Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 18.10.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Re: Re: Jaký je smysl?

Odpověď Pavlovi obsahuje i částečně odpoveď na Tvoji reakci, myslím, že jsem dostatečně vysvětlil. Já jsem tyto weby nekritizoval, ty jsi je uvedla jako "etalony" a určitě se shodneme v tom, že se jedná o pilíře žánru. Já jen upozornil na to, že ani pro tyto "etalony" není jednoduché tvořit své vlastní originální příspěvky a že by bylo o čem psát. Každý den jsou vystoupení a akce, které lze počítat na desítky, ale informací kolem nich je minimum. Je to prostě tak, něco vytvořit chce čas a pokud za to nedostáváš zaplaceno a ohodnocení je jen morální a to ti to kolegové ještě rozcupují, tak si říkám, že za chvíli nebude co číst neb se každý na to vykašle - bohužel já tento trend posledních několik let vnímám velmi silně. FT či Folk není již to, co bylo ještě pár let zpět. Ale to je již jiná písnička.
Přeji ti hezký den a vůbec tě nezrazuji z toho, aby jsi opouštěla uvedené weby. Jsou zde dlouho a vydržely. Já se je snažím podpořit, seč to jde, nebo si myslíš, že odkazy na tyto stránky zde mám zaplacené ? Celá tato diskuze vznikla na základě otázky - má web smysl, když 80 % jsou převzaté zprávy ?
Ty uvádíš, že nemá a poukazuješ na "etalony". Já ti jen argumentuji tím, že etalony taktéž přebírají a uveřejňují info jiných a není tak jednoduché mít vše své a origoš. Já to nepovažuji za nic špatného a jak jsem již uvedl, pokud článek převezmu, uvedu autora i zdroj, takže dělám etalonům "zdarma" reklamu. Ty máš ale názor, že jim škodím a tím celé muzice. Možná máš pravdu, já to nevím, čas ukáže, ale nic není černobílé - vše se časem vybarví.
Ale pořád mám své přesvědčení, že je lepší narazit na něco dvakrát, než se s tím vůbec nepotkat. Ahoj a přeji ti jen to nejlepší. Nic ve zlém, tato diskuze je určitě podmětná a věřím že oboustranně. Ahoj Berry

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010