Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 21.10.2010
Vložil Hanka
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký je smysl?

Hm. Já nemám nic ani proti vám osobně ani proti vašemu webu ale jen proti stylu té práce. Určitě jsem nemyslela na pozvánky na různé akce. Tak nejsem zas tak naivní abych si nedomyslela že to je v zájmu těch pořadatelů a že to asi rozesílají na všechny weby. Ale třeba reportáže z různých akcí nebo jiné články už svoje autory mají a těch je asi potřeba se dopředu zeptat jestli si to přejou nebo ne aby to někdo použil jinde než kam to na začátku napsali. Anebo vlastníků těch článků a to jsou většinou ty weby pro které to ti autoři napsali. A je úplně fuk jestli článek napsal autor který je navíc ještě v redakční radě nebo autor který pro web jen píše ale redaktor nebo admin není. O tohleto mně šlo a takhle to je i v autorském zákonu (teda tam to je trošku složitěji napsané).

Ale už toho psaní tady necháme protože vy asi už si dáte na to asi pozor a já už se v tom nechci dál vrtat. Ať si to hlídají přímo ty redakce nebo autoři. Jenom vám chci ještě napsat že v tom nebylo nic osobního. Prostě jsme dostali ve škole zadání na téma dodržování zákonů v naší republice a já „vyfasovala“ autorský zákon a napadlo mě se podívat jak se dodržuje na internetu a protože mám ráda muziku tak jsem hledala v týhle oblasti. Poznatky pro tu práci do školy mám nasbírané a taky z webů co se věnujou úplně jiné muzice tak už nebudu víc „otravovat“ i když si myslím že to aspoň trošku něco pomohlo zlepšit. Tak se taky mějte hezky.

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba www stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010