (Rajče, Picasso atd. a zašleš odkaz, kde jsou a kam se na ně můžeme jít podívat).
Pokud budeš chtít k článku přiložit anketu či diskuzi, je to možné. Pokud budeš chtít, aby byl tex přímo součástí webu a ne jako příloha, necháš dokument otevřený a já jej překopíruji do panelu.
Takže příspěvky klidně vytvářej, nic tomu a následnému "vyvěšení" na web nebrání. Každý příspěvek bude pak osignován tzn. potvrzeno autorství, aby každý věděl, kdo za danou reportáží stojí.
Připomínky, postřehy, náměty, výtky atd. lze sdělovat několika kanály - přímo zde v nějaké diskuzi, reagováno bude zde a bude viditelné všem, v diskuzi na www.kluby.cz s tím, že využiješ mailu na www.kluby.cz a dáš to navědomí komu potřebuješ, bude to vnitřní záležitost lidí, kteří jsou na klubech registrováni a nebo to pošleš soukromým mailem, pak je to záležitost nás dvou. Volba podání a postupu je jen na tobě, samozřejmě se lze sejít a věci si popř. vyříkat přímo.

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010