Poslouchat country znamená žít country . . .

Kniha návštěv

Datum 18.10.2010
Vložil Berry reaguje
Titulek Re: Re: Re: Jaký je smysl?

Jistě Pavle, máš naprostou pravdu a dík za zpřesnění, přiznávám, že jsem to trochu použil účelově, nikoli z neznalosti, chtěl jsem jen upozornit na to, že BG entita je schopna se sjednotit, má svoji asociaci ve které si platí členství, má své weby s vysokou návštěvností, ale když se podíváš na poslední dva měsíce na BGCZ.net, tak jsou zde jen pozvánky na akce, které tvoří organizátoři - neboli - přišlo poštou - až na jednu vyjímku Grasse. Jako člen redakční rady reaguješ na mou poznámku, tak tedy zpřesňuji - já jen glosoval povzdech Radka nad tím, že Vás je málo - tento fakt - povzdech je u vás na webu. Pavle, já určitě nechci jít proti Vám ani proti nikomu jinému, proč tento web jsem vysvětlil, nemám zde žádné reklamy a ani jsem s tímto záměrem web nezakládal. Postupuji dál informace, které získávám a i prostřednictvím odkazu na stránkách poznala řada jiných vaše stránky a především poradnu. Obsah webu vůbec nechápu jako svůj problém, jen argumentuji Hance na to, že není zas tak jednoduché ani pro zavedenější dávat každý den nové vlastní příspěvky.

 

Kontakt

Country club Halenkovice

countryclub.halenkovice@seznam.cz

Halenkovice 617, 763 63

Vyhledávání

Jak si znázornit všechny články na jednu stránku ?

Odrolujete až na spodní část stránky a klikněte na  "Všechny články"

Rychlá orientace na stránkách ?

Vpravo nahoře klikni na odkaz "mapa stránek"

Již jsme i na Facebooku, zařaďte se mezi naše přátele a zprostředkujte stránky i Vašim kamarádům 

Všimněte si možnosti chatovat při prohlížení webu, jak čti Zde

 

Country club Halenkovice - vaše brána do světa hudby, spuštěno 10. dubna 2010 ©

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode

Přístupy na web počítáme od 26. dubna 2010