Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 12.09.2012
Vložil Hana
Titulek Reklama vadí? Mně ne

Pane Berry, v příspěvku z 12. září 2012 si stěžujete na to, že budete muset povolit na svém webu reklamu. A co je na tom špatného? Poskytovatel hostingu přece taky není "Armáda spásy" a má se správou serverů náklady. Je to podnikání jako každé jiné. Já sama nevidím na reklamě na webech nic špatného, když to nebude reklama třeba na nějaké pochybné věci. A čtenářům to taky vadit nebude, protože jsou na reklamu na netu asi zvyklí. Je jenom škoda, že si nemůžete vybírat a poskytovatel vám sem dá sám, co bude chtít. V tom mají jiné hudební weby asi výhodu, že si můžou vybírat co jo a co ne.

Taky píšete, kolik práce s webem máte a že to děláte zadarmo. Já mám dost kamarádů, co dělají na webech (nehudebních) a vy si snad myslíte, že za to něco mají? Taky to dělají zadara, ale dělají to proto, že je to baví. Nikdy jsem od nich neslyšela, že by si stěžovali na to, že pro někoho něco dělají zadara a počítali hodiny, co u toho strávili. V tom mi připadáte trochu jako ublíženej. Každej přece, kdo něco podobného jako vy dělá nebo čte, tak musí vědět, že tomu je potřeba nějaký čas věnovat.

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010