04.11.2010 09:34
· Ohniváci
středa 3. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· Jimmy Bozeman & The Lazy Pigs USA/CZ
středa 3. listopadu - 20.00 Rybanaruby, Mánesova 1648/87, Praha 3
(blues, cajun, western-swing, country) www.rybanaruby.cz
· Pavel Bobek, Pavel Malina, Knezaplacení
středa 3. listopadu - 19:00 Sokolovna BUŠTĚHRAD
· Petr Kocman a PK Band
středa 3. listopadu - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8
· Radek Tomášek - koncert
čtvrtek 4. listopadu - 19:00 Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10
· Pepa Pilař
čtvrtek 4. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· Karel Kahovec, Viktor Sodoma a George & Beatovens
čtvrtek 4. listopadu - 20.00 v Reto Music Hall, Francouzská 4, Praha 2
Koncert je pořádán u příležitosti 45. výročí založení skupiny George & Beatovens a nedožitých 65. narozenin Petra Nováka. Pro tento večer bude také na balkoně sálu instalována výstava fan klubu Petra Nováka s původními obaly gramofonových desek, plakáty, fotografiemi a dalšími exponáty spojenými s činností Petra Nováka a George & Beatovens.
· POUTNÍCI slaví 40 let od svého vzniku
čtvrtek 4. listopadu - 19:00 Klub Paderewski, Karlovy Vary
· Miki Ryvola a přátelé
pátek 5. listopadu - 19:00 KD Krakov, Těšínská 600/4, Praha 8 - Bohnice
V pořadu "To nejlepší z Hobous" zazní nejhezčí písně bratrů Wabiho a Mikiho Ryvoly. Spoluúčinkují Pavel Zajíc a Pavel Drengubák, členové skupiny Nezmaři. Zvýhodnění pro členy Klubu Country Radia: k jedné zakoupené vstupence (pouze na pokladně KD Krakov) získáte oproti předložení členské karty druhou zdarma.
· Dobráci
pátek 5. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· BRZDAŘI
pátek 5. listopadu - Saloon ranče Málkov, Málkov 19, blízko Berouna
· BLANKYT - hudební večer s kapelou
pátek 5. listopadu - 19.30 v restaurantu RYCHETY, Praha 10, Uhříněves, ul. K Dálnici 57
· Country večer s Milanem Krbcem a Jirkou Drncem
pátek 5. listopadu - 20:00 restaurace V Ráji, Novosuchdolská 1, Praha 6
· VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO
pátek 5. listopadu - 19:00 divadlo Tábor malá scéna
· HUDBA Z TRAMPIRIA
pátek 5. listopadu - 19:30 sál Sýpka, ulice Kytnerova, BRNO - v Medlánkách
TK. Kati Brno, Volné sdružení pana Brabence Brno, Pacifik Praha (Tony Linhart, Helena Maršálková, Marcela Výborská, Honza Andělín Frühwirt)
· POUTNÍCI slaví 40 let od svého vzniku
pátek 5. listopadu - 20:00 Loutkové divadlo, Louny
· Vzpomínky na Folkovou Ohři
pátek 5. listopadu - 19:30 KD Mlejn, Kovářova 1615/4, Stodůlky
Jarda a Pavla Marianovi (býv. Klíč), Strašlivá podívaná.Pořadem provází Míla Pražák
· Podzimní country bál v Řepích
sobota 6. listopadu - 20:00 Sokolovna Řepy, Na Chobotě 125, Praha 6
pořádá country taneční skupina MišMaž, k tanci a poslechu hraje kapela Album. Součástí večera je předtančení a výuka country tanců.
· Blankyt
sobota 6. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· Country mix
sobota 6. listopadu - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8
· POUTNÍCI SLAVÍ 40
· Kamilkadze
neděle 7. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· Monogram
pondělí 8. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· Eldorádo
pondělí 8. listopadu - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8
· Taxmeni
úterý 9. listopadu - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8
· Jen tak country
středa 10. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· O´Harry
středa 10. listopadu - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8
· Ústecký folkový podzim 2010 - PAVLÍNA JÍŠOVÁ + přátelé - Koncert známé folkové zpěvačky se skupinou
středa 10. listopadu - 20:00 Kulturní středisko města Ústí nad Labem, Velká Hradební 33
· Kožený Hrdla
čtvrtek 11. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· Karel Plíhal
čtvrtek 11. listopadu - 19:30 KC Novodvorská, Novodvorská ul., Praha 4
· Vojta Kiďák Tomáško
čtvrtek 11. listopadu - 19:00 v Městské knihovně, Mariánské náměstí 98/1, Praha 1
V.K. Tomáško bude hostem dřevoznalce Martina Patřičného, známého z televizních pořadů o kráse dřeva. Představí písně připravené k natáčení nového CD.
· Ozvěny Porty
pátek 12. listopadu - 19:30 ve zrekonstruovaném Klubu Mlejn, Kovářova 1615/4, Praha 5
Vystoupí: BOKOMARA s NAĎOU URBÁNKOVOU a držitelé Porty: QUANTI MINORIS, PĚTNÍK a TWISTER TOMBER. Více informací a možnost rezervace vstupenek na www.porta-festival.cz
· Farmáři
pátek 12. listopadu - Saloon ranče Málkov, Málkov 19, blízko Berouna
· Globus
sobota 13. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· Sehranka
pondělí 15. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· Pacifik
pondělí 15. listopadu - 20:00 Hudební klub Palmovka, Pod Hájkem 1, Praha 8
· Zelenáči
úterý 16. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· Rangers Band
úterý 16. listopadu - 19:00 Dolní Počernice, Hotel Svornost
Host: Jitka Vrbová a Standa Chmelík
· Nová Sekce
středa 17. listopadu - 20:00 Restaurace U Vodárny, Korunní 75, Praha 3
· POUTNÍCI SLAVÍ 40
středa 17. listopadu - 19:00 Spol. centrum UFFO, Trutnov
Společně s DT Roberta Křesťana
Čtvrtek, 04.11.
Karlovy Vary, 19:00, Poutníci slaví 40, Klub Paderewski, Poutníci,
Kladno, 19:30, , klub Dřevák, Miki Ryvola a Přátelé,
Nymburk, 19:00, Dveře dokořán, kaple u Hálkova divadla, Surikhata, ZUŠ B. M.Černohorského - pěvecký sbor Oranžové žáby a flétny šansoniérka Marta Balejová
Plzeň, 20:30, 3. díl písničkového pořadu ROZEHRAJ: Sedm nedostatečných + Duo Komáři, HIFI-klub Plzeň, Sedm nedostatečných, Duo Komáři
Praha 2, 19:30, U Náčelníka, Korunní 37 (vchod z Šumavské), FIANNAN, - ZRUŠENO !!!,
Praha 9, 19:30, VIII. ročník soutěže NOTOVÁNÍ, sál MUSIC HALL v 1. patře obchodu hudeními nástroji MUSIC CITY, NOTOVÁNÍ - 3. základní kolo, host POUTA - Pardubice , soutěží: Bejlí - Praha, eN&kapela - Brno, Martin Hejnák - Kladno, Jen tak - Plzeň, Lucie Slámová & Radim Flender - Praha a Veget - Praha.
Praha 9, 19:30, , Divadlo Gong-klub Kocour, PORTRAIT,
Turnov, 19:00, Turnovský open BG jam, Saloon "U Supa", Petr O. Hrubý,
ZLÍN, 19:00, CAT & DOGS * JAZZ/POP/ALTERNATIVA, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, CAT & DOGS * JAZZ/POP/ALTERNATIVA, HOST LIBOR BALGA
Pátek, 05.11.
Cvikov, 18:00, Ozvěny Barabanu, MKK - Cvikov, Lusatia consort - Cvikov, Jääääär - Cvikov
Dýjice u Telče, 20:00, , Kulturní domeček, Žamboši, Koncert DŠB aneb Monty+Arnošt+Jan solo
Frýdek-Místek, 20:00, koncert kapely F-M BAND, HOSPŮDKA U ARNOŠTA, kapela F-M BAND,
Jablonec nad Nisou, 20:00, , klub Na Rampě, BEŇA & PTASZEK,
Louny, 20:00, Poutníci slaví 40, Loutkové divadlo, Poutníci,
Málkov 19, okr. Beroun, 20:00, Páteční country bluegrassové večery, Ranč Málkov, Brzdaři (Kutná Hora),
Ostrava, , , Hornické muzeum, Pavel Dobeš,
Pístov u Jihlavy, 20:00, , Ke 3 Pípám, G-runs 'n Roses,
Potštejn, 19:00, benefiční koncert, zámek, pranic,
Praha, 19:00, , KD Krakov, Miki Ryvola a Přátelé,
Praha 5, 19:30, , Klub Mlejn, VZPOMÍNKA NA FOLKOVOU OHŘI,
Praha 7 Holešovice, 19:30, Koncert v Podkůvce, KAFÍ KAVÁRNA – Podkůvka, Bez Not Praha, Tomáš Baťa a Tomáš Hádek
Prostějov, 19:00, U Šárky, U Šárky, kapela Letokruhy,
Radlík u Prahy, 20:00, Veselý bramborák, Restaurace Elenka, Nová Sekce, Womacklee, Country Cocktail, Imperial, Twisted Timber
Skalice u Znojma, 20:00, , Sokolovna - country párty skalických fotbalistů, RANČEŘI,
Ústí nad Labem, 20:00, Country večer, Country Club ELDORÁDO, COUNTRYRODEO,
Sobota, 06.11.
Bruntál, 20:00, , Africa pub, Žamboši, Koncert DŠB aneb Monty+ Arnošt+Jan solo
Horní Počernice, 19:30, Poutníci slaví 40, KC Domeček, Poutníci,
Kladno, 19:00, Taneční zábava, COUNTRY CLUB BAJKAL, 3 & ½ BAND, .
Polička, 20:00, koncert, , Nová Sekce,
POLIČKA, 19:30, Modrá je dobrá, Divadelní klub, "Počkejte" - Polička, "Od plotny skok" - Litoměřice, "Nová sekce" - Praha , Ponny Expres - Řetová, ,
Polná, 20:00, , U Slovana, G-runs 'n Roses, Kšandi
Velká Bystřice, 15:30, Bystřické Banjo, Velká Bystřice, Kelt Grass Band, Vítězné skupiny z jednotlivých soutěžních kol
Velká Bystřice u Olomouce, , 12. Bystřické banjo, kulturní dům, BOB A BOBCI (www.bobabobci.cz), Kelt Grass Band, The Log, Hubertus, Falešná karta, Stráníci, Marien, KPekaringo, MS Band
ZLÍN, 19:00, JAZZBOOK * DIXIELAND, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, JAZZBOOK * DIXIELAND,
Neděle, 07.11.
Praha 10 - Malešice, 15:00, Koncert v kavárně DS, Domov pro seniory, Bez Not Praha,
ZLÍN, 19:00, NAVOSTRO * KELTSKÝ ROCK, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, NAVOSTRO * KELTSKÝ ROCK,
Pondělí, 08.11.
Praha 3, 20:00, , restaurace U Vodárny, MONOGRAM, host Abalone
Praha 8 - Bohnice, 19:30, Geshem - Kulturní Osmičky, kostel sv. Petra a Pavla, Geshem - Kulturní Osmičky,
ZLÍN, 19:00, HORY SHORA * RADEK JAROŠ, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, HORY SHORA * RADEK JAROŠ, CESTOVATELSKÁ BESEDA
Úterý, 09.11.
Olomouc, 19:00, , divadlo Reduta, Nezmaři,
Olomouc, 19:00, Žamboši, Divadlo Tramtátie, Žamboši, Třetí ročník festivalu Píšu písničky.A ty?
Plzeň, 20:30, , Klub Rádio Kafé, Monogram,
Plzeň, 20:30, Dneska budem pro vás zpívat a hrát, Hifi Club Plzeň, Standa Červenka, Repetenti
Praha 2, 19:30, U Náčelníka, Korunní 37 (vchod z Šumavské), PŮL DECHU DO MĚCHU, - ZRUŠENO !!!,
Rokycany, 19:30, Slavíme 10 let, host: Jirka Mucha, OBCHŮDEK Z PŘÍRODY - ČAJOVNA, Sedm nedostatečných,
ZLÍN, 19:00, BRAN * KELTSKÁ HUDBA, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, BRAN * KELTSKÁ HUDBA, HUDBA Z BRETANĚ
Středa, 10.11.
Ostrava, 19:00, , KD Akord, Nezmaři,
Plzeň, 20:30, koncert, Plzeň, Lážo plážo,
Praha 5, 19:30, , Klub Mlejn, SCARABEUS,
Čtvrtek, 11.11.
Frenštát pod Radhoštěm, 19:30, Žamboši, Čajovna Magnolia, Žamboši, Žamboši & MONTY - čajové šů
Olomouc, 18:00, akce Svazu tělesně postižených - křest knihy, kostel U Husova sboru, Ivo Jahelka,
Opava, 19:00, , klášter Minoritů, Nezmaři,
Praha 2, 19:30, !!!Zrušeno!!!, Hudební krámek a kulub U Náčelníka, Martin Rous, Pozor, koncert zrušen!!!
Praha 4, 19:30, Karel Plíhal v KC Novodvorská, KC Novodvorská, KC Novodvorská,
Praha 6, 20:00, Majerovky & Alice Holubová, Balbínova poetická hospůdka, Majerovky & Alice Holubová,
ZLÍN, 19:00, JAKUB NOHA BAND * FOLKROCK, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, JAKUB NOHA BAND * FOLKROCK,
Pátek, 12.11.
250 63, Čakovičky, 20:00, , Restaurant Švejk, JEZ,
Hovorčovice, 20:00, MARTINSKÉ MINITURNÉ, Klub Na okraji, Martin Rous + Martin Hejnák,
Kopřivnice, 19:30, , Čajovna Mandala, Žamboši, Čajové šů a MONTY k tomu
Málkov 19, okr. Beroun, 20:00, Páteční country bluegrassové večery, Ranč Málkov, Farmáři (Beroun),
Pozlovice, 20:00, , Hotel Ogar, Nezmaři,
Praha 5, 19:30, OZVĚNY PORTY, Klub Mlejn, PĚTNÍK, QUANTI MINORIS, TWISTED TIMBER a host: Naďa URBÁNKOVÁ a BOKOMARA,
Praha 9, Černý most, 19:30, akce, Restaurace Parník, MIX 5,
Rychnov nad Kněžnou, 20:00, country večer, COUNTRY CLUB, JEŠTĚŘICE,
Sobota, 13.11.
Frýdek-Místek, 20:00, koncert kapely TROCHUMOC, HOSPŮDKA U ARNOŠTA, kapela TROCHUMOC,
Jablonec nad Nisou, 15:00, Posvícení v modrém, Eurocentrum, bobo, modrotisk, Blanket, Sunny Side, Křeni, Blackjack, Fair Play Grass, BG Bazar
Karviná, 19:00, koncert, Lázně Darkov, Ivo Jahelka,
Kladno, 19:00, Country zábava, Restaurace U Dvořáků, 3 & ½ BAND, .
Litoměřice, 19:00, Koncert - Trio Martiny Trchové, Multifunkční sál OKA.MŽIK, Trio Martiny Trchové,
Měnín u Brna, 20:00, , Restaurace T.T., RANČEŘI,
Praha 1, 18:00, 3.Benefiční zámkoleč fest, Krásný Ztráty, Martin Hejnák, Martin Rous, Studená sprcha, Cava, Con Carne, Eliška Sýkorová,
Praha 13 - Nové Butovice, 19:00, Třináctého na Třináctce - Slávek Klecandr a John de Jong (UK), Komunitní centrum, Třináctého na Třináctce - Slávek Klecandr a John de Jong (UK),
Štiřín, 18:00, , restaurace Štiřínská stodola, JEZ,
Těrlice u Havířova, 17:00, FOLKOVÝ PŘÍSTAV IV., Country Club Těrlicko, COP, I.C.Q., Alibaba, Bujabéza, René Souček, Dobromysl,
Třešť, 20:00, Koncert v KD Třešť, , 4 zdi,
Zlín, 19:30, , Zelenáčova šopa, Nezmaři,
Neděle, 14.11.
Bruntál, , , Bruntál, Cop,
ZLÍN, 15:00, NÁMOŘNICKÁ POHÁDKA * DIVADLO PRO DĚTI, ZELENÁČOVA ŠOPA ZLÍN, NÁMOŘNICKÁ POHÁDKA * DIVADLO PRO DĚTI,