Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 31.07.2012
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: zdravím

Ahojky Martine do České Lípy,
tvému dotazu nerozumím.
Za tímto webem stojí osoba (já), která se snaží sobě a všem těm, které to zajímá prostřednictvím tohoto webu přiblížit dění v žánru.
Webzinů, jako je tento, je ne netu několik, většinou jsou však svázány vlastními zájmy (tedy píší jen o těch akcích a o těch interpretech, které chtějí nějak zviditelnit) popř. potřebují na své stránky dostat čtenáře aby zde konaly jinou činnost např. nakupovali desky či klikali na reklamy.
I těch, které se snaží spíše informovat je jak šafránu a informací na nich ubývá, neb kdo by dneska dělal (sledoval a zpracovával a dával druhým na net) něco zadarmo a nic z toho neměl?
Jedině nadšenec a nebo blázen - jsem obojí a proto to dělám, zdarma, bez reklam a komerce. A pokud je zde nějaký odkaz na i konkurenční web, tak je zde proto, že Vás chci upozornit na článek, dění či akci a nebo pořad, který by možná unikl. V pdstatě prosívám kvanta informací a snažím se zde předestřít to, co si myslím, že je zajímavé pro čtenáře, kteří se na web vrací. Toliko k činnosti webu. Název webu (CK_Halenkovice) již dnes není odpovídající, ale důvod, proč tento název to odezněl mnohokrát. Návštěvnost se neustále zvětšuje a brzy musí přijít přechod na jiný webhosting a s ním bude i změna názvu.
Za webem nestojí žádná kapela ani fyzický klub, který by někde hrál. Pokud tvůj dotaz směřoval jako reakce k nějakému příspěvku, upřesnit - zkusím odpovědět.
Hezký den, Berry

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010