Poslouchat country znamená žít country . . .

Tuto stránku jsme založili pro diskuzní příspěvky členů klubu. Zde tedy veďme vnitřní diskuzi kolem klubu, Knihu návštěv nechme pro příspěvky všech ostatních.

Tuto diskuzi ale nemohu zaheslovat, bezplatná verze to neumožňuje, takže v diskuzních příspěvcích mějte napaměti, že jsou viditelné všem.

 

Diskusní téma: Diskuze členů klubu

Datum 03.05.2010
Vložil NIKA
Titulek historie príspěvků

tady se nám pletou dvě věci dohromady.
Dotaz 1 - kam zmizela tvoje výzva ke korekci gramatickývh chyb na kterou jsem ti i odepsala. Evidentně je pryč, proto se ptám.
Dotaz 2 - na základě tvého doporučení ohledně různých druhů komunikace, jsme ti posílali s Vaškem maila a dosud žádná odpověď. Bylo to velmi důležité. protože se to týká naplňování našich slibů vůči všem členům i příznivcům (viz naše veřejné prezentace).

Datum 02.05.2010
Vložil N+N (NENO a NIKA)
Titulek dotaz

Ahoj Berry, ty odsud nějaké příspěvky mažeš nebo kam se to poděje?
Posílali jsme ti mail a nevrátil se jako nedoručený, možná jsi ho dosud nezaznamenal... Vidím, že děláš na stránkách.

Datum 03.05.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: dotaz

Ne žádné příspěvky nemažu, pokud jste poslílali mail s nějakým příspěvkem, zatím jsem nezaznamenal, napravím to ihned při nejbližší příležitosti

Datum 01.05.2010
Vložil NIKA
Titulek pravopisné chyby

To máš pravdu, chybyčky se vloudí. Také se mi to stalo. Každému se stane a je to normální. Vzhledem k množství textů, které vkládáš je to v normě. A myslím si, že nejdůležitější je přece obsah! Nic si z toho nedělej, podívej se na internetové zpravodajství a budeš čučet, jak píší renomovaní a placení!

Datum 29.04.2010
Vložil N+N (NENO a NIKA)
Titulek postřehy

Stránky se ti Libore povedly, reakce jsou vidět. Díky také Maxovi, když se může účastnit, vždy přispěje. Pokud by nebyl problém, kde by mohli členové (a nejenom oni, třeba jenom účastníci jednotlivých akcí), vkládat svoje postřehy, názory a nápady? Diskuze nám na to nepřipadá vhodná. Je to možné jenom přes tebe? Pokud ano, nevadí, využijeme diskuze. Je totiž hezké se chválit a plácat po ramenou, ale musíme už v začátku vidět i ty negativní jevy, mluvit o nich a řešit je. Jenom tak to může mít smysl a nějakou budoucnost. Buďme víc otevření a neberme se tak vážně. Klub je tady pro všechny jeho příznivce a to především mějme na paměti!

Datum 30.04.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: postřehy

Jakékoli postřehy, články, fotky a videa z akcí je možné vkládat. Podobné aktivity jsou velmi vítány. Vložení na web je ale možný pouze přes speciální administrativní konzoly, tedy vlastně jen přes správce webu.
Podklady, které se mají vložit, stačí jen nějak připravit. Video většího formátu uložíš na internetové uložiště a všem nám dáš vědět odkaz, který na web umístím. Článek, reportáž můžeš napsat ve wordu a dokument zavřít proti dalším úpravám a nebo ho poslat ve formátu *.pdf.
Oba dva postupy zabezpečují, že Ti napsané nebude nikdo dále upravovat. Fotky pak můžeš poslat mailem (zde je podmínka, aby fotka neměla větší velikost než 100 kB) a nebo je prostě dáš někam jinam (Rajče, Picasso atd. a zašleš odkaz, kde jsou a kam se na ně můžeme jít podívat).
Pokud budeš chtít k článku přiložit anketu či diskuzi, je to možné. Pokud budeš chtít, aby byl tex přímo součástí webu a ne jako příloha, necháš dokument otevřený a já jej překopíruji do panelu.
Takže příspěvky klidně vytvářej, nic tomu a následnému "vyvěšení" na web nebrání. Každý příspěvek bude pak osignován tzn. potvrzeno autorství, aby každý věděl, kdo za danou reportáží stojí.
Připomínky, postřehy, náměty, výtky atd. lze sdělovat několika kanály - přímo zde v nějaké diskuzi, reagováno bude zde a bude viditelné všem, v diskuzi na www.kluby.cz s tím, že využiješ mailu na www.kluby.cz a dáš to navědomí komu potřebuješ, bude to vnitřní záležitost lidí, kteří jsou na klubech registrováni a nebo to pošleš soukromým mailem, pak je to záležitost nás dvou. Volba podání a postupu je jen na tobě, samozřejmě se lze sejít a věci si popř. vyříkat přímo.

Datum 29.04.2010
Vložil Berry
Titulek Návrh písní

Tak já to tedy začnu, rád bych hrál a byl spokojen, když mne pomůžete s písní
kapely Sem Tam
: Když zima se vrací

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010