Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 20.10.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jaký je smysl?

Co k tomu ještě dodat ? Pokud převezmu text v plném znění od jinud, uvedu odkud jsem ho vzal a uvedu odkaz, je to vlastně prodloužená ruka onoho webu, na jiném místě a pro jiné čtenáře se přenáší původní obsah, já to vnímám jako pomoc této informaci dále, ty to vnímáš jako vykrádání
Od prvopočátku cítím o co ti jde, pokud tento typ zpráv, byť řádně odkazovaný tvoří velké procento náplně jiného webu, pak se správně můžeš ptát, jaký má tento web smysl, ty tvrdíš že žádný, neb tato informace se nachází ve stejném znění jinde - na celé řadě jiných míst.
Celou dobu se ti snažím vysvětlit, že web CK_haleny má sloužit jako nástěnka, kde se zprávy potkávají z nejrůznějších zdrojů nějak logicky setříděné a popř. s komentářem a mohou tak čtenářům být prospěšné. Nic víc a nic méně. Proč tomu tak je jsem napsal již několikrát, všechny příspěvky jsou doplněny o řadu dalších info, které se zpravidla jinde nedočteš.
A druhou věc, kterou se ti snažím vysvětlit, že to tak dělají všichni - nikdo nemá na svém webu jen své příspěvky, které vytvořila redakční rada. A zde narážíme na jádro pudla - organizátor akce napíše text jako PR, obešle všechny weby, kamarády, kapely a ti jej umístí na svém webu, Ty pak tento text čteš na FT, Notování, Folk.sk, na Folk a např. i na Country Ahoj či Country Halenkovice, či profilu kapely na Facebooku či Badzone ale máš pocit, že zdrojem je FT a všichni ostatní jej "vykradli - jedná se o PR či pozvánky na nejrůznější akce a nebo naopak výsledky ze soutěží.
Klasickým příkladem jsou např. výsledky Notování - tato zpráva se objevila první na webu Notování a pak u nás, následně pak na FT, www.folk.sk, Folk a v Portýrovi - naprosto stejná informace, jejímž atorem je Cimbura. Stejné je to s příspěvky od Tonyho - web Avalonu atd.
a např. folk.sk přebírá celý FT tak jak je - s odkazem co píší jinde - určitě po domluvě - proč to tedy podle tebe dělají ?- to si slovenští čtenáři neumí zadat do prohlížeče adresu FT ?, aby se podívali přímo ? Je to v tom, že čtenář na webu Folk.sk nemá zájem chodit dále a jinde, zprávy na jednom místě mu vyhovují.
A poslední věc ke CW, měl jsem zde na webu asi tři odkazy - soutěž o CD, pozvánku na Stodolu a onu nešťastnou reportáž z vystoupení Fešáků - ta byla tuším z června a nebyla označená autorsky a že se jedná o zdroj z CW - moje chyba, ze kterou jsem se Ing. Koncovi omluvil a příspěvky odstranil, fotky jsem žádné nepřebíral.
Kdybych, jak tvrdíš tvůj názor ignoroval, tak tady nepíši tyhle romány.
Měj se hezky

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010