Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 11.12.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: pokusy a postřehy neklubaře z clubu

Tvá výtka je zcela oprávněná, vše trochu souvisí s nevydařenou historií country clubu v Halenkovicích. Fotky se zde umístily v prvopočátku webu tj. v březnu 2010. Snahou bylo získat členy a muzikanty do klubu, umístěním fotek jsem chtěl přiblížit atmosféru ze společných hraní a akcí, ukázat, že to jde. Použily se zde i fotky z akce na Rovné, neboť to byla krásná akce právě tvojí zásluhou, byla ještě v čerstvé paměti jak muzikantů, tak celé řady účastníků, cílem bylo získat je pro klubovou činnost. O tomto kroku (umístění fotek na web) jsem všechny zainteresované informaval a požádal je, ať mne svůj případný nesouhlas sdělí. Vše šlo přes mailové kontakty. Takže jsem odkaz na stránky zasílal i tobě a Lence. A jelikož svůj nesouhlas nikdo neprojevil, bylo vše umístěno tak, jak je vlastně doposud. Když se klubovou činnost nepodařilo rozjet, neb nadšení pouze nestačí, byly fotky a činnost klubu na stránkách "potlačeny" do pozadí a přiznám se, že jsem to dále již neřešil. Až do dnes, kdy se ozýváš s výtkou, že se věci mají, jak se mají.
Byla to určitá nezkušenost a přesvědčení, že pro dobrou věc se lidé stejné krevní skupiny spíše sjednotí, než že se rozkmotří. Určitě v tom nebyl cíl si přivlastňovat zásluhy či práci někoho jiného. Prostě se použily pěkné fotky z fajn akce, fotky které zároveň splňovaly žánrovost a ukazovaly, kam bychom se s klubem chtěli dostat. Dneska je již všechno jinak a jak jsem uvedl, prostě jsem si tuto skutečnost již neuvědomil. V tomto ohledu byla udělána náprava, tobě se dodatečně omlouvám a pro ty, kteří nevědí o co jde, sděluji veřejnou plnou omluvu - Country víkend na Ranči Rovná zorganizoval pan Miroslav Kašlík a v žádném případě se nejednalo o akci Klubu Country Halenkovice.
Děkuji za pochopení Berry

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba www stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010