Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 18.10.2010
Vložil Hana Plachá (Blansko)
Titulek Re: Re: Jaký je smysl?

Psala jsem to sama za sebe protože mi to připadlo divný takže neznám nikoho z redakcí těch webů a smysl tohoto webu mi pořád uniká. Sama hraju v bluegrassové kapelce, ale navštěvuju všechny tři, co jsem o nich psala v tom prvním dotazu, teda Folktime, Folk i BGCZ.net.

Já teda nevím proč vlastně lidi chodí na ty weby které jste tady teď tak zkritizoval. Opravdu se všem jejich čtenářům divím. Ani nechápu, proč tam vlastně kapely posílají svoje pozvánky když píšete že se na ně běžnému čtenáři nevyplatí chodit :-). A proč teda chodí k vám? Ale chápu vaši kritiku. Není co přebírat a to naštve.

On už to tady napsal pan Suldovský, ale v případě bgcz mícháte hrušky s jabkama, protože členové asociace si platí příspěvky, ale bluegrassové asociaci s kterou bgcz nemá nic společného. Web asociace je tady: https://www.bacr.cz/ Tam taky můžete přebírat abyste to tady měl kompletní.

Taky by mě ještě zajímalo co je „běžný čtenář“ a co „neběžný čtenář“??? Máte to nějak rozdělený? Já se teda považuju za běžnou čtenářku a pořád se mi vyplatí chodit tam kam chodím.

S tím „něco napiš a pošli . . . a nebo je to tak těžké napsat něco vlastního ?“ jste mně dostal :-). No já se ptala vás ale nejlepší obrana je útok že jo? Jenže já na rozdíl od vás neřídím žádný web. Jsem jen běžná čtenářka

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010