Poslouchat country znamená žít country . . .

Koncerty z kalendářů

31.03.2011 10:23

 

·  WILD BAND - vítěz Talent Country rádia 2009
středa 30. března - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
Na basu hraje Milan Schmidt z Country rádia

·  SPIRITUÁL KVINTET - koncertní vystoupení
středa 30. března - 19:30 Divadlo Gong, Sokolovská ul., Praha 9

·  KUČEROVCI
středa 30. března - 20:00 KLUB CI5, HOTEL GLOBUS V GREGOROVĚ UL.

·  Jan Žamboch, Arnošt Frauenberk a Monty s hostem Petrem Simandlem
středa 30. března - 19:30 Klub MLEJN, Kovářova 4, Praha 5
Skvělé kytarové kreace i jevištní ztvárnění písní.

·  Hom - Bre
čtvrtek 31. března 20:00 restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Hudební večer s kapelou BLANKYT
pátek 1. dubna - 19:00 kLUB šKOLKA, hRABÁKOVA 2001, pRAHA 4

·  Pepa Pilař
pátek 1. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Klepání na vodáckou bránu
pátek 1. dubna - 19:30 Klub MLEJN, Kovářova 4, Praha 5
Hrají: Slávek Janoušek a Strašlivá podívaná

·  New Rebels (Kladno) - Bluegrass, Country
pátek 1. dubna - 20:00 Saloon ranče Málkov, Málkov 19, poblíž Berouna

·  Kolegové
pátek 1. dubna - 20:00 Hospůdka Cihelna, Grafická 26, Praha 5

·  Bluegrass night
pátek 1. dubna - 20:00 ACW Saloon, Kollárova 18, PLZEŇ
Vystoupí skupiny Flashback a Grassroad.

·  Výletní jízda historického motorového Posázavský Pacifik
sobota 2. dubna - 08:51 odjezd z Prahy Smíchova. Trasa Praha Smíchov - Čerčany - Český Šternberk - Kácov. Více najdete na: www.posazavsky-pacifik.cz

·  COUNTRY PLES POSÁZAVSKÉHO PACIFIKU
sobota 2. dubna - 19:00 v Kulturním domě v Čerčanech
Hrají Bessoni, čeká vás doprovodný program, občerstvení i bohatá tombola. Na ples je vypraven zvláštní vlak z Prahy Smíchova s odjezdem v 17:57 a z Prahy Vršovic v 18:05. Více na: www.posazavsky-pacifik.cz

·  Charitativní zumba
sobota 2. dubna - 10:00 - 13:00 Palác Charitas, Karlovo nám. 5, Praha 2
Mezinárodní den informovanosti o autismu. Zveme všechny, kteří rádi tancují. Přijďte podpořit dobrou věc a protancujte 200 Kč, které poputují organizaci APLA - asociaci pomáhající lidem s autismem.

·  Amatérská burza minerálů a výstava fotografií geologického kroužku
sobota 2. dubna - 09:00-16:00 Stanice přírodovědců Domu dětí a mládeže, Drtinova 1a, Praha 5 - Smíchov
Prohlédnout si můžete současně i venkovní expozice zvířat a skleník s akvárii a tropickým teráriem.

·  Country kapela GENERACE Standy Grepla
sobota 2. dubna - 20.00 v Mokropsých v hostinci U MLYNÁŘE A LIBUŠE

·  Polabské kolo PORTY
sobota 2. dubna - 15:00 Staré lázně v Kolíně
Po soutěži vystoupí Žalman a hosté.

·  ODEMYKÁNÍ DOUBRAVY
sobota 2. a neděle 3. dubna - 10:00 Pařížov, okr. Chrudim
Vodácký sjezd úseku Pařížov-Ronov nad Doubravou. Vypouštění vody zajištěno po oba dny. V sobotu od 20:00 vodácký country bál v restauraci Tunel v Ronově. Hraje skupina WYRTON.

·  Kamilkadze
neděle 3. dubna 18:30 restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Saloon Zelenáčů
pondělí 4. dubna - 20:00 restaurace Mánes, Masarykovo nábř. 250, Praha 1

·  Abalone
pondělí 4. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Rangers Band
úterý 5. dubna - 19:00 Hotel Svornost Dolní Počernice, Novozámecká ul, Praha 9
Host: dívčí country kapela Berušky.

·  RADUZA - koncert
úterý 5. dubna - 19:30 Divadlo Gong, Sokolovská ul., Praha 9

·  WALDA JARDA MATUŠKA REVIVAL a MARACAS
úterý 5. dubna - 20:00 HUDEBNÍ KLUB PALMOVKA (RIKATÁDO)

·  RADUZA - koncert
středa 6. dubna - 19:30 Divadlo Gong, Sokolovská ul., Praha 9

·  VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO
středa 6. dubna - 19:30 KD Mlejn, Kovářova 4, Praha 13, Stodůlky
Křest nového CD Hádej, kdo tě má rád

·  Blankyt
středa 6. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Blues Jam Session
středa 6. dubna - 21:00 v Blues sklep, Liliová 10, Praha 1

·  Folkový večer kapely Devítka/host: Passage
středa 6. dubna - 20:30 Malostranská Beseda, Malostranské náměstí, Praha 1

·  Spřáhlo
čtvrtek 7. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  PAVLÍNA JÍŠOVÁ
čtvrtek 7. dubna - 19:30 KC Novodvorská, Novodvorská 151, Praha 4
Křest nového CD

·  Poutníci slaví 40 live
čtvrtek 7. dubna - 20:00 KC Zahrada, Malenická 1784, Praha 4

·  Country večer s Milanem Krbcem a Jirkou Drncem
pátek 8. dubna - 20:00 restaurace "V Ráji" Novosuchdolská 1, Praha 6

·  Kvintet (Písek) - Bluegrass, Country
pátek 8. dubna - 20:00 Saloon ranče Málkov, Málkov 19, poblíž Berouna

·  AM Country
sobota 9. dubna - 20:00 Hospůdka Cihelna, Grafická 26, Praha 5

·  U nás v (Lužických) horách aneb čtvrtý večer při svíčkách a petrolejce
pátek 8. dubna - 19.00 v Kulturním domě CVIKOV
Vystoupí: Martin Žák a jeho old-time country kapela Stará almara. Hostem bude zpěvačka Věra Štaiglová.

·  O'Harry
pondělí 11. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Radek Tomášek se skupinou Simply The Four
pondělí 11. dubna - 19:00 Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10

·  Robert Křesťan a Druhá tráva
pondělí 11. dubna - 19:30 Divadlo Gong, Sokolovská ul., Praha 9

·  Paběrky Marko Čermáka
úterý 12. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  Jen tak country
středa 13. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3

·  RADŮZA
středa 13. dubna - 19:00 Masarykův kulturní dům, U sadů 323, MĚLNÍK
Koncert zpěvačky, autorky a multiinstrumentalistky

·  Spirituál kvintet
středa 13. dubna - 19:30 Kulturní centrum 12, Pertoldova ulice, Praha 4 - Modřany

·  Bezefšeho
středa 13. dubna - 21:00 v Blues sklep, Liliová 10, Praha 1

 

 

Čtvrtek, 31.03.
Brno, 19:30, New Glass band v Klubu na Leitnerce, Klub Leitnerova, New Glass band,
Lázně Bělohrad, 19:00, Arnošt + Monty + Jan = SPOLU hostí Míra Ošanec, Sál Anenských slatinných lázní, Žamboši, Míra Ošanec
Liberec, 19:30, koncert doma - experimentalni studio, , Jarret,
Praha, 20:00, koncert, Městská knihovna - velký sál, Ivo Jahelka,
Praha, 20:00, BEJLÍ V KOCOUROVI, , BEJLÍ, TRIOBAB

Pátek, 01.04.
Hranice, 20:00, Křest audia Like Never Before, Zámecký klub, Blue Stones, hosté: DC Vocal (Olomouc)
Lomnice nad Popelkou, 19:00, Arnošt + Monty + Jan = SPOLU Folk žije!, Zámecké sklepení Zámek 4, Žamboši, Bratři Mudžahadové a superstár Petr Simandel
Plzeň, 14:40, Apriliáda, Apriliáda - nám. Republiky, JollyBand,
Plzeň, 19:30, Aprílová zpívaná s Repetenty, Klub Rádio Kafe, Standa Červenka, ZRUŠENO!!!
Plzeň, 20:00, Bluegrass night v Plzeňském ACW Saloonu, ACW Saloon, Flashback, Grassroad
Praha, 21:00, Febiofest, Praha, Çava, hosté: Andrea Kalců, Veronika Chladová - zpěv ve znakovém jazyce
Praha 1, 19:00, Apríl s Fouskem, Městská knihovna v Praze, Josef Fousek,
Praha 5, 19:30, KLEPÁNÍ NA VODÁCKOU BRÁNU, Klub Mlejn, Slávek JANOUŠEK + STRAŠLIVÁ PODÍVANÁ,
RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, 20:00, , APPALOOSA - COUNTRY CLUB, JEŠTĚŘICE,
Zlín, 19:00, EXPEDICE APALUCHA * FOLKROCK, Zelenáčova šopa Zlín, EXPEDICE APALUCHA * FOLKROCK,

Sobota, 02.04.
Horní Planá, , Koncert, Dětský domov, Lakomá Barka,
Klášterec nad Ohří, 13:00, Kytarový workshop se Slávkem Hanzlíkem, vinárna Koliba Satanka, Country koza,
Klášterec nad Ohří, 20:00, Večer akustické hudby - Slávek Hanzlík a Eliška Ptáčková, vinárna Koliba Satanka, Country koza,
Kolín, 15:00, Polabské kolo Porty, Kolín Staré Lázně, Lážo Plážo, Hluboké nedorozumění, Šuplík a další
Kolín, , , , Žalman a hosté,
Luka nad Jihlavou, 20:00, 21. Bluegrass Minifestival U Kuřítků, Hostinec U Kuřítků, Candy Floss, Taverna, Country Cocktail
Písek, 20:00, Divadelní kavárna Písek, , Votvíráci, Honza Bican a Sešlí přátelé - České Budějovice
Praha 4, 19:00, , Areál Šeberák, Café Na dně, JEZ,
Soláň, 16:00, koncert, Zvonice Soláň, Ivo Jahelka,
Strakonice, 20:00, , Čajovna Inspirace, Třetí sloka, Corsaires
Střelice u Brna, 19:00, Křest prvního CD skupiny IBATAK, Sokolovna - velký sál, Ibatak,
Velké Karlovice - Pluskovec, 20:00, koncert, hospoda Kyčerka, Ivo Jahelka,
Veltrusy, 20:00, , výstavní síň Ladislava Čepeláka, Çava, hosté: Andrea Kalců, Veronika Chladová - zpěv ve znakovém jazyce

Neděle, 03.04.
Nová Paka, 20:00, , Kulturní dům, Hradišťan,
Plzeň, 19:30, , Měšťanská beseda, Žalman a hosté,
Praha - Vinohrady, 20:00, TÁBOROVÝ OHEŇ, CARPE DIEM , SEKVOJ , HONZA DOBIÁŠ a jeho překvapení

Pondělí, 04.04.
Beroun, 20:00, , sál České pojišťovny, Žalman a hosté,
Praha, 19:00, , Divadlo Hybernia, Hradišťan,

Úterý, 05.04.
Hradec Králové, 19:00, , Adalbertinum , Žalman a hosté,
Klatovy, 19:00, , Kulturní dům, Hradišťan,
Kopřivnice, , , KD, Vlasta Redl a hosté,
Liberec, 20:00, Večer jiného folku, Klub HAD, Jan Ostrov, Aleš Brixi, Melankoholik, Emozpěv, Kuba Alexa
Praha 4, 19:30, Vernisáž výstavy Nikolaje Kozlova - Metamorfózy V. s hudebním doprovodem kapely 9.patro, Cafe na půl cesty, 9.patro,
Předklášteří, 19:30, , KD, Pavel Dobeš,

Středa, 06.04.
Brno, , , KS Omega (Musilka) , Žalman a hosté,
Litovel, , , Městský klub, Vlasta Redl a hosté,
Malesice (Plzeň), 20:00, Mimglajz, KD Malesice (Plzeň), Ivo Jahelka,
Praha 1, 20:30, Folkový večer, Malostranská beseda, Passage, Devítka
Praha 5, 19:30, Křest CD „Hádej, kdo tě má rád“, , Klub Mlejn, VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO, Berušky
Praha 6, 19:00, Open Mic POTRVÁ #43, Kavárna POTRVÁ, Open Mic POTRVÁ #43, HOST: Feng-yün Song (CHN)

Čtvrtek, 07.04.
Plzeň, 19:30, Večery s písničkou, Divadélko Jonáš - Večery s písničkou - křest CD Kapička, JollyBand,
Praha 11, 20:00, koncert skupiny Poutníci v KC Zahrada, KC Zahrada, Poutníci,
Praha 9, 19:30, VIII. ročník soutěže NOTOVÁNÍ, sál MUSIC HALL v 1. patře obchodu hudeními nástroji MUSIC CITY, NOTOVÁNÍ - 2. SEMIFINÁLE, Soutěží: STANDA HALÁČEK - Kostelní Lhota u Sadské, JEN TAK - Plzeň, JERRY & DCERRY - Příbram, PŮL DECHU DO MĚCHU - Hořovice a TWISTED TIMBER - Praha; host: PETR RÍMSKÝ
Praha 9, 19:30, Křest nového CD !!, Divadlo Gong (klub Kocour), PORTRAIT,
Přerov, , , Klub Dlažka, Vlasta Redl a hosté,

Pátek, 08.04.
Loštice, 19:00, , Synagoga, Nezmaři,
Ostrava, , Jarní ozvěny, Třebovický mlýn , Jarní Ozvěny, pátek: Bluebells No3: Podjezd (Zlín), BG Styl (Ostrava), Black and Brown (Karviná) sobota: pohlednice z cest a fotovideoshow, Falešná Karta (Nové město), Jen tak tak (J. Hradec), Tempo di vlak (Ostrava) neděle: vodácký sjezd řeky Opavy
Pardubice, 18:00, "Svojšický Slunovrat - vzpomínáte...?", KD Hronovická, Radek Novák, Pacifik, Sekvoj, Vašek Souček, Honza Dobiáš, Dušan Vančura a další...
Paříž, Francie, 20:00, , Onze bar, Çava, hosté: Bruno Delord - perkuse, Alban Chapelle - tenor sax
Plzeň, 19:00, Zpívaná s Repetenty, Restaurace "Na zelené louce", Standa Červenka, Repetenti
Praha 2, 19:30, KONCERT BEJLÍ a LEPORELA , RYBANARUBY, BEJLÍ, LEPORELO
Prostějov, 19:00, Majerovky & Alice Holubová, Botanico café, Majerovky & Alice Holubová,
Raduň, 20:00, Raduňka, resturace Raduňka, Kelt Grass Band,
Staré město pod Sněžníkem, 19:00, Poutníci křest CD Poutníci slaví 40 live, Kulturní dům, Poutníci,
Vítkov, , , KD, Vlasta Redl a hosté,

Sobota, 09.04.
Bojkovice, 20:00, Žamboši a Skaláci, Klub Maják, Žamboši, Skaláci Folk žije, natož Country! :-)
Brno, 20:00, Majerovky & Alice Holubová, Místogalerie na Skleněné louce, Majerovky & Alice Holubová,
Frýdek-Místek, 20:00, Koncert kapely DOBRÁCI OD KOSTI, HOSPŮDKA U ARNOŠTA, DOBRÁCI OD KOSTI,
Hranice, , , , Vlasta Redl a hosté,
Kosmonosy u Mladé Boleslavi, 19:00, Bluegrassová hasičárna, , Kvintet Písek, Fair Play Grass
Opava, 16:00, Poutníci Velikonoční jarmark + křest CD Poutníci slaví 40 live, Dolní náměstí, Poutníci,
Praha 9, 18:00, "Festival 10 let Pohody" osvěžovna TJ Praga, osvěžovna TJ Praga, 3 & ½ BAND, POHODA KÁNTRY BEND
Prostějov, 19:00, Poutníci Country bál +křest CD Poutníci slaví 40 live, Národní dům, Poutníci,

Neděle, 10.04.
Praha, 20:00, , Malostranská Beseda, Martina Trchová Trio, host: Alasdair Bouch,

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba www stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010