Poslouchat country znamená žít country . . .

Seznam koncertů

26.04.2012 08:31

Výčet koncertů ze dvou hlavních zdrojů - kalendář na FolkTime - přímý odkaz najdete na hlavní straně vlevo, kde se na kalendář přímo prologujete - odkaz Kde se hraje, co se děje - a Country Radia přináším již jen občas, teď tedy opět rozpsi pro dalších 14 dnů, zdroj Folktime a Country Rádio:

·  Sebranka
čtvrtek 26. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Praha

·  Karel Plíhal
čtvrtek 26. dubna - 19:00 KD K-TRIO, Ostrava

·  Zhasni
čtvrtek 26. dubna - 19.30 Divadelní sál DK Mladá Boleslav
Křest druhé desky v Mladé Boleslavi

·  Jarní výstava obrazů J.G.Vostatkové
čtvrtek 26. dubna - 24.května, Ungelt, Týnská 2, Praha 1 - Angeles Coffee
Vernisáž proběhne 26.4.od 17:00.

·  Bluegate + Womacklee
pátek 27. dubna - 20:00 Houk music club, Moulíkova 5, Praha 5

·  NEW REBELS - Bluegrassový večer
pátek 27. dubna - 20:00 Country Steak House, Poděbradova 550, Kladno

·  Buštěhradská Dráha - country večer
pátek 27. dubna - 20:00 Country club Dřevák Kladno

·  SCHOVANKY
pátek 27. dubna - 20:00 restaurace Level, Újezd nad lesy

·  GLADLY S.W. – vítěz Talentu Country Radia 2010
pátek 27. dubna - 20:00 Ranč Málkov, Málkov 19 (u Berouna)

·  Jiři Holoubek Trio
sobota 28. dubna - 19:30 restaurace U Henců Louňovice u Říčan

·  EDA WILD jr. a BAND
sobota 28. dubna - 20:00 Restaurace Cihelna, ulice Grafická, Praha Smíchov

·  Veterán party
sobota 28. dubna - 09:00 Chvalská tvrz, Praha 9, Horní Počernice
Automobily, motocykly, motory do roku 1950. Pro děti autodráha a jízdy historickým autobusem. Živá hudba 30.let, občerstvení, vstup zdarma.

·  Jitka Vrbová, Standa Chmelík a Hot Jazz Praha
sobota 28. dubna - 20:30 v Klubkině Černošice

·  Excelence
sobota 28. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Praha

·  Čerstvý finalista soutěže "Talent Country radia" skupina REKONVALESCENCE uvádí předpremiéru nového programu "Country slezina čili Vzpomínky na starý písně, kecy a ksichty"
sobota 28. dubna - 20:00 v HOUK Music Baru
Jako host vystoupí MARTIN JAVŮREK.

·  Originální pražský synkopický orchestr, Divadlo Járy Cimrmana - Švestka
28. a 29. dubna - vždy od 11:00 LITOMYŠL - Lázně ducha
(Otevření první litomyšlské lázeňské sezony) Lázeňské občerstvení, malování na tváře, dílna výroby mýdel, herci na chůdách, harmonikář, masáže, noční prohlídky zámku projížďky kočárem, hry v zámeckých zahradách atd.

·  Vladimír Merta & Jan Hrubý ...křest 2CD!
neděle 29. dubna - 19:30 Malostranská beseda, Praha 1

·  Zaříkávač koní JEFF FOSTER z USA
neděle 29. dubna - od 08:30 - celodenní akce, Ranč Málkov, Málkov 19 (u Berouna)

·  Gladly S.W.
pondělí 30. dubna - 19:00 Čarodějnice Braškov - Valdek

·  Kolegové
pondělí 30. dubna - 18:00 hřiště za sokolovnou u školy, Úvaly u Prahy

·  Čarodějnice na Ranči
pondělí 30. dubna - od 17:00, Ranč Málkov, Málkov 19 (u Berouna)
Výroba košťat, soutěže, grilování

·  Kučerovi - slaví 60 let existence
pondělí 30. dubna - 20:00 Hudební klub Palmovka, Praha 8

·  BELTINE 2012 - svátek keltské kultury
30. dubna 20:00 – 1. května 12:00 zámecký park Náměšť nad Oslavou
Vystoupí: Firkin, Asonance, Barbar Punk, České Srdce, Navostro, Radim Zenkl & Přátelé, Rí Ra, Shannon, Unreel. Taneční, jezdecké a ohňové vystoupení, šermíři, keltská vesnice atd.

·  PODKOVÁŇ FEST
úterý 1. května - 10:00 Hospoda U Grobiána, Kokořínský Důl 18, Kokořín
Společné narážení sudů, prezentace 10 pivovarů, pivní speciality, klobásy, koláče, dobroty, pivní soutěže, hudba alá Irsko/Skotsko, harmonikář.

·  Folkový večer skupiny Devítka
středa 2.května - 20:30 Malostranská Beseda, Praha 1

·  Allan Mikušek & AM Band
čtvrtek 3.května - 20:00 Hudební klub Palmovka, Praha 8

·  Ozvěny Legend Věnce Buřtů
čtvrtek 3.května - 19:00 Výstaviště Letňany, Praha 9
Vystoupí: WATSEKA a MÁSLOVICKÉ DRNKAČKY

·  Buštěhradská Dráha - country večer
pátek 4.května - 20:00 Country steak Kladno

·  Allan Mikušek & AM Band
pátek 4.května - 19:30 KD Mlejn, Praha 5

·  GENERACE Standy Grepla
sobota 5.května - 20:00 v Pivnici NA SKÁLE ve Svojeticích u Říčan

·  X. Jarní Hrnčířské a řemeslné trhy v Berouně
5. a 6.května Kolářská ulička a u Pražské brány, BEROUN
Letošní jubilejní Hrnčířské a řemeslné trhy jsou ve znamení řemesla - kameník/kamenosochař. Přijedou i hosté z Německa, Polska a Maďarska. Po oba dny hrát mezi stánky skupiny: dechovka Berouňačka, soubory Špalíček a Mateník, Třehusk. V sobotu otevřeno od 8 do 18 hodin a v neděli od 9 do 17 hodin .

·  Vlasta Redl
neděle 6.května - 20:00 Malostranská Beseda, Praha 1

·  Táborový oheň No.11
neděle 6.května - 20:00 v Carpe Diem, Jičínská 4, Praha - Vinohrady
Hraje SEKVOJ, hostem Honzy Dobiáše bude moderátor Porty Mirek Kovářík

·  SALOON ZELENÁČŮ
pondělí 7.května - 20:00 BARÁČNICKÁ RYCHTA, Tržiště 555/23, Praha 1 - Malá Strana

 

 

Čtvrtek, 26.04.
Brezno Slovensko, 20:00, Poutníci Pálenčáreň túr, Gazdovský dvor Stodola Rázusova 22 , Poutníci,
Brno, 20:00, koncert, hudební klub U Palečka, Ivo Jahelka,
Brno, 19:30, Koncert CESTY v Klubu Leitnerka, Klub Leitnerka, CESTA Brnoa host: písničkář Petr Šnédar
Černý důl, 20:00, , hotel Aurum, Nezmaři,
České Budějovice, 19:00, Jíška živě s ČR a TV Gimi, Český rozhlas, Jíšová PavlínaHonza Bican a Sešlí přátelé
Hradec Králové, 19:00, FOLK ŽIJE V LUCII!, Country Club Lucie Hradec Králové, Pepa ŠtrossStrunovrat
Kopřivnice, 20:00, Koncert, čajovna Mandala, Lucie Redlová&Garde,
Křtiny u Brna, 18:30, 20. výročí oblastní charity, jeskyně Výpustek , Hradišťan,
Liberec, 19:00, Koncert: Jitka Vrbová, Standa Chmelík, Knezapalcení, Experimentální studio, KnezaplaceníJitka Vrbová, Standa Chmelík
Mladá Boleslav, 19:30, Pořad skupiny ISARA "Na scestí" , DK Divadelní sál , ZhasniIsara, Altis
Praha, 19:30, , KC Novodvorská, Žalman a Spol.,
Praha 3, 20:00, Laura a její tygři, Klub Nová Chmelnice, Laura a její tygři ,
Praha 4, 19:00, , Restaurace Kateřinka, Nafutro.
Praha 6, 20:00, Islaja (FIN) + Skrytý půvab byrokracie , Kaštan, Islaja (FIN) + Skrytý půvab byrokracie ,

Pátek, 27.04.
Brno, 19:30, Koncert v Café Práh, Café Práh, Monty - křest CD ,
Brno, 20:00, Žamboši, Café Práh, ŽambošiMONTY křtí svou novou desku Dále hraje: D.N.A. Brno Plnotučný folk žije!
Český Krumlov, 20:00, Český Krumlov, Muzikantská hospoda Šnek, Epy de Mye,
Děčín, 19:00, Petr Linhart a Radek Fridrich, Husův sobor, Petr Linhart a Radek Fridrich,
Jindřichův Hradec, 19:30, Zpívání na schodech, , Hluboké nedorozuměníJen tak tak
Košice Slovensko, 20:00, Poutníci Pálenčáreň túr, Pálenčáreň túr Malbo caffe Slovensko, Poutníci,
Moravské Budějovice, 19:30, Koncert: Ivan Hlas Trio a Knezaplacení, Kulturní dům, KnezaplaceníIvan Hlas trio
Moravskoslezský Kočov, 19:00, , kulturní dům, Hradišťan,
Pelhřimov, 21:00, Jablkoň, Kavárna Tygřík, Jablkoň,
Praha, 20:00, QJETEN - koncert, Klub CARPE DIEM, Qjeten,
Rychnov nad Kněžnou, 20:00, Hudební večer, Appaloosa club, SEDMÝ NEBE,
Sušice, 19:00, , Gymnásium Smetanův sál, Nezmaři,
Ústí nad Labem, 20:00, Country večer, Hala SKP - Restaurace, Kliďánko,

Sobota, 28.04.
Gelnica Slovensko, 13:00, Poutníci Pálenčáreň túr Worshop, Pálenčáreň , Poutníci,
Gelnica Slovensko, 18:00, Poutníci Pálenčáreň túr, Pálenčáreň , Poutníci,
Hoješín u Seče, 19:30, Čarodějnický Countrybál, Hostinec Pod Drnem, Country Colaps,
Jeseník, , Blueshaman, Blue-s klub, Blueshaman,
Nepomuk, , , Nepomuk, Cop,
Praha 3, 20:00, Pavel Sedláček a skupina Cadillac - Starci na Chmelnici , Klub Nová Chmelnice, Pavel Sedláček a skupina Cadillac - Starci na Chmelnici ,
Řetová, 16:00, Zahájení provozu, Pension MANDL, Ponny Expres,
Svitavy, 19:00, Porta, , Devítka,
Traplice-Košíky /Uherské Hradiště/, , Oblastní kolo Porty, Ranch Rovná, Jíšová Pavlínas Adélou Lounkouvou jako hosté
Třinec, 16:30, Hutnické dny, sportovní areál, Pavel Dobeš,
Velvary, 10:00, Městské slavnosti ve Velvarech, náměstí, Ginevra,
Votice, 15:00, , náměstí, Nezmaři,

Neděle, 29.04.
Opava, , Blueshaman, Music Bar Jam, Blueshaman,
Vöhringen - Německo, , Marktsonntag, Vöhringen - Německo, Modrotisk,
Zlín, 19:00, Jablkoň, Zelenáčova šopa, Jablkoň,

Pondělí, 30.04.
Dubí, 18:00, Pálení čarodějnic, Dubí, Kliďánko,
Frýdek-Místek, , Blueshaman, Hudební hospůdka U Arnošta, Blueshaman,
Holice, 17:00, Pálení čarodějnic, Restaurace Typosbar "NA ŠPICI", Ponny Expres,
Hrusice, 15:00, Vzpomínky na Josefa Ladu, Zahrada Josefa Lady, Aulen Orfeus,
Ledec, 18:00, Tradiční pálení čarodějnic, Náves, Country Colaps,
Pozlovice, 20:00, Poutníci ZRUŠENO !!!, Hotel Ogar, Poutníci,
Praha 2, 20:00, , Balbínka, Radek Tomášek, a Fanda Zikmund,
Praha 4, 16:30, Country čarodějnice, Šeberov , Nafutro.

Úterý, 01.05.
Lázně Darkov, 15:00, Poutníci ZRUŠENO Zahájení lázeňské sezony, Areál lázní, Poutníci,
Ostrava, 20:00, Blueshaman, Barrák, Blueshaman,
Rapšach, , Rapšašské Zikmundohraní, Náměstíčko, Lakomá Barka,
Zubrnice, 12:00, Zubrnice - Prvomájový průvod motorkářů, Zubrnice, Kliďánko,

Středa, 02.05.
Kopřivnice, 20:00, Blueshaman, Čajovna Mandala, Blueshaman,
Písek, 19:00, , Sladovna, Pavel Dobeš,
Praha, 19:00, Open Mic POTRVÁ #54, Kavárna POTRVÁ, James HarriesAshia and The Bison Rouge, Milan Jícha, Pavel Petran a Eduard Hladík, Jan Resl and the Victors, Tomi Slovák
Praha 8, 19:30, YOZZEFY v Hudebním klubu Palmovka, Hudební klub Palmovka, Yozzefy,
Praha1, 20:30, Malostranská beseda, , Devítka,

Čtvrtek, 03.05.
Hradec Králové, 20:00, Koncert, klub Kozinka, Lucie Redlová&Garde,
Praha 10 - Vršovice, 20:00, , Café V lese, MontyMarek Vojtěch
Praha 2, 19:30, ÇAVA v Salmovské, Salmovská literární kavárna, Çava,
Praha 7, 20:00, Zrní, KC Vltavská, Kulturní centrum VltavskáZrní

Pátek, 04.05.
Brno, 20:00, Blueshaman, Stará Pekárna, Blueshaman,
Karlovy Vary, 16:00, , Karlovy Vary, Cop,
Loděnice, 20:00, recitál, Klub Loděnice, Jíšová PavlínaAdéla Lounková
Odry, 20:00, , Club Village Sound, pepa streichl, & retro blues,
Židlochovice, 19:00, , Masarykův kulturní dům (+sbor Skřivánci), Hradišťan,

Sobota, 05.05.
Horní Třešňovec, 19:00, Oslavy sv.Floriána, Areál za hospodou., FOFR - LanškrounPísničkář Jiří Hurych
Lázně Mšené, 15:00, Zahájení lázeňské sezóny, , Od plotny skok,
Moravská Třebová, 20:30, Blueshaman, Mázhaus Poštovka, Blueshaman,
Praha, 20:00, Irský Máj / Irish May, Divadlo v Celetné, BEOGA,
Sokolov, 12:00, Folková loděnice, tábořiště na soutoku Ohře a Svatavy, Hluboké nedorozuměníPavla a Jarda Marianovi, Slávek Janoušek, Pacifik
Sokolov, 10:00, Folková loděnice, Sokolov - soutok Ohře a Svatavy, Slávek Janoušek, Strašlivá podívaná, Pacifik, Ginevra, PoutníciDevítka, Stráníci, Alison, Hradní duo, Eda Wild jr, Pavla a Jarda Marianovi, KV Expres, Hluboké nedorozumění, Trepka, DRC Ostrov, Bankrot, Levoruký Eda
Tábor, 20:00, Kvintet Písek - country saloon Za Mostem, country saloon Za Mostem, Kvintet Písek,
Trutnov, 10:00, Městské slavnosti v Trutnově, náměstí, Ginevra,
Ústí nad Labem, 18:30, Závod "Dračích lodí" , Vaňov, Kliďánko,
Zlín, 20:00, , kostel sv. Filipa a Jakuba, Hradišťan,

Neděle, 06.05.
Prostějov, 20:00, Blueshaman, Apollo 13, Blueshaman,
Sokolov, 16:45, Folková Loděnice, vodácké tábořiště, Ginevra,
Sokolov, , Folková loděnice, , Devítka,
Zlín, 14:00, Žamboši, Náměstí Míru, ŽambošiZlínské jaro 2012 kapely a divadlo

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba www stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010