24.03.2012 10:39
· VLASTA REDL s novou kapelou
čtvrtek 22. března - 20:00 KC Vltavská, Bubenská 1, Praha 7
Osobitý folkový písničkář Vlasta Redl se vrátil v plné síle na koncertní pódia.
· Devítka
čtvrtek 22. března - 20:00 Klub Kozinka, Hradec Králové
· Grassroad a hosté
čtvrtek 22. března - 20:00 restaurace U Vodárny, Praha
· Petr Kocman a PK Band
čtvrtek 22. března - 20:00 hudební klub Palmovka ( Rikatádo) Pod Hájkem 1, Praha 8
· Qjeten
pátek 23. března - 20:00 HOUK Music Bar, Moulíkova 5, Praha 5
· Impro
pátek 23. března - 20:00 Novoměstská kavárna, Karlovo náměstí 1, Praha
· FORBES BAND
pátek 23. března - 20:00 Saloon Ranče Málkov, Málkov 19, poblíž Berouna
· ST.JOHNNY
pátek 23. března - 20:15 Bílý Koníček, Staroměstské náměstí, Praha
· Recitál Marty Kubišové - S nebývalou ochotou
pátek 23. března, 19:00, Metropol, Senovážné nám., České Budějovice
Rodačka z Českých Budějovic Marta Kubišová oslaví v letošním roce 70. narozeniny. Hudební doprovod večera zajistí skupina předního českého muzikanta Petra Maláska.
· ZHASNI - křes desky
pátek 23. března - 19:00 v městském divadle v Novém Boru.
Hostem bude skupina Šantré.
· Hexagon
sobota 24. března - 20:00 HOUK Music Bar, Moulíkova 5, Praha 5
· ST.JOHNNY
sobota 24. března - 20:00 RESTAURACE STARÝ VINOHRAD, Buštěhrad, Hradní 151
· Kolegové
sobota 24. března - 19:30 hospůdka Cihelna, Grafická 25 , Praha 5
· 15. RANEC PLNÝ PÍSNIČEK
sobota 24. března - 19:00 Městské Kulturní Středisko HABARTOV
Hrají: Tuláci, Spektrum, Náplava, Proměny
· Robert Křesťan a Druhá Tráva – Trampské Rokoko - VYPRODÁNO!!!
neděle 25. března - 16:00 Divadlo Rokoko, Václavské náměstí 38, Praha 1
· Vojta Kiďák Tomáško – Trampské Rokoko
neděle 25. března - 20:00 Divadlo Rokoko, Václavské náměstí 38, Praha 1
· ASONANCE
neděle 25. března - 19:30 Velký sál Městské knihovny, Mariánské nám. 1, Praha 1
Irské jaro ... irské a skotské lidové písně a balady
· Setkání osad na Barče
pondělí 26. března - 19:00 Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10
hrají J. Vrbová + S. Chmelík, Zlatý orel, Paběrky M. Čermáka
· Brzdaří
pondělí 26. března - 20:00 restaurace U Vodárny, Praha
· Karel Kahovec a Viktor Sodoma
úterý 27. března - 20:00 restaurace U Vodárny, Praha
· BYZONI
středa 28.března - 19:30 Restaurace U Papežů, Starochodovská 28, Praha4 - Chodov
Hosté: Duo Marcela a Iveta.
· PALETA
středa 28.března - 19:30 Kulturní středisko Průhon, Socháňova 27, Praha 6 - Řepy
Lidovky z Irska a Anglie převážně česky.
· Hom-Bre
středa 28. března - 20:00 restaurace U Vodárny, Praha
· RADŮZA
28. a 29. března - vždy od 20:30, Malostranská Beseda, Praha 1
Koncert je pouze k stání a proběhne zde natáčení nového CD a DVD s Olgou Špátovou
· Schovanky
čtvrtek 29. března - 19:00 Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10
· Sebranka
čtvrtek 29. března - 20:00 restaurace U Vodárny, Praha
· Rozmanitost v obrazech - výstava výtvarníka, grafika a designéra Petra Poláška
29.března – 22.dubna, historická budova Sboru českých bratří, Mladá Boleslav
Vernisáž proběhne 29.3. v 17:00.
· MEMORIÁL JENDY KORDY
pátek 30. března - 19:00 KD Barikádníků, Praha 10
Štěpán Rak, Kati, B.P.T., Sešlost, Piráti, Kamarádi Staré řeky.
· Devítka
pátek 30. března - 19:30 Zpívání na schodech, Jindřichův Hradec
· MODROLIT
pátek 30. března - 20:00 Saloon Ranče Málkov, Málkov 19, poblíž Berouna
Hraní od stolu.
· Od plotny skok
pátek 30. března - 20:00 HOUK Music Bar, Moulíkova 5, Praha 5
· Fband
pátek 30. března 20:00, v rekreačním středisku Březka u Libuně v Českém Ráji
· Blankyt - hudební večer
pátek 30. března - 19:00 v restauraci Klub Školka, Hrabákova 2001, Praha 4
· EDA WILD jr. a BAND
pátek 30.března - 20:00 Restaurace Cihelna, ulice Grafická, Praha Smíchov
· SCHOVANKY
pátek 30. března - 20:00 Restaurace Level, Újezd nad lesy
· Zhasni - křest druhé desky
pátek 30. března - 19:30 v Café Práh v Brně Café Práh Brno
· Farmáři
sobota 31. března - 20:00 HOUK Music Bar, Moulíkova 5, Praha 5
· Odemykání Doubravy - 21.ročník / WYRTON
sobota 31. března - 10:00 - 15:00 a neděle 1.dubna 10:00 - 13:00
Vodácký sjezd Pařížov - Ronov a od 20:00 vodácký country bál v Ronově nad Doubravou s kapelou WYRTON
· EDA WILD jr. a BAND
sobota 31. března - 20:00 Country Saloon za mostem, Budovcova 1367, Tábor
· Zhasni - Vítání jara v Nížkovicích
sobota 31. března - 19:30 Sokolovna Nížkovice (u Slavkova u Brna)
· Táborový oheň No.10
neděle 1.dubna - 20:00 v Carpe Diem, Jičínská 4, Praha - Vinohrady
Hraje SEKVOJ, hostem Honzy Dobiáše tentokráte bude Standa Wabi Daněk
· SALOON ZELENÁČŮ
pondělí 2. dubna - 20:00 BARÁČNICKÁ RYCHTA, Tržiště 23, Praha 1 - Malá Strana
· Veget
středa 4. dubna - 20:00 restaurace U Vodárny, Praha
Čtvrtek, 22.03.
Brno, 19:30, Koncert v Café Práh, Café Práh,
Uber,
Horní Beřkovice, 19:30, Koncert, Multifunkční centrum, Od plotny skok,
Hradec Králové, 20:00, Hradec Králové, klub Kozinka,
Devítka,
Pelhřimov, 19:30, Folkování nad Lucernou, Malá scéna KD Máj, 4 zdi, a hosté
Písek, 20:00, , Divadelní klub,
Nezmaři,
Praha, 20:00, Žamboši, Café V lese,
Žamboši,
Jan Žamboch + Owls of the Swamp Folk is not mrkef!
Praha 6, 20:00, Nůž, Kaštan , Nůž,
Praha 7 - Holešovice, 20:00, Vlasta Redl s novou kapelou a novým albem, KC Vltavská, Vlasta Redl,
Pátek, 23.03.
Jevíčko, 19:00, Poutníci, Kino, Poutníci,
Nový Bor, 19:00, Křest druhé desky sk. Zhasni - "Na druhém nádvoří" , Městské divadlo Nový Bor, Zhasni, Šantré
Olomouc, 19:30, Křest nového CD, U-klub,
Bujabéza,
kmotry jsou Monty a Jan Žamboch
Praha, , Febiofest, , HROMOSVOD,
Praha , 20:30, koncert Techtle Mechtle, A studio Rubín, Techtle Mechtle,
Praha 1, 19:30, ABSOLVENSTKÝ KONCERT po tříletém studiu VOŠ J.Ježka!!!, Malý sál Městské knihovny, Eliška Ptáčková ABSOLVENTSKÝ KONCERT!!,
Praha 5, 20:00, QJETEN - koncert, Klub HOUK (CI 5), Qjeten,
Praha 6, 20:00, Tara Fuki, Kaštan,
Praha, Kaštan,
Praha 8, 20:00, hudba odjinud, Music club Havran, DIVAmusic, Justin Lavash
Tisovec, SR, 19:00, koncert k jubileu, Kulturní dům,
Çava,
Trhové Sviny, 20:00, Country bál, REJTA, Osm a půl opice, Patrola České Budějovice
Sobota, 24.03.
Děčín 4, 20:00, Křest CD Vomiště, MC Black Shadows,
Vomiště,
Kvinta (Litvínov), Bodlo (Chodov), Neřež (Praha)
Dobruška, 19:00, Hudební večer, Restaurace Jelen, SEDMÝ NEBE,
HABARTOV, 19:00, XV. RANEC PLNÝ PÍSNIČEK, HABARTOV U SOKOLOVA, FENEK-BUBLINA, NÁPLAVA-ÚSTÍ N/L, PROMĚNY- PLZEŇ, SPEKTRUM- HORNÍ SLAVKOV, TULÁCI OSTROV
HABARTOV, 19:00, XV. RANEC PLNÝ PÍSNIČEK, HABARTOV U SOKOLOVA, XV. RANEC PLNÝ PÍSNIČEK, NÁPLAVA-ÚSTÍ N/L, PROMĚNY-PLZEŇ, SPEKTRUM-HORNÍ SLAVKOV, TULÁCI-OSTROV
Litvínov, 18:00, Festiválek, Citadela Litvínov, Pět oříšků pro Popelku, Jauvajs s tanečníky, Městská, Novostro, Asonance, Pepa Štross
Luka nad Jihlavou, 20:00, 25. Bluegrass Minifestival U Kuřítků, Hostinec U Kuřítků, East-West (Míšo Vavro, Stano Palúch, Ondra Kozák, Filip Baťo, Erik Banič), Dostavník Direct
Máslovice, 14:00, Poutníci Máslovické putování, , Poutníci,
Plzeň, 12:00, Západočeské předkolo Porty, Saloon Roudná,
Epy de Mye,
Sedm nedostatečných a soutěžící předkola
Plzeň, 16:00, Sraz spolužáků - soukromá akce, Vinárna "U slunce",
Standa Červenka,
Praha 1, 20:30, Březnový dýchánek s My3.avi Na Rozcestí v BluesSklepu, Bluessklep,
My3.avi ,
Na Rozcestí
Praha 6, 20:00, David Kollar, Grego Baranyi, speciální host - Grego Borlai, Kaštan, David Kollar, Grego Baranyi, speciální host - Grego Borlai,
Rantířov, 20:00, Military country bál, Kulturní dům Rantířov,
MOUDÍ,
Staré Smrkovice, 20:00, Staré Smrkovice - Maškarní ples, Hospoda, Duo Experiment,
Šternberk, 19:00, , kino OKO, Pavel Dobeš,
Ústí nad Labem - Mojžíř, 20:00, Country večer, Mojžíř - D-klub,
Kliďánko,
Zábřeh, 18:00, 20 let MADALEN, Kaťák, MADALEN, Roman Horký, A.M.Úlet, Vodníci, VKV
Žleby, 20:00, Poutníci - Country bál, Restuarace U Kosů, Poutníci,
Neděle, 25.03.
Karviná - Hranice, 17:00, , Alabama, Pavel Dobeš,
Praha, , koncert v Balbínce, ,
Jarret,
Praha 5, 19:30, , Klub Mlejn, ROCKOVÉ ORATORIUM s dirigentem Liborem Sládkem.,
Pondělí, 26.03.
Brno, 19:30, Koncert v Café Práh, Café Práh, Jiří Suchý,
Praha 6, 19:00, Jiří Černý: Ro(c)kování - celovečerní poslechová antidiskotéka., Kaštan, Jiří Černý: Ro(c)kování - celovečerní poslechová antidiskotéka.,
Úterý, 27.03.
Brno, 19:30, Brněnský open BG jam, Restaurace Severka , BG jam,
Praha 6, 20:00, Hippie Diktat - jedna z nejlepších francouzských jazzcoreových kapel, Kaštan, Hippie Diktat - jedna z nejlepších francouzských jazzcoreových kapel,
Praha 7, 21:00, Libor Šmoldas Quartet, KC Vltavská, Kulturní centrum Vltavská, Libor Šmoldas Quartet
Středa, 28.03.
Liberec, 19:30, koncert v experimentalnim studiu, ,
Jarret,
Plzeň, Měšťanská beseda - společně se skup. Semtex, , , Plzeň, Měšťanská beseda - společný koncert se skupinou Semtex,
Cop,
Praha 4, 19:30, , Restaurace U Papežů - K28,
BYZONI,
DUO MARCELA a IVETA
Praha 4 - Modřany, 19:30, Recitál Jiřího Schmitzera, KULTURNÍ CENTRUM 12, pobočka Pertoldova, Jiří Schmitzer - recitál,
Praha 7, 20:00, Karolína Kamberská, Kulturní centrum Vltavská - sál Elektra, Karolína Kamberská,
Čtvrtek, 29.03.
České Budějovice, 19:00, Jíška živě s ČR a TV Gimi, Český rozhlas,
Jíšová Pavlína,
Flastr Mladá Boleslav
Kladno, 19:30, Kladno, Kavárna Vinárna Atelier,
Devítka,
Mladá Boleslav, 19:30, Na scestí, Divadelní sál Domu kultury (vchod z parku),
Isara,
Durmančiny bylinky, Stráníci
Praha 10, 15:00, , Domov Sociální Péče Hagibor, Jarabáci,
Praha 4, 19:30, Koncert 9.patro, Cafe na pul cesty,
9.patro,
Praha 6, 20:00, Doubravánek , Kaštan, Doubravánek,
Pátek, 30.03.
Brno, 19:30, Koncert v Café Práh, Café Práh,
Zhasni,
Brno, 19:30, Křest desky "Na druhém nádvoří", Café Práh, Zhasni,
Budovcova 1367, 390 2 Tábor,, , , COUNTRY SALOON ZA MOSTEM, Petra Šany Šanclová, KDYŠ UŠ, TAK UŠ
Český Krumlov, 20:00, The Pooh + Wade, FabriČKa,
FabriČKa,
The Pooh Wade
Jindřichův Hradec, , Zpívání na schodech, ,
Devítka,
Praha, 20:00, Koncert, Klub CI5 alias Houkbar, Od plotny skok,
Praha 5, 19:30, , Spokový dům, ROCKOVÁ MLEJNICE,
Praha 5, 19:30, , Spolkový dům, ROCKOVÁ MLEJNICE,
Praha 6, 20:00, Česká Disharmonie , Kaštan, Česká Disharmonie,
Sobota, 31.03.
Brno, 19:00, Livada s vodní dýmkou a v natáčkách, čajovna Klubu cestovatelů,
Livada,
Choceň, 20:00, country bál, Baráčnická rychta, Takhle asi ne,
Kladno, 20:00, Koncert: Knezaplacení + Bohouš Mauer, Country Steak House, Koncert: Knezaplacení + Bohouš Mauer,
Kutná Hora, 19:30, koncert, kino Modrý kříž, Ivo Jahelka,
Litvínov, 13:00, Krušnohorské kolo Porty 2012, Malá scéna KD Citadela VI, Stráníci a Míra Ošanec + Stařenky (host kola),
Milevsko, 20:00, Country bál, Milevsko Kulturní dům, Osm a půl opice, WC Pauza Strakonice
Miroslav u Znojma, 20:00, Country bál s výukou country tanců a s překvapením, Sál kulturního domu,
RANČEŘI ,
A JE TO country dance
Nížkovice (u Slavkova), 18:00, Vítání jara, sokolovna v Nížkovicích, Zhasni, Slávek Janoušek a Luboš Vondrák, Petr Bende, Bokomara a další
Nový Jičín, 20:00, Žamboši, Čajovna Archa,
Žamboši,
Hrajeme sami Folk žije!
Příbram, 20:00, 5. Bg večer na K-farmě, Žežice u Příbramě, Žežice u Příbramě,
Blue Stones,
Týn nad Vltavou, 19:30, Epycentrum, Špejchar klub,
Epy de Mye,
Jan Řepka, Swingtet
Týn nad Vltavou, 09:00, Farmářské trhy, ,
X-tet,
Vráž , , , Lázně Hotel Vráž s.r.o., Petra Šany Šanclová,
Zdiby, 14:00, hlasování o "Nejlepší zdibské vajíčko, Zámek - zdiby,
Aulen Orfeus,
Neděle, 01.04.
Praha - Vinohrady, 20:00, TÁBOROVÝ OHEŇ No. 10, CARPE DIEM (u st. metra A Flóra),
Sekvoj, a Honza Dobiáš,
Wabi Daněk, jako host večera
Zlín, 20:00, Křest druhé desky sk. Zhasni - "Na druhém nádvoří", Zelenáčova Šopa, Zhasni, Karel Markytán a jeho přátelé. Snad také Ivo Viktorin.